אם נאבד ריכוז אפילו לרגע אחד ניענש

dark happy shadow

Member
מנהל
אם נאבד ריכוז אפילו לרגע אחד ניענש יאניס ספרופולוס: "אם נאבד ריכוז אפילו לרגע אחד ניענש"

מכבי תל אביב ערכה אימון מסכם לקראת מילאנו (ג', 21:45). כספי ייעדר, קובי אלטמן ה-GM של קליבלנד הגיע כדי לצפות בדני אבדיה

https://sports.walla.co.il/item/3324383

ORIZACKEN1

New member
אחרי 12 ניצחונות רצופים מכבי נכנעת למילאנו 92-88 רודריגז זה כול הסיפור אין במכבי מי שיכל לעצור אותו יאניס ניסה כמעט לשים עליו כל שחקן שישמור אותו ולא הצליח, גם הגנת החילופים לא עזרה המון פעמים שחקנים של מילאנו מצאו את עצמם לבד מחוץ לקשת הצבע היה חדיר היום למרות זאת ההתקפה היתה טובה ווילביקן פשוט קלעי מטורף, יום שישי משחק יותר קשה מול ברצלונה בחוץ נקווה להפתעה.

דיברגנט

New member
כי לא היה למכבי את אותו ערב קליעות ל-3 שהיה להם משחק קודם
ברגע שנכנס לך הקליעות ל-3 בתחילת המשחק, הביטחון עולה ואם הביטחון בא ההצלחה והניצחון.
&nbsp
לדעתי, המאמן עשה הרבה טעויות ובראשן התעקשות על 2 סנטרים למרות שראה שזה לא צלח, יבוש זוסמן על הספסל כאשר הוא המגן הטוב ביותר שלו. אני הייתי משלב את סנדי כהן ונותן לו לנסות לשמור על רודריגז.

ORIZACKEN1

New member
דווקא ווילביקן ודורסי קלעו ביחד המון שלשות אבל ברור שבלי עזרה משאר השחקנים אי אפשר לנצח במילאנו שבגדול היא קבוצה לא הכי מדהימה שיש, אני דווקא יוצא מעודד פעם משחקים כאלה מכבי היתה מסיימת בתבוסה, יש משהו בריא בקבוצה העונה לא נשברים לא מרימים ידיים ונלחמים עד הסוף.

למעלה