ישראל היום: מכבי תציע חוזה חדש לספרופולוס

ORIZACKEN1

New member
ישראל היום: מכבי תציע חוזה חדש לספרופולוס

ל"ישראל היום" נודע כי ראשי המועדון דנים בנושא בתקופה האחרונה ואף יצרו קשר ראשוני עם נציגיו של המאמן היווני • המטרה: לשדרג את שכרו ולהציע חוזה לפחות לשנתיים נוספות

https://www.israelhayom.co.il/article/704201

דיברגנט חדש

Well-known member
מה בוער להם?

חבל להתחייב על הצלחה חלקית שמוטלת גם היא בספק, שגם ככה הוא לא יילך לשום מקום באמצע עונה, גם אם אולמפיאקוס יקראו לו לשוב אליהם.

george hilton

New member
כנראה שיאניס מביט מאחרי הכתף ורואה שם את דייויד בלאט

ווייציץ מנסה להרגיע אותו עם עוד חוזה נוסח קאלוירו.

Equilibrium1

New member
דיוויד בלאט לא יחזור לאמן כדורסל אני מאמין

שהפרק הזה מאחוריו , שיאניס מסתכל מאחורי הכתף הוא רואה שלל של מאמנים דרג ז' שמכבי ברוב חוכמתה החתימה , והושפלה גם ביורוליג גם בליגה , אם למכבי יש שכל שתחתים עכשיו את יאניס ל 3 שנים קדימה , אחרת תשאר עם ה ז' ביד.

dory38

New member
בכפוף לביצועים בלבד

אחרי 4 נצחונות זה מוקדם מדי. שיחכו לשני שליש העונה, יראו לאן הוא מביא את הקבוצה ואז יבחנו את המשך העסקתו. אין עוררין על כך שמדובר במאמן צמרת, שהביא את אולימפיאקוס לשני גמרים אירופאיים. העניין הוא שכשכיר המערכת עליו להביא תוצאות, לא לקבל בונוסים בשביל העיניים היפות. ואגב, אם אכן יצליח, עד חצי המלכות. במקרה ומכבי יזכו בטעות ביורוליג, הייתי קורא ליצור פסל על שמו בכניסה למנורה מבטחים.

דיברגנט חדש

Well-known member
נראה לי שהם מפחדים שמחירו בשוק יגדל ואז יצטרכו לשלם יותר

הבעיה שלהם שזכרונם קצר והם לא זוכרים את כל המאמנים שהיו צריכים להמשיך לשלם להם, כי היה להם חוזה למס' שנים.

george hilton

New member
+1 ובנוסף, גם אם יאניס ירצה ללכת ל"כסף גדול" יותר....דן שמיר

הגיע זמנו של דן שמיר ואני מניח שאין צורך לפרט מדוע.

Equilibrium1

New member
לא ממש לא , יש בהחלט צורך לסביר מדוע דן שמיר

מתאים לאמן מסגרת כמו מכבי שבכל הפעמים שנדרש ל 2 משחקים בשבוע זה קרס.
כן אני באמת מעוניין לדעת מדוע מאמן כמו דן שמיר שהפתרון שלו למשבר בקבוצה זה להביא גוש חרא כמו גלן רייס , יכול לייצר פה קבוצה מנצחת , אנא פרט מדוע , מעניין אותי לשמוע ממך מה ברזומה ובהיסטוריה של דן שמיר , מרמז על זה שהוא יכול לאמן את מכבי תל אביב.

למעלה