התכנון של מכבי: סטודמאייר במקום טיוס.

ORIZACKEN1

New member
לא זכור לי .

אבל מה שכן בשנת 2010 אם אני לא טועה אמארה התחיל להתעניין ביהדות והגיע לארץ והתאמן בהיכל מנורה מבטחים והצטלם עם שמעון מזרחי הרבה מאוד זמן לפני שידע מזה הפועל י-ם, ולמרות הכול אני לא חושב שיש לזה סיכוי גדול שהוא יגיע למכבי שהוציאו הכחשה במשך היום על הידיעות שהיא מעונינת בו.

https://www.one.co.il/Article/18-19/2,620,1219,36299/336945.html?ref=hp

הכתבה על אמארה משנת 2010 : https://www.google.co.il/url?sa=i&s...aw1dCCGutMqQJKyLdlsyeJAu&ust=1559310259383042

geashono

New member
בקושי ראיתי אותו השנה

אבל ממה שראיתי ,הוא לא מתאים ליורוליג.סוג של טום ציימברס סנטר.
להביא אותו במקום טיוס זה סוג של בדיחה לא מצחיקה.
מה שטוב שברוך השם מכבי שומרת על המסורת.היא דואגת להעיף כל שחקן ששווה משהו ומביאה מחליפים בינוניים רק כי הם זולים.ואחרי זה לא נשאר לה כסף ומקום לשחקנים טובים.
צריך לעשות סלוגן:"שנה עברה ושום דבר לא השתנה, מכבי מודל 2020"

ORIZACKEN1

New member
טיוס דורש המון כסף.

שאני לא בטוח שמגיע לו לאור היכולות המקצועית שלו העונה, אמארה נראה לא רע בכלל בגיל 36 אבל שילובו ביורוליג זו חידה גדולה ואני שוב אומר לדעתי הוא לא יגיע למכבי.

geashono

New member
אם לא טיוס שיהיה זר אחר

ממילא לחוק הרוסי צריך רק ישראלי אחד.
ולי אין ספק שהוא לא מתאים ליורוליג.אפילו לא לקבוצות החלשות שם.

dory38

New member
לא תודה

כדאי למכבי למצוא שחקנים ששיאם לא מאחוריהם.

dark happy shadow

Member
מנהל
שישאר בירושלים , סוס גמור לחלוטין
מכבי לא צריכה להפוך שוב לבית חולים גריאטרי והברנש המדובר בהחלט עונה להגדרה של חולה גריאטרי.
&nbsp
מצד שני לא קשה לנחש מי רוצה להביא אותו למכבי מבין בעלי השליטה בקבוצה.

ORIZACKEN1

New member
הוא לא סוס גמור .

אבל שילובו ביורוליג זה הימור גדול, ברמת ליגה ישראלית הוא נחשב החתמה מצוינת בעיקר בגלל שהוא שומר על חיים ספורטיבים האיש נראה ומשחק כיאלו הוא בגיל 27 לא 37 , אם מכבי תשאיר את בלאק ותביא עוד סנטר מחליף טוב אין לי בעיה שאמארה יהיה במכבי גם ככה טיוס בירידה בכושר ודורש המון כסף שיכול להתפנות לטובת שחקן אחר .

dark happy shadow

Member
מנהל
תזכיר לי בבקשה כמה הוא שיחק בעונות האחרונות?
הדבר היחיד שהוא טוב לו זה מנויים, כי הןא חצי מהזמן פצוע או זקן מדי לשחק שני משחקים בשבוע.
&nbsp
זוכר את סמית הקשיש ומה מכבי עשתה איתו? אם הוא מגיע למכבי אותו סיפור בליגה הוא לא ישחק כנראה בגלל המצב של הגוף שלו

ORIZACKEN1

New member
העונה הוא שיחק בהתחלה רק באירופה.

אבל שהוא קיבל אזרחות אז הוא שיחק את כול המשחקים גם בליגה הישראלית ללא שום פציעה, עונה שעברה הוא לא שיחק אבל כמו שאמרתי קודם האיש שומר על חיים ספורטביים ונראה לא רע בכלל לגיל 37 כשחקן כדורסל מקצועני, לי אישית לא אכפת אם הוא יבוא כגבוה שלישי ויתן מנוחה לשני הגבוהים המרכזיים של מכבי עונה הבאה תהיה עמוסה עוד יותר מהעונה האחרונה.

למעלה