יורוליג מחזור 27: מכבי ת"א נגד ז’לגיריס קובנה.

ORIZACKEN1

New member

dory141

New member
מה להגיד, אני די סקפטי

נניח שמכבי תעשה את הבלתי צפוי ותגיע לפלייאוף, מה יחכה לה שם? הפסד בסוויפ נגד פנרבחצ'ה? צריך להתחזק באמת, בגבולות המצוי, כדי להגיע לפיינל פור, אפילו אם זה יהיה גם בעוד מספר שנים. אחרת יהיו עונות כמה עונות מבוזבזות וחבל.

nu11

New member
dory141

התקציב של מכבי הוא ידוע - נניח XYZ מיליונים -
&nbsp
בתקציב הנל אתה צריך לבנות קבוצה
&nbsp
עכשיו תאמר לי בבקשה
&nbsp
1. את מי מהזרים לשחרר ?
&nbsp
2. ואיזה זרים אחרים להביא במקומם ?

ערני222

New member
דרוש רכז

רכז ברמה טובה -דרוש לקבוצה.ווילבקין לא יכול לסחוב הכל על עצמו ...
על מכבי להצליח ולהשאיר את בלאק בקבוצה .הוא מעלה את רמת ההתקפה .
רול שחקן איטליגנטי .

דיברגנט חדש

Well-known member
כסף

ORIZACKEN1

New member
הפסד של מאמן.

אני מבין שאין לו הרבה שחקנים עם מוח ואנטלגנציה באשמת ניקולה כמובן שהביא לפה שחקנים כאלה, אבל שאתה מוביל ב 12 הפרש בתחילת הרבע השלישי ומכניס את צמד הליצנים פארגו את קיין ואז לאט לאט ההפרש יורד ואתה חוזר מפסק זמן איתם על הפרקט לדעתי זה גובל בטיפשות, יאניס נתקע עם חילופים והרכבים גרועים כול משחק וההפסד הזה על שמו כמו ההפסד לאנדולו שבוע שעבר, ביורוליג על כול טעות משלמים, נקווה שניקולה ילך בסוף העונה שבטעות קיין קלאוירו פארגו וטיוס לא יקבלו פה חוזים חדשים.

דיברגנט חדש

Well-known member
טיוס הוא מתאזרח אז סביר להניח שיקבל חוזה

פארגו, אם היה חוזר למה שהיה לפני הפציעה, היה יכול לעשות את העבודה.

אילן די

New member
המאמן הוא לא זה שהיה על הפרקט בדקות האחרונות ואיבד כדורים

כמו ילד.
ההפסד הוא של הגארדים בכלל ווילבקין בפרט. ווילבקין כבר הוכיח, ואם אני לא טועה זה המשחק החמישי שהוא מפסיד לנו במאני טיים במו ידיו אז כנראה שלא צריך ללכת אליו בדקות הסיום ואם זה המצב, כנראה שהוא לא צריך להיות במכבי. אולי באמת יש כאן קצת אשמה שנופלת על ספרופולוס אבל על מי לעזאזל הוא יכול לסמוך במאני טיים אם לא על שחקן שמכבי הוציאו עליו 1.5 מליון יורו ועוד כמעט מליון דמי שחרור?
אם נהיה נדיבים, נשים את המשחק הזה בצד, ואני לא בטוח שצריך לעשות את זה, אז אמנם אין לנו סמול פורוורד אבל בלי זה ראינו שאפשר להסתדר. עם מה שאי אפשר להסתדר זה גארדים פותחים ובעיקר רכז טבעי יציב עם יכולות, שאין לנו. היחידים שמשחקים בהתאם לציפיות הם השחקנים המשלימים - בעיקר רול וג'ון די. כל השאר יכולים ללכת הביתה (פארגו, קיין ווילבקין). שלושה גארדים טובים במקומם ומספר 3 איכותי ואולי איזה תוספת שכר או פסיכולוג לטיוס הבכיין שתוציא אותו מהשביתה השנתית יכולה להבריג את מכבי בטופ 8 בלי בעיות מיותרות ואולי גם בטופ 4.
גם השנה היינו יכולים להתברג בטופ 8 אם היו שולחים את ספאחיה הביתה בקיץ.

nu11

New member
הסיוט נגמר

סוף כל סוף הסיוט נגמר משחק הזוי לחלוטין של מכבי - למכבי לא מגיע " בצדק "

להיות גם השנה בשמיניה .

טוב שזה נגמר .

ערני222

New member
תמה עונת יורוליג.מה יתפתח בשנה הבאה?

בסך הכול, מאז שהמאמן היווני הגיע לקבוצה, התפנית היתה די חיובית.לעיתים השחקנים ידעו לתת מעצמם ולתרום קבוצתית למשחק הגנה .ההתקפה לעיתים היתה יפה לעין ולעיתים רבות מידי-נראתה שקופה ובנוייה על משחק אנוכי .
האם הקבוצה תשתפר בשנה הבאה?
הלוואי שהקבוצה תהיה טובה יותר בשנה שעברה.
מה דעתכם ?
איך תשופר הקבוצה?

למעלה