ליגת העל מחזור 15: הפועל ת"א נגד מכבי ת"א.

ORIZACKEN1

New member
ליגת העל מחזור 15: הפועל ת"א נגד מכבי ת"א.

20/1, יום ראשון, שעה: 21:00, אולם: היכל קבוצת שלמה, שידור ישיר ספורט 5.

במכבי יעדרו: קנדריק ריי, ודיאנדרה קיין.

https://sports.walla.co.il/item/3214077

dark happy shadow

Member
מנהל
הפועל תל אביב ניצחה 94:104 את מכבי תל אביב
אחרי דרמת ענק: הפועל תל אביב ניצחה 94:104 את מכבי תל אביב בדרבי
איזה משחק: הצהובים חזרו מפיגור 9 ברבע הרביעי עם 25 (!) נקודות של ווילבקין ברבע הרביעי וכפו הארכה, אבל תומר גינת וים מדר השאירו את הניצחון בבית. גינת הצטיין עם 18, ים מדר הצעיר התעלה במאני טיים. 36 של ווילבקין לא הספיקו להצהובים
&nbsp
https://sports.walla.co.il/item/3214300
&nbsp
היה צפוי ואם הפועל מצליחה לעשות את זה, יש למכבי בעיה והחוק הרוסי לא אשם

ORIZACKEN1

New member
משחק רע של מכבי.

מכבי באה יהירה למשחק הגנה עצלה התקפה רעה שמסתיימת בזריקה לשלוש שום ריווח שום חדירה לסל שום הפעלה של הגבוהים, גם ליאניס יש כאן חלק ניהול משחק רע שלו מול קבוצה בינונית מינוס נקווה שזה לא ישפיע למשחק ביום חמישי.

geashono

New member
היות שלא ראיתי את כל המשחקים של מכבי במלואם

המשחק אתמול מאוד הטריד אותי.מכבי לא קיימת בצבע והכל זה זריקות לשלוש.
זריקות טובות,אבל אני לא מאמין בהסתמכות על זריקות לשלוש לאורך זמן.
בטח מול הגנות טובות שיאלצו את מכבי לשחק בהתקפות איטיות ובלי כח בצבע,זה יגמר מאוד רע.
מקווה שזה היה משהו חריג,ולא סתם יום קליעות רע שהרס את תוכנית המשחק הרגילה של מכבי.

dark happy shadow

Member
מנהל
גם ההגנה של מכבי הייתה רכה
ראית שני שחקני מכבי נותנים לילד לקלוע עליהם, כאשר הם לא עושים נגדו הרבה ואחד מהם היה טיוס... היום הפכו את הילד הזה לכוכב כאשר רואים בוידאו שההגנה של מכבי פשוט נתנה להם מתנות חינם ובהתקפה שחקנים שעולים גרושים גרמו לשחקנים שעולים פי כמה וכמה מהם לזרוק מה 3.
ה 3 של מכבי היו מוגזמות ומכבי היא לא gs ורואים שיש לקבוצה שלנו בעיות ומה שראינו ביורוליג היה פוקס יכול להיות ויום רע של הקבוצות האחרות...

nu11

New member
כל הכבוד להפועל

קודם כל -

כל הכבוד להפועל על הניצחון מגיע לה בזכות -

מה אני כבר יכול לומר על מכבי שלא אמרתי כבר

נתעכב על 2 דברים מטרידים :

1. מכבי חזרה לשחק - " כדורעף " - ולא כדורסל

2. אחוזי הקליעה ל - 3

איך להשתפר ליום חמישי ?

1. פחות שלשות ויותר חדירה לסל אחד על אחד

2. אימוני קליעות מהבוקר עד הלילה .

למה אני מרגיש כמו תקליט חוזר ???

dark happy shadow

Member
מנהל
"שיחקנו משחק לא חכם"
מכבי תל אביב מתוסכלת אחרי ההפסד בדרבי: "שיחקנו משחק לא חכם"
במועדון נשמעה ביקורת על כמות השלשות הגדולה שנזרקה ב-104:94 להפועל תל אביב, ווילבקין: "לא עשינו מספיק כדי לנצח". טענות גם לאובריאנט: "טייל בהגנה, ככה לא משחקים", ותמיכה לקיין: "אמרו לו דברים לא שפויים"
&nbsp
אני דווקא בוחר לתת יחס למה שהתקשורת בחרה לא לדבר עליו וזה:
"כאמור, שחקני מכבי לוו לאוטובוס באמצעות האבטחה, כשדיאנדרה קיין, שייעדר בחודש הקרוב בשל פציעה בשריר הירך האחורי, סופג את מירב הקללות מאוהדי הפועל מחוץ לאולם בעקבות תקרית במהלך האחרון של הזמן החוקי. לאחר שסקוטי ווילבקין כפה הארכה עם שתי זריקות עונשין, 0.2 שניות לסיום החל קיין בתנועות לכיוון אוהדי הפועל והוסיף "קרח בורידים", כשג'וני אובריאנט מצטרף אליו. האדומים מאחורי הספסל של ספרופולוס קיללו את הגארד, שהחזיר בקללות, ואמר לעברם, "פאק יו". "הדברים שנאמרו לו שם, לא שפויים", הגיב אחד מיושבי הספסל...
מאמן הכושר של הצהובים רגב פנאן יצא מהפרקט עצבני מאוד ומתוסכל בעקבות היחס של האדומים כלפיו. עוד לפני המשחק החלו אוהדי הפועל לשיר שירי נאצה ושנאה כלפיו וכלפי אביו המנוח, ובמחצית, בשעה שהצהובים התחממו מתחת ליציע האולטראס של האדומים, השירים רק התחזקו ואחד האוהדים אף ירק על פנאן שאיבד את שלוותו למספר רגעים. גם בסיום אוהדי הפועל המשיכו בקללות לעבר פנאן שנכנס למנהרת השחקנים בעצבים."
&nbsp
אני לא מבין כיצד הפועל מקבלים בכלל אישור לארח את מכבי עם קהל, כאשר יום אחד אותם אנשים יפגעו באנשי מכבי פיזית ואז מה הולכים לומר בתקשורת באיגוד ובמנהלת???
בעלי המניות של מכבי צריכים לדרוש מהמנהלת והאיגוד שכל משחק שהפועל היא בעלת הבית ליגה או גביע מול מכבי אין קהל בכלל.

למעלה