ולימיר פראסוביץ' הוזכר כמועמד למקרה שספאחיה יפוטר

dark happy shadow

Member
מנהל
ולימיר פראסוביץ' הוזכר כמועמד למקרה שספאחיה יפוטר מכבי תל אביב: ולימיר פראסוביץ' הוזכר כמועמד למקרה שספאחיה יפוטר
למרות הניצחון על חולון, הלחץ על ספאחיה גובר ובמכבי תל אביב כבר מדברים על חלופות. ווילבקין: "אחרי השבוע האחרון, נתנו הצהרה"
https://sports.walla.co.il/item/3199475

כמה זמן אתם נותנים לספאחיה קרדיט? הוא משלם את המחיר על מה שהוא אמר ואז חזר בו. אני נותן לו חודש או 2, אם ההפסדים בגלל הקבוצה שניקולה ובעלי הבית בנו להמשיך בתפקיד.

ORIZACKEN1

New member
מיותר לפטר את ספאחיה לדעתי. גם ככה סיכויי ההצלחה של מכבי באירופה לא גדולים ולא נראה לי שמאמן אחר יצליח לעשות יותר ממה שספאחיה עשה עד עכשיו ובשביל לקחת אליפות וגביע בארץ לא צריך להחליף מאמן, חבל על הכסף שישלמו לספאחיה בשביל שילך ועל מאמן חדש שיחליף אותו גם ככה ספאחיה מסיים חוזה בסוף העונה שיחסכו כסף וייפנו אותו לעונה הבאה.

אילן די

New member
הייתי עושה משהו אחר
מפטר את ניקולה וממנה את ספאחיה למנהל מקצועי במקומו. ספאחיה אולי לא יודע לאמן אבל לבנות קבוצות הוא הראה שהוא יכול.

geashono

New member
עכשו קורטיניטיס זה המשיח החדש
עדיף כבר להחזיר את טבק וזהו.

ORIZACKEN1

New member
הוא פרסוביץ וספאחיה זה אותו הדבר. נקבל פחות או יותר את אותו הדבר שאנחנו מקבלים מספאחיה, מילא היו מפטרים את ספאחיה לטובת אוברדוביץ או בלאט או צאבי פסקוואל הייתי מבין.

geashono

New member
בדיוק,אגב מישהו פרסם שרפשה פנוי...
הוא עונה על התנאים המקצועיים.
קרואטי,אימן ביורוליג ,יגרום שנתגעגע לספאחיה.....

ORIZACKEN1

New member
אצל ניקולה כול קרואטי שאימן פעם פנוי לאמן את מכבי. וזה הכי עצוב ששחקן עבר גדול שאין לו מושג באימון ובניית קבוצת כדורסל מקבל קרדיט בלתי נגמר לחרב את המועדון למרות שכבר 4 שנים הוא נכשל פעם אחר פעם, וכמובן שיש לו שותפים לזה בדמות דיויד ודני פדרמן האנשים החזקים במכבי כיום שמאפשרים לו את זה, נקווה שספאחיה יישאר עד סוף העונה ולא נחזור לטמטום והביזיון שהיה פה לפני שנתיים עם רכבת המאמנים שהייתה פה, שיסיים את העונה וילך, כול הוצאה כספית גדולה בשביל לפטר את ספאחיה לטובת מינוי מאמן אחר תהיה על חשבון תקציב העונה הבאה.

dark happy shadow

Member
מנהל
אצל ניקולה כל מי שבעל הבית שהביא אותו יגיד לו להכניס אותו
הוא יכניס אותו. קרואטי או ישראלי זה באמת משנה?!
אם זה לא מגיע מהמחנה שנתן לניקולה את התפקיד או מה 2 הבעלים ששולטים במכבי, התוצאה תהיה רכבת מאמנים.

למעלה