המהלך שעשוי להביא למכבי את היורוליג

yanivya2

New member
המהלך שעשוי להביא למכבי את היורוליג

תארו לעצמכם תרחיש אפשרי. מכבי נאבקת על מקומות 6-8...
כספי נאבק על מקומו ברוטציה ואיפשהו בינואר - פברואר נפלט מהקבוצה שלו (מי שזו לא תהיה).
כספי חותם לחצי עונה במכבי, מתוך אינטרס שלו להביא יורוליג ולחזור בדלת הראשית לנבא.
מכבי מצידה סידרה לעצמה שחקן גבוה מאוד לעמדה 3 שמסדר לה חמישייה חלומית - פארגו, ווילבקין, כספי, בראיינט, בלאק/טיוס.
לא בטוח שיביא תואר אבל בהחלט הופך אותה בין רגע למועמדת רצינית.
לכן, אם הייתי בהנהלההייתי מפמפם כבר מעכשיו לכספי : "i i know what u did last summer.. and spring".
שיחק בגארבג' טיים של העונה, ובמקום לעשות משהו משמעותי במאני טיים, הוא ישב בבית ולא עשה כלום. מה עדיף לו?

ORIZACKEN1

New member
כספי שחקן משלים גם ביורוליג.

זה לא השחקן שישדרג ויביא לך זכייה ביורוליג ראינו את זה בנבחרת בקיץ הקודם באליפות אירופה נתן מופע נפל כמו כול הנבחרת, אתה מצפה מהשחקן הישראלי הכי טוב היום שיבוא להנהיג ולהיות הטוב ביותר אבל הוא לא כזה במציאות לא מנהיג ולא כזה גדול שיכול לשדרג את מכבי לאליפות אירופה.

yanivya2

New member
כספי בעמדה 3 סוגר את הפינה

מה שחשוב בקבוצה מלבד הדינמיקה בין השחקנים והתיאום זה האם יש חמישייה יציבה. חמישייה כמו שהצגתי מהווה כוח חזק מאוד, ויהיה קשה מאוד להתמודד מולה, בלי קשר לחשיבותו של כספי. זו חמישיעה אתלטית, חזקה וכספי ב3 מנטרל את בעיית הגובה שיש בה.
קליעה קטלנית מ3 של כספי, ווילבקין ופארגו עם גבוהים זריזים יחסית שיכולים להעניש במשחק מעבר...
אבל דיבורים לחוד ומעשים לחוד, אובראיינט מסתבר עם בעיית לב שמכבי ידעה עליו עוד מזמן... דבק שהוא לא פחות משערורייה, ועכשיו הצטרפה לזה גם בעיית ברך.
חובבני כרגיל.

אילן די

New member
כספי

אני מסכים איתך ששלוש טוב יהפוך את מכבי למועמדת רצינית לטופ 8 ואפילו לפיינל פור אבל אני לא בטוח שכספי הוא האיש שמכבי צריכה.
כספי טוב כשהוא מקבל את הכדור בתנועה לקליעה מרחוק או מחצי מרחק. הוא רץ, מאבד את השומר שלו וזורק או בלית ברירה נותן אסיסט לאיש הגדול מתחת לסל. אבל באירופה הוא יקבל הרבה יותר תשומת לב מההגנה כי אין למכבי איש גדול מתחת לסל כדי למשוך את הפוקוס בהגנה. לכספי יקרה אותו דבר שקרה לכל ה-"כוכבים" שמכבי הביאה בשנים האחרונות. הוא ייתקע בהתקפה, יחטיא או יאבד את הכדור. הוא לא אתלטי מספיק כדי ליצר לעצמו מצבי קליעה כמו שלוש קלאסי.
מה גם שבמכבי עוד עלולים להציב אותו בעמדה מס' 4.

לדעתי כספי עשוי להגיע רק בתחילת עונה כדי למכור מנויים.

למעלה