רשמית: השוטינג גארד קנדריק ריי חתם במכבי.

aryeh201444

New member
התדרדרנו לשחקנים מליגת האלופות?

פעם היינו מקבלים שחקני טופ יורוקאפ כסגל משני....

ORIZACKEN1

New member
מה חדש? אין כסף במכבי זה ידוע.

אז הולכים על הימורים שבדרך כלל לא עובדים במיוחד ביורוליג, נקווה שלפחות יביאו איזה גארד עם ניסיון ביורוליג שלא נתבזה עוד פעם.

yanivya2

New member
כמחליף הוא לא רע בכלל...

הבעיה בשנה שעברה הייתה שהביאו יותר מידי מחליפים. אין שום מצב שקיין למשל אמור לפתוח, והוא היה אחד השחקנים הטובים של מכבי.
השאלה היא מי יפתח לצד פארגו, אם יוחתם.

dark happy shadow

Member
מנהל
או שזה מיועד למכבי ב
ראית מה המחליפים האלה עשו בליגה הישראלית אחרי שפארגו הגיע, ככה שיכול להיות שנראה שחקנים כאלה מוחתמים למכבי ב.

nu11

New member
dark happy shadow

לא תהיה מכבי ב נקודה .
&nbsp
אלא אם כן
&nbsp
מכבי וויתרו מראש על הגביע ועל צלחת האליפות
&nbsp
בהנחה שהשחקנים הנוכחיים ישארו במכבי אז השאלה הנישאלת היא
&nbsp
במכבי ב
&nbsp
1. מי יהיה ברמה של - טיוס ?
&nbsp
2. מי יהיה ברמה של - נוריס קול ?
&nbsp
3. מי יהיה ברמה של - קיין ?
&nbsp
4. מי יהיה ברמה של - תומאס ?
&nbsp
5. מי יהיה ברמה של - רול ?
&nbsp
6. מי יהיה ברמה של - כהן ?
&nbsp
7. מי יהיה ברמה של - דיברתולומאו ?
&nbsp
מכבי יצטרכו לבנות " מכבי ב " שתהיה זהה ואולי טובה יותר ברמה שלה
&nbsp
" ממכבי א " כדי לקחת את הגביע + צלחת נוספת
&nbsp
אבל מכבי מטומטמים מכדי להבין זאת .
&nbsp

dark happy shadow

Member
מנהל
שאלה לי אליכם
נגיד ומדובר באמת בשחקן מחליף ליורוליג, אבל בלי החוכמה של החוק הרוסי, חוק הצעירים והעומס הנוסף של הליגה המקומית מכבי יכולה להגיע להצלבה ביורוליג בין 8 הגדולות עם שחקנים זרים כמו שהיו השנה לפני פארגו?

לא ראיתי שהיה על העניין בתקשורת דיון, כנראה גם בגלל שחלקם נגד מכבי ולא רוצים לדבר על זה סביר להניח באופן ברור.

אילן די

New member
פשוט לא נראה שיהיה פיצול ולכן אין טעם להניח הנחות

ובענין אנשים שנגד מכבי, אתה האחרון שהייתי מצפה ממנו למשפט כזה.

yanivya2

New member
אם משווים לירושלים - ההחתמה של בראון טובה יותר

בכלל לא היה ברור איך שחקן כמוהו הגיע לגליל גלבוע. קלעי מדהים שמכבי הייתה צריכה להחתים.
בכלל יש עוד כמה שחקנים בליגה שהייתי מחתים במכבי - הנרי סק מאשדוד, זאק לידיי מגליל, ג'ף אדריאן מהרצליה ובגזרת הישראלים הייתי מחתים כמה שיותר מהר את שוכמן למכבי ב', כשאחרי שנת שפשוף הייתי מצרף אותו לא'. זוסמן שרוצה לברוח ממכבי, צריך להסביר לו את חשיבותו לקבוצה ולהבטיח לו דק' משחק במכבי ב'.
מכבי לא פועלת מספיק מהר וחבל... אלו שחקנים זולים שיכולים לתת תפוקה מאוד יפה.

nu11

New member
ORIZACKEN1

מבחינתי הוא החתמה בסדר גמור גם ליורוליג וגם לארץ .

geashono

New member
לא מכיר את השחקן ומה יהיה מעמדו

לפי מה שקראתי,זו החתמה מוזרה ביותר.אבל אני לא יכול לחוות דיעה על שחקן שאני לא מכיר.
מה שכן,במעריב מנסים לחזק את טענתם שספאחיה לא ימשיך,בזה שהוא לא הוזכר בהודעת ההחתמה הרשמית.מצד שני וויציץ אמר שספאחיה ממשיך.וגם דריקס אמר שיש לו חוזה.כך שזה מעניין...

ORIZACKEN1

New member
זו החתמה ממש לא מוזרה.

קודם כל מי שהחתים אותו לדעתי זה וויציץ בעידודו של אדון אבי אבן, ואם תשים לב מכבי תמיד מחתימה מסורתית שחקנים מהסוג שלו כלומר שחקנים לא מוכרים קח לדוגמא מייקל רול או נייט לינהארט או בולדן, לגבי ספאחיה תהיה ישיבה ביום חמישי , דיויד פדרמן אמר אחרי משחק האליפות שהוא לא יודע אם ספאחיה ישאר לדעתי יש מחלוקות בין הבעלים וויציץ לגביו אם אתה שואל אותי הוא ישאר רק בגלל החוזה הגבוה שיש לו לעונה הבאה.

geashono

New member
החתמה מוזרה אני מתכוון ביחס למה שאנחנו מצפים ממכבי

כן אחרי ההחתמות של לינהרט(שהיה שחקן בינוני אבל שחקן),גף פוט ופלופים אחרים.שום דבר לא יפתיע אותי.אבל נראה ממה שפרסמו בתקשורת,שזה שחקן שרחוק מאוד מרמת יורוליג.אני לא יודע מה יהיה מעמדו ,בהנחה שיוחתמו 12 זרים בערך לשני הקבוצות של מכבי.ולכן אין טעם לדעתי לדסקס על זה.
אבל הסיפור של ספאחיה בהחלט מעניין.

ORIZACKEN1

New member
כן הסיפור עם ספאחיה מעניין ללא ספק.

לדעתי הבעלים הוותיקים רוצים להיפטר ממנו וניקולה בתמיכת הבנים של רוצים להשאיר אותו, כרגע יש להם יתרון בדמות החוזה שלו אבל לך תדע גם לפיני גרשון היה חוזה במיליון דולר והוא לא המשיך, נקווה שהסאגה הזאת תיגמר כמה שיותר מהר.

geashono

New member
מה שעוד מעניין

איך ספאחיה שהגיע עם גיבוי לא קטן ובקושי תפקד בשליש השני של העונה.יתפקד כשהוא יישאר בתפקיד רק בלית ברירה.בערך כמו גודס בעונה השנייה שלו במכבי.לא רואה לסרט הזה סוף טוב.

ORIZACKEN1

New member
לדעתי זה לא יפריע לו.

הוא כבר הצהיר שהוא רוצה להישאר במכבי, אני גם לא רואה מצב שהוא יקבל שכר כזה מטורף בקבוצה אחרת.

geashono

New member
אני מתכוון איך הוא ישליט את המשמעת שלו על השחקנים

בכל הקריירה שלו ספאחיה נחשב מאמן חלש,ששחקנים עושים ממנו צחוק.מאמן שהוא ברוז צולע,יתקשה עוד יותר לדעתי להשתלט על השחקנים.

ORIZACKEN1

New member
גם השנה הוא לא השתלט על חלק מהשחקנים.

זה לא מפריע לו כולכך כמו שאתה רואה, אם זה היה מפריע לו הוא היה עוזב או מפוטר כמו אדלשטיין, לזכותו יש לומר שהוא הצליח להביא את הקבוצה מאוחדת לסוף העונה, אבל שוב אני אומר ספאחיה לא נמצא בשלב הזה של הקריירה שלו שהוא יכול לוותר על חוזה סגור בקבוצת יורוליג, אני לא רואה קבוצות יורוליג או אפילו יורוקאפ שמעוניינות בו.

למעלה