גלן רייס חזר לחולון - אם תעלה לחצי גמר סביר להניח שישותף

yanivya2

New member
גלן רייס חזר לחולון - אם תעלה לחצי גמר סביר להניח שישותף

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5281321,00.html#autoplay
אייזק יוציא הודעה לאחר המשחק מול אילת, אם ינצחו...
בחולון מקווים שהעונש שקיבל (אחרי שהתלוננו בעצמם) לא יחול על חצי הגמר...
בתור אוהד כדורסל, אני מקווה שרייס יוכל לשחק, זה יהיה מאוד מאתגר לשחק מול קבוצה שבה משחקים שני תותחים כמוהו וכמו המילטון. השילוב ביניהם יכול להיות מעניין מאוד.
מעניין אם הוא בכושר משחק בכלל... אם כן, הם הופכים בבת אחת למועמדים מס' 1 לאליפות.

דיברגנט חדש

Well-known member
השאלה, אם יהיה מסונכרן איתם לאחר שלא שיחק כל הזמן הזה איתם

ובלעדיהם.

yanivya2

New member
המשחק איתו היה דיי פשוט

חדירה לסל... במקרה של דאבל אפ היה מוריד לתומאס ואחרים, כשהשאירו שומר אחד עליו הוא פשוט קלע.... תוך אימון אחד או שניים הם מכניסים אותו לרוטציה.
מה שכן, אם ידעו שהם רוצים להחזיר אותו, לא מובן ההתמהמהות הזו. זה יפגום קשות בכושר המשחק שלו...
בכל מקרה יהיה מעניין.

ORIZACKEN1

New member
השאלה היא באיזה כושר הוא נמצא.

הוא לא שיחק כדורסל המון זמן ואין לו ולחולון הרבה זמן כדי להכניס אותו לכושר הפיינל פור בשבוע הבא, וגם יש שאלה גדולה אם הוא יכול לשחק כבר בחצי גמר כי אם לא זה יכול להיות חסר משמעות כי לדעתי ירושלים טובה יותר מחולון כרגע, ועוד משהו איפה הערכים של מר שלמה אייזק בעלי חולון שהצהיר בכול מקום שגלן רייס הוא היסטוריה ואין שום סיכוי בעולם שהוא יחזור לחולון, כנראה שהאליפות גוברת על הדרך ועל הערכים.

yanivya2

New member
שאלת מיליון הדולר

חולון התגברה על עזיבתו, אבל לדעתי ברור לה שבלעדיו סיכוייה קטנים מול ירושלים.
לכן שמיר מהמר... אני אמרתי שהיו צריכים להחזיר אותו מזמן.
מעניין יהיה לראות אותו, ומעניין לראות איך המילטון יסתדר עם חזרתו.

nu11

New member
yanivya2

בלי גלן רייס חולון מפסידים לירושלים ב - 100% וודאות
&nbsp
איתו
&nbsp
הם ינצחו את ירושלים .

yanivya2

New member
הכל תלוי בכושר המשחק בו הוא נמצא

אמנם שחקנים גדולים יכולים להתעלות, אבל קשה לי לראות את רייס נותן הצגות כמו שנתן כששיחק כאן... הלוואי וינצחו את ירושלים, אני מעדיף את חולון כאלופה מאשר את הגועל ירושלים או הגועל ת"א כאלופות.

dark happy shadow

Member
מנהל
מה אם פניני נגד או אנשים אחרים שהוא היה אלים איתם
ונמצאים במערכת?

לקבל חזרה שחקן כזה זה הזוי גם לליגה שלנו.

דיברגנט חדש

Well-known member
הפועל י-ם שיקשקה ולא נתנה לזה לקרות

הערעור נדחה: גלן רייס לא ישחק נגד הפועל ירושלים

dark happy shadow

Member
מנהל
זה בגלל הקומבינות, כאשר אצל החולון העונש היה 2 משחקים
ובקבוצה אחרת זה היה 4 משחקים. (קומבינות כבר אמרנו?)
העונש היה צריך להיות 4 משחקים בכל הקבוצות אם לא חמור מזה.

geashono

New member
ליגת הגימיקים

כבר התרגלנו שמביאים שחקן על לחודש וכמעט עולים לפיינל פור,אחרי עונה מזעזעת(הפועל תל אביב).
אבל להחזיר שחקן רק לפיינל פור?
צריך לשנות את החוקים,די שקבוצות יפסיקו לעשות צחוק מהליגה,לכל דבר
יש גבול.

ORIZACKEN1

New member
הוא בשום שלב של העונה לא שוחרר מחולון.

גם שהוא הועזב הוא עדיין היה רשום כשחקן חולון באיגוד, הוא פשוט לא היה בארץ תסתכל על זה כמו ששחקן חזר מפציעה ארוכה.

geashono

New member
חולון משחקים עם 4 זרים

כך שהם החתימו אותו במקומו.
ועזוב שתקנונית הוא היה חתום בחולון.זה היה ברור שהוא כבר לא שחקן חולון.
בגלל השיטה המצחיקה הזו.חולון חושבים לעקוץ בשני משחקים ולקחת אליפות.
באמת שאנחנו חזקים בסטרטאפים ובפטנטים.אבל לא הכל זה פטנטים,זה כבר עובר את גבול הטעם הטוב.
ליגה עם שלושה סיבובים כמעט חסרת משמעות.פלייאוף אחד ופיינל פור.שבסופו אפשר לעקוץ אחרי שכל העונה לא היית בעניינים.

ORIZACKEN1

New member
הם משחקים עם 3 זרים קורי וולדן גמר את העונה.

ועם רייס זה יהיה 4 זרים, בגדול אני מסכים איתך חולון עושים פה מהלך מסריח אבל מה לעשות גם כשר, זה היה באוויר הרבה זמן שהם יחזירו אותו נקווה שהם לא יהיו אלופים כי המהלך הזה כמו שאמרתי מאוד בעייתי.

geashono

New member
שתבין האליפות לא מעניינת אותי בגרוש

מענין אותי שכל הליגה מחקה את הגימיקים האלו.
יש לנו ליגה בלי גבוהים.כי גבוהים עולים כסף.ליגה שלא שומרת.כי השחקנים רוצים לכייף ולצבור נקודות
אחרי זה אנחנו מתפלאים שבאירופה אנחנו מתרסקים.
לענין הזרים: זה נכון,אבל חולון מקבלים מענק מהמנהלת ולכן הם משחקים עם מקסימום 4 זרים.רק אחרי שהמילטון הוחתם וולדן גמר את העונה.

ORIZACKEN1

New member
אני ממזמן טוען שמכבי צריכה לעזוב את הליגה הישראלית.

אני מבין אותך לגמרי, אבל ההנהלה של מכבי לא רוצה לעזוב ומעדיפה לעשות שתי קבוצות שגם זה לא בטוח שיקרה בסוף.

geashono

New member
הבעייה הא שהמנהלת מנוהלת על ידי הקבוצות

וכל מה שמעניין אותם זה לדאוג לקבוצות שלהם.שזה אומר בעיקר לדפוק את מכבי(או להביא מליון זרים כדי לחסוך בתקציב).
אין פה שום גוף שבאמת אכפת לו מהליגה.והליגה שלנו רק הולכת ומדרדרת.
אני חושב שהשנה אף קבוצה לא עברה שלב באירופה,אאל"ט.
לא ביורוליג,לא ביורוקאפ ולא בבדיחה של פיבא.

ORIZACKEN1

New member
יותר מזה.

בעלי הקבוצות חיים על הגב של מכבי ודופקים אותה בכול הזדמנות, הרי ברור שבלי מכבי בליגה ההכנסות שמהם נהנים שאר בעלי הקבוצות ירדו ביותר מחצי כי מכבי זה מותג שמושך מפרסמים, זה לא סתם ששמואל פרנקל עושה הכול בשביל להוריד את מכבי מעניין שתי הקבוצות כי הוא פוחד מאיבוד ספונסרים שיפסיקו לתמוך בליגה הזאת, הבעיה שבעלי מכבי לא מספיק אמיצים בשביל להוביל מהלך חד צדדי ולעזוב לגמרי את הליגה הישראלית.

geashono

New member
אני מנחש ששתי קבוצות זה פשרה בין שני המחנות במכבי

מצד אחד שמעון שמבין שאת האוהדים בונים דרך הליגה הישראלית.ושיש חשיבות לצביון הישראלי.
וויציץ שמבחינתו אפשר מחר לשחרר את כל הישראלים ולהחתים 12 זרים.
אני חושב שגם ראשי הקבוצות מבינים שמכבי מחזיקה אותם.ואפשר להגיע איתם לפשרה נורמאלית.
רק שזה יצריך את מכבי להשקיע בישראלים,ואם אין כאלה לבנות אותם.
וויציץ לדעתי לא מבין מה הטעם להחזיק ישראלים.אם זרים עולים לו פחות והם לא עושים לו בעיות.אם כבר להחתים ישראלים אז כאלו שיבינו שהם שחקני ספסל,ועדיף מתאזרחים.
בכל מקרה קבוצה עם צביון זר,זה משהו שהורס את חדר ההלבשה.והשחקנים המקומיים מאוד חשובים לשמור על רוח הקבוצה ובמקרה הזה רוח המכביזם.
אני חושב שמכבי הייתה יכולה להסתדר עם הצביון הישראלי בצורה טובה יותר.אם זה היה מעניין את המנהל שלה.אבל זו בעייה פרטית של מכבי,הבעייה הקשה היא:
שמלבד מכבי ,כל הקבוצות חושבות רק על הליגה בארץ.והם בונות קבוצות מאוד מוזרות.וחולון זו דוגמה טובה.קבוצה עם שחקן וחצי מתחת לסל שבונה בעיקר על שלשות.זה כדורסל מאוד לא יציב שלא ניתן להצליח איתו אפילו ברמות הבינוניות באירופה.אבל את אף אחד זה לא מעניין חוץ ממכבי שמכוונת לאירופה.שגם היא בונה קבוצות לא בצורה נכונה מהעדר תקציב.

yanivya2

New member
הקבוצה של חולון כרגע מסוגלת להצליח באירופה

הבעיה היא האם תצליח ותרצה להשאיר את המילטון ורייס ביחד עם הולוואי ושאר הצוות המסייע כולל תומאס, קולמן והשאר. לא נראה לי שיצליחו בכך.

למעלה