איך תיראה השנה הבאה -אם מכבי תסיים 9-10 ?

ערני222

New member
איך תיראה השנה הבאה -אם מכבי תסיים 9-10 ?

לעניות דעתי , מכבי תא לא יכולה לסיים את היורוליג במקום טוב יותר מ:9-10.
השאלה הינה : מה יקרה פה בשנה הבאה?
האם ההנהלה תשכיל לשמר את המאמן ומרבית השחקנים גם לשנה הבאה ?
האם ההנהלה תבין גם שיציבות בקבוצה ,גם אם אינה מ4 הראשונות ,יכולה להועיל?
מה לדעתכם יקרה ?

geashono

New member
שאלה טובה

אז גורלו של ספאחיה והשחקנים יהיה תלוי בזכייה באליפות.
לא יזכו באליפות,וכל הסיפור יתחיל מחדש.
זה לא רק נובע מהטלת אשמה על הקבוצה הנוכחית.עמוק בליבו וויציץ יודע שספאחיה די מנצל את הפוטנציאל המוגבל של הקבוצה הזו.
אבל צריך להפנות את האש למישהו,בטח כשהאוהדים לא הפנימו שמכבי היא כבר לא קבוצת צמרת באירופה.
כמובן שכל זה ,אם לא יהיו התפתחויות בלתי צפויות בעתיד.כגון הפסד בחצי הגמר.או פאניקה ותבוסות צורבות...
שאז ברור שההחלטה מתבקשת.

dark happy shadow

Member
מנהל
עדיף מקום 9-10 ולא מקום 8 עונה
צסק"א תפרק אותנו בל תנאים בהצלבה אלא אם יהיה נס כמו שלא ראינו בהיסטוריה של מכבי.

לגבי חלק מהשחקנים חסר להם יציבות וצריך לחשוב האם הם יכולים להיות יציבים ומתאימים לקבוצה בטופ 4 ביורוליג עונה הבאה ולגבי ההנהלה במידה ויש לה כסף ורצון בכלל לבנות קבוצה לטופ 4.

אילן די

New member
זו לא סיבה לא לשאוף להגיע הכי רחוק שאפשר

גם אם מכבי תפסיד בסדרה כזו, זה יתן נסיון לשחקנים שעשויים להישאר בשנה הבאה. התבוסתנות הזו לא מתאימה למכבי ולא למנהל פורום מכבי תל אביב.

geashono

New member
ועוד משהו

כשספאחיה הוחתם חשבתי שזה טעות.למה? כי לאורך הקריירה שלו ספאחיה לא אהב לריב עם ההנהלות והשחקנים שלו וכך הוא נתפס כמאמן חלש שמצליח רק במקומות שמישהו אחר מנהל את המאבקים עם השחקנים,ושיש לו הנהלה נורמאלית(מה שאין במכבי).
כשראיתי שספאחיה השיג את השחקנים שרצה ושיש לו כבוד מהשחקנים נוכחתי שטעיתי.הוא בהחלט השתנה מאז הקדנציה הקודמת הוא כנראה יותר סמכותי ותובעני מאז.
אבל במשבר האחרון שוב ההנהלה והשחקנים עושים ממנו צחוק.ולא בטוח שהוא מתאים להתעמת עם ההנהלה בשביל שחקני חיזוק.ולהעמיד את הרכזים הסוררים שלו במקום.
מה שאני אומר הוא שהוא התעלה על הציפיות שלי לפחות.אבל מה שאני שומע במשבר הזה,מזכיר לי את הסיבות שכל כך חששתי בגללם מהמינוי שלו.כמובן שלא בטוח שבלאט או מאמן דומה לו,היה משיג יותר.אבל כשזוכרים מה עצר את ספאחיה מלהצליח באירופה,התהיות לניהול המשבר הנוכחי רק עולות יותר ויותר.

ערני222

New member
מאמן סביר בנסיבות הללו

כזכור , ספאחיה ביקש כבר לפני זמן , גארד נוסף .
הוא קלט ששני הרכזים חייבים ריענון מידי פעם ,וחסר לו גארד טוב .
לו ההנהלה היתה נעתרת , ומצליחה לאתר גארד טוב פנוי -ייתכן שרצף הפסדים נוכחי זה היה שונה.
&nbsp

geashono

New member
כן השאלה היא האם מאמן אחר היה דורש את זה ביותר תקיפות?

ידוע שבלאט הגיע לכסאח עם ההנהלה ועמד על שלו.
השאלה אם ספאחיה כמו גודס לפניו ביקש וכשאמרו לא לא,וויתר ונסוג.
זה היה מה שחששתי ממנו.

ערני222

New member
מה יחזיר את הקבוצה לניצחון?

אולי יום כייף לגיבוש הקבוצה?
אולי שהכול יבואו בשיער קצר -קצר אחיד?"ספיחס" ?
מבוכים ודרקונים?
פסיכולוג או סוציולוג שיגיע לשמוע מהשחקנים מה קורה ולהבין איך ליצור ההיחברות הטובה ביניהם ?

dark happy shadow

Member
מנהל
להזכירך בלאט נזרק ממכבי בגלל זה
למרות שמכבי זכתה ביורוליג עם בלאט.

geashono

New member
אני חושב שהיה שם מיאוס הדדי

אבל היי זו העונה האחרונה שמכבי הצליחה(שנה אחרי עוד הייתה הצלבה,אבל הכל התחיל להדרדר מהנקודה הזו)

אילן די

New member
אני חושב שספאחיה לא ימשיך, גם אם הוא ייקח אליפות בארץ

בנוסף אליו, אני חושב שצריך להיפרד גם ממשעור וג'ון אם אפשר למצוא במקומם ישראלים אחרים. דשון תומאס גם צריך ללכת. את פרחובסקי אפשר לשחרר אם מביאים סנטר מוביל ומוסיפים עוד סנטר עם ת.ז. כחולה במקום שגב.

צריך ואפשר להשאיר את קיין, רול, טיוס, ג'קסון, זוסמן וכהן. אם בולדן לא ילך לאמריקה, צריך להשאיר גם אותו. את זוסמן אפשר להשאיל אם מוצאים ישראלי עדיף למלא את מקומו.
חייבים להביא שחקן רציני לעמדה מס' 3. שם נקודת התורפה של מכבי. שחקן שיוריד עומס מהגארדים. למרות חוסר היציבות, אני עדיין חושב שקול וג'קסון יכולים להיות פקטור חיובי בקבוצה אם יש בה שחקנים שעוזרים להם ומחפים על ג'קסון בהגנה.

Roeiii1

New member
דשון תומאס צריך ללכת?

על מה אתה מדבר? דשון הוא השחקן הכי יציב שלנו , נותן מעצמו כל משחק , יכול לשחק גם 4 עם 3 , משחק פוסט אפ מצויין ועם אחלה אחוזי שלשות

רול צריך ללכת אם כבר ולהביא SF ברמה גבוהה. רול שחקן מוגבל שחצי מהמשחקים אין לו בכלל יכולת לעזור.
קיין צריך ללכת. הוא אוברייטד. מחריב משחקים שלמים בהתקפה , ולמען האמת אין לו הגנה מספיק טובה. הוא לא מועיל למכבי בהגנה שמכבי בעצם היא קבוצה ההגנה השניה הגרועה ביורוליג.

מספיק לגבי משעור ובמיוחד ג'ון. איכזב מאוד העונה דיברתלומאו

למעלה