סוני ווימס חתם באנאדולו אפס - עוד שבועיים מכבי...

yanivya2

New member
סוני ווימס חתם באנאדולו אפס - עוד שבועיים מכבי...

המשחק הזה אמור להיות אחד הפחות קשים... הפך בשנייה למשחק שקשה מאוד לעבור אותו.
לאנאדולו סגל מאוד אתלט שיקשה מאוד על מכבי. אלא אם יש להם פצועים משמעותיים אני לא רואה את מכבי מנצחת בטורקיה. אם טיוס בריא והאנטר פצוע יש סיכויים טובים יותר לנצח את צסק''א בבית מאשר אנאדולו בחוץ.

nu11

New member
yanivya2

לנצח את צסקא כאן - כנראה שאתה חולם .

yanivya2

New member
אם טיוס בריא והאנטר לא משחק הכל יכול לקרות במשחק הנ"ל

סיכוי לא רע לנצח, מבחינת אחוזים 40 אחוז לנו ו60 אחוז להם... זה לא רע בכלל, בהתחשב בכך שלא זכור לי בכלל מתי ניצחנו אותם לאחרונה בהיכל.

nu11

New member
yanivya2

אין שום סיכוי לנצח אין שום סיכוי לנצח
&nbsp
מדוע
&nbsp
מפני שמכבי NBA - " לא קולעת "
&nbsp
או
&nbsp
במלים אחרות - אחוזי הקליעה שלה מזעזעים
&nbsp
שוב פעם שלשות שלא נכנסות וכו צסקא מצופפות את ההגנה באזור הצבע
&nbsp
כמו שמאלגה עשו ומכבי NBA מפסידים שוב
&nbsp
אין חדש תחת השמש .

yanivya2

New member
הכל תלוי בסגל שצסק"א תעלה

אם הם ישחקו רק עם היינס... בדקות שהוא לא יהיה על המגרש לא יהיה להם סנטר ומכבי תוכל לנצל את זה.
מכבי הופכת אט אט לקבוצת בית מובהקת, כשניצחה את רוב המשחקים האחרונים שלה בבית.
אם האנטר ישחק, כאמור הסיכויים מאוד נמוכים, אבל אם הוא לא ישחק למכבי יהיה משחק צמוד ולמכבי יש צ'אנס גדול לנצח.
זו דעתך, וזו דעתי... בוא נראה באמת אילו סגלים יעלו בחמישי, ואז נראה מה ייקרה.

yanivya2

New member
גם בלעדיו יש להם מאץ' אפ מעולה נגדנו

יש לו שבועיים להתאקלם. סוני ווימס יהיה נשק קטלני מאוד מולנו. נקווה שמוטיבציית יתר תפגע בו.

ORIZACKEN1

New member
אנדולו בוחנת מחדש את רישומו של ווימס.

באתר "יורוהופס" מדווחים כי בעקבות הסאגה סביב השעייתו של השחקן, מחזיקת גביע הטורקי ממאנת לשלוח את פרטיו ליורוליג. דובר המפעל בתגובה: "נוכל להתייחס לנושא רק כשהמועדון יעביר את המסמכים". ווימס צייץ שהוא בדרך לאיסטנבול.

http://sports.walla.co.il/item/3138...utm_content=general&utm_campaign=socialbutton

yanivya2

New member
מהלך לא ספורטיבי של מכבי

אמנם מי שפנה כביכול זו לא מכבי... אבל ברור לכולנו שמכבי מעורבים בפרשה.
רצו להיפטר מהחוזה שלו ומהשחקן, זימנו לו בדיקה אישית כי עישן קצת גראס. המהלך צלח... יאללה שחררו, עזבו ת'בן אדם.
הוא לא רצח אף אחד. למה לחפש אותו? רק כדי להגביר את הסיכויים לנצח במשחק?
במקום זה, שיחשבו בעצמם איך לחזק את הקבוצה.
כאוהד מכבי אני נגעל מהפעולה הזו.

אילן די

New member
אני מנחש שזה שמעון.

אני מאמין שהוא מרגיש פגוע שהשחקן שהביא במיליונים, דפק לו את הקבוצה אז הוא הדביק לו את בדיקת הסמים והחליט לגמור לו את הקריירה. עכשיו זה רק ה- follow through. אני בכלל לא חושב שזה קשור למשחק נגד מכבי. אני חושב שזה אישי לגמרי.
האיש הזה איבד כל קשר עם המציאות מזמן.

yanivya2

New member
ברור שזה קשור למכבי

אחרת הייתי מצפה לפנייה לאיגוד הסמים הסיני. אף אחד לא פצה פה כשהוא עבר לשחק שם.
יש משחק מול מכבי בעוד שבועיים ופתאום נזכרים בעניין.

אילן די

New member
לא נראה לי

אני בכלל לא בטוח שלאיגוד הכדורסל הסיני יש בעיה עם סמים כמו שליול"ב יש וגם אם כן, מכבי משחקת באירופה ואין לה השפעה בסין.

דיברגנט חדש

Well-known member
למה כשהפועל חולון בגביע לא רצו לתת לבולדון לשחק במקום

הפצועים, טענת שזה ספורטיבי לחלוטין וכאן, אתה טוען שלא?
&nbsp
הוא נשפט בעבירת משמעת ל-4 שנים וזכותם המלאה של מכבי לאכוף את זה כאשר יש סיכוי שזה ייפגע בה.

yanivya2

New member
לא זוכר בדיוק מה שרשמתי, אבל אומר את דעתי

אין לי מידע מבוסס, אבל אסביר מה אני חושב שקרה שם.
כל הפרשנים לפני המשחק אמרו שהולכת להיות טעות פטאלית של מכבי באי שיתופו של בולדן בחצי הגמר, ואי רישומו לקראת הגמר.
לא יודע מה ספאחיה חשב, אבל הוא הבין את העניין מאוחר מידי וביקש לרשום את בולדן. הבעיה היא שמועד הרישום פג וניסו לעשות שם תחבולה...
תאונה של קיין ממש לפני המשחק... נשמע קצת לא אמין (אבל יכול לקרות), בייחוד כשהוא אכן שיחק בגמר ולא הראה שום זכר לפציעה כלשהי. גם לא דיברו על התאונה הזו שנייה אחרי המשחק. כך שבתאונה אם הייתה, קיין לא נפצע, כך שאין שום עילה אמיתית להחלפתו בבולדן.
בנוגע לווימס - יש סיפור מאחורי הבדיקות הללו. תחילה מכבי טענו שהם לא קשורים לבדיקת הסמים הזו. בהמשך שינו את גרסתם ואמרו שם שקיבלו מידע שהוא (ואולי גם ראד) בילו במועדון ערב קודם לכן והיה חשד שהם עישנו גראס. בתק' שקדמה לכך מכבי כמובן הפסידה דיי הרבה, והבינו שהעונה התחרבנה... ולכן החליטו שם לעשות קיצוצים ע"מ לקזז הפסדים. הם הבינו שווימס לא הולך להיות פארקר, והיה לו חוזה שמן מאוד.
לכן הזמינו לו את הבדיקה הזו בדיוק בערב בו הילד שלו היה אמור לנחות מטיסה.
הוא השתין כמה וכמה פעמים בבקבוקונים שהביאו לו אבל הבדיקות לא יצאו תקינות, לכן משכו אותו ואת ראד (מקל שוחרר מהר מאוד) שעות ארוכות לתהליך הזה.
כשתוקעים אותך ככה, והילד שלך כבר נחת בשדה התעופה, אני יכול להבין את ווימס בכך שהבין שתופרים לו תיק ושהחליט לחתוך את העניין. אם הבן אדם מלכתחילה לא היה מוכן לשתף פעולה הייתי אומר אחרת.
כל העסק עם ווימס היה מסריח מאוד, והמינימום שצריך לעשות זה לעזוב ת'בן אדם הזה בשקט. רצו לחתוך את החוזה בלי לשלם פיצויים... סבבה, הצליחו בכך, אבל למה לדפוק לבן אדם את הקריירה? רק בגלל שהוא עלול לנצח אותנו?
צריך להעביר את הגבול איפשהו. לומר היה, נגמר... עכשיו מתרכזים בכדורסל.
מנצחים על הפרקט ולא בקומבינות.

דיברגנט חדש

Well-known member
זה לא רק קיין שעבר תאונה, אלא גם קול שהיה חולה

מכבי רצו להחליף את 2 השחקנים בכאלו שלא רשומים למשחק, כמו בולדן ועוד אחד (לא זוכר מי זה)
&nbsp
קשה לי להאמין, שהם עשו תחבולה עבור 2 שחקנים.
&nbsp
אגב, קול באמת לא תיפקד במשחק.

ORIZACKEN1

New member
סוני ווימס נרשם ליורוליג, ישחק בשבוע הבא מול מכבי תל אביב.

צירופו של הפורוורד האמריקאי לאנאדולו אפס הושלם הבוקר (רביעי), לאחר שפיב"א לא הביעה התנגדות ולמעשה התעלמה מההרחקה שעומדת נגדו. דובר WADA: "אנחנו בוחנים את הסוגיה".

https://sports.walla.co.il/item/3139051

למעלה