בארסה פיטרה את אלונסו

yanivya2

New member
בארסה פיטרה את אלונסו

מעניין איך שחקני בארסה יגיבו לזה... מעניין מי יחליף אותו? פנייה לבלאט?

אילן די

New member
ככה זה בכדורסל המודרני

כשהקבוצה לא נבנית נכון, מפטרים את המאמן.
בלאט לא יבוא אליהם. הוא עדיין חולם על האן בי איי והוא צריך סעיף יציאה מיידי שברצלונה לא תיתן לו.

yanivya2

New member
בלאט אמנם רוצה NBA, אבל מה אכפת לו להעביר שנה וחצי בברצלונה?

אמנם נכון שהאינסטינקט הראשוני יגרום לו לוותר, אבל בלאט אדם פרגמטי וגמיש... לדעתי להרים את ברצלונה למקומות שהיא ראויה להיות בהם יכול להיות אתגר מעניין בשבילו.
בכל מקרה, בנוגע למכבי... המהלך הופך את בארסה לחיה פצועה, הדבר יכול להוביל לתבוסה של בארסה או להתעלות שלהם מולנו...
בכל מקרה זה הופך את המשחק בחמישי לסופר מעניין. מקווה רק לדבר אחד, שסראפין לא ישחק. בלעדיו המאץ' אפ בינינו לבינם הוא לא רע.

אילן די

New member
מהסיבה שהוא חתם בדרושאפקה

הוא הסביר בשנה שעברה. דרושאפקה נתנו לו סעיף יציאה מידי ברגע שקבוצה NBA תרצה אותו. מכבי לא הסכימו לתת לו את הסעיף הזה וכנראה שגם ברצלונה לא תסכים להישאר בלי מאמן באמצע העונה. אלא אם הוא ויתר על ה- NBA, אני לא רואה אותו חותם שם.

yanivya2

New member
הכל ידוע, אבל הכל גם יכול להשתנות.

הוא אמר בראיונות האחרונים שלו שאי המצאותו ביורוליג מדגדג ומפריע לו. בסופו של דבר הוא לא אימן בגדולות של היורוליג - קרי צסק"א/פאו/אולימפיאקוס/בארסה/ריאל.
אגב לדעתי אין לו אופציית שחרור לאירופה השנה, אבל עדיין הכל יכול לקרות.

דיברגנט חדש

Well-known member
להתרחק כדי להתקרב:

העונה הנשכחת של דיוויד בלאט בדרושפאקה שבה נושא כעת בתפקיד רשמי אחד, למעשה הוא מחזיק בשניים - משרה מלאה בטורקיה, ומשרה חלקית ב-NBA. ביום הוא מאמן דרושפאקה, ובלילה מתלמד של הליגה הטובה בעולם. את זמן הפנוי שנשאר מהעבודה העיקרית, הוא מנצל להשלמת פערים בעבודה השנייה, הבלתי רשמית. צופה במשחקים, מתעדכן על תוצאות, יורד לפרטי פרטים, נשאר הכי מעודכן שרק אפשר.

אילן די

New member
עוד לפני שנכנסתי ללינק חשבתי בדיוק מה שכתוב שם

שאראס הוא המועמד הטבעי. הוא אוהב את ברצלונה יותר מכל קבוצה אחרת באירופה. הבעיה היא שאין שום אפסייד ללכת לאמן את ברצלונה השנה. לטופ 8 הם לא יגיעו ולכן העונה הזו מועדת לכשלון. לדעתי הם יתנו לעוזר המאמן שלהם, מי שזה לא יהיה לאמן השנה ויביאו את שאראס לשנה הבאה.

Equilibrium1

New member
הייתי יותר רגוע אם היו מפטרים אותו אחרי המשחק נגדנו

עכשיו לשחקנים שם תהיה מוטיבצייה רצינית.

yanivya2

New member
ברור, אם כי זה יכול ללכת לשני הכיוונים, ואגב ספאחיה חולה...

או שייתנו הכל או שיהיה כאוס...
בקצב הזה גם אנחנו נהיה בלי מאמן במשחק... ספאחיה חולה

Roeiii1

New member
ספאחיה גם ככה נפקד בחצי מהמשחקים

כמאמן ולא מגיב לשום דבר שמתרחש בקבוצה

לא אבידה גדולה

ORIZACKEN1

New member
ספאחיה לא מושלם.

אבל הוא מצליח לא רע בכלל עד עכשיו עם סגל ותקציב מוגבל לעומת קבוצות אחרות ביורוליג.

yanivya2

New member
מצליח לא רע, אבל אחוזי השלשות של היריבות הוא הזוי

ההגנה כל הזמן עושה את אותה טעות. סוגרים על מי שחודר ומשאירים קלעים חופשי מ3.
ההתנהלות האוטומטית הזו לא הגיונית. יש שחקנים ששווה להמר על השלשות שלהם ויש כאלו שרצוי מאוד לא להשאיר אותם חופשיים... כמו שיש שחקנים שחודרים לסל ומספיק ששחקן אחד ישים עליהם גוף והם יחטיאו.
&nbsp

geashono

New member
כנראה שכמו ב NBA

יכולת המאמנים לשנות ולתרגל דברים תוך כדי עונה מאוד מוגבלת בגלל עומס המשחקים.
מניח שבשבועות הדלילים יותר הם מנסים לשפר את ההגנה,אבל בנתיים כמו שכולנו רואים אין לזה תוצאות.
מצד אחד אני אופטימי כי ספאחיה הוכיח השנה עמוד שדרה ושהוא יודע מה שהוא רוצה.אז אני מניח שבאיזה שהוא שלב ההגנה תתייצב.
מצד שני : מה זה יעזור למכבי? בין כה ובין כה נגיע כנראה להצלבה מול צסקא ונובס על ידה ללא תנאי.

yanivya2

New member
צסק''א לא בלתי מנוצחת

הפסידה אתמול לולנסיה... אם נגיע להצלבה צריך ללמוד את חולשותיה ולנתח את ההבדלים ביןהנצחונות וההפסדים שלה.
השנה אין קבוצה בלתי מנוצחת... אמנם הגדולות למעלה, אבל אני בכלל לא בטוח שארבעת הראשונות ינצלו את יתרון הביתיות.
כשנגיע לשלב הזה נבדוק את המאץ' אפים בין הקבוצות.

geashono

New member
מצטער

מכבי השנה לא ממש הוותה יריבה לאף קבוצת צמרת ביורוליג (חוץ מפנר)
לא רואה סיבה שזה ישתנה בהצלבה.אדרבא עד אז יהיו פציעות ומכבי תשחק עוד פחות טוב.כי למכבי יש את אחד הספסלים הכי חלשים בטופ 8.

yanivya2

New member
לא מדוייק

את ריאל ניצחנו בגלל הפציעות שלהם. מול אולימפיאקוס בבית דווקא שיחקנו טוב בחצי הראשון.
ברור שהסיכויים לנצח סידרה מול צסק"א הם נמוכים מאוד, אבל תלוי מה יהיו הסגלים בזמן הנתון. צסק"א לא חסינים מהפסדים וגם לא חסינים מפציעות.
נניח דה קולו נפצע להם ממש לפני הסידרה ומחמיץ אותה. האם הסיכויים יהיו עדיין קלושים?
זה לא שאני בונה על הפציעה הזו, אבל ביורוליג יש הרבה מאוד פציעות והכל יכול להיות.
מה שכן, כרגע לדעתי הסיכויים של באסקוניה טובים יותר משלנו למקום 8. כמובן שהכל יכול להשתנות... כדי שזה ייקרה צריך לחשוב רק על המשחק הבא ולנצח במלאגה. יהיה ממש לא פשוט...

למעלה