עד שאין ישראלים בקבוצה אני מחרים את המשחקים. שכירי חרב הביתה

seeyoulater1

New member
עד שאין ישראלים בקבוצה אני מחרים את המשחקים. שכירי חרב הביתה

ORIZACKEN1

New member
טיוס,משעור, זוסמן, שגב, ג'ק כהן, דיברתולמאו.

כמה עוד ישראלים אתה צריך בקבוצה?

אילן די

New member
צריך את אוחיון

במיוחד אחרי המשחק שלו היום. האיש עושה טובה שהוא מקפיץ כדור.

אילן די

New member
ציני...

כתבתי שהוא עושה טובה שהוא מקפיץ כדור

ORIZACKEN1

New member
גם מקל ידוע כמקפיץ כדור מוכשר.

וגם ככה מכבי משלמת לו את רוב החוזה בגראן קנריה, העיקר שיהיו לנו ישראלים צברים בקבוצה, ונקבל בראש ביורוליג ונפסיד הפסדים מבישים בליגה, העיקר הזהות הישראלית.

אילן די

New member
כן, כל שבוע אני קורא עליו כתבה

שבה מצויין שהוא כיכב עם 6 נקודות ו- 4 אסיסטים.

ORIZACKEN1

New member
העיקר שהצברים יהיו במכבי.

כאילו מכבי זו נבחרת ישראל, וכול מיני אנשים חסרי מושג יצעקו ויחרימו את מכבי, למרות שבמכבי יש צברים כמו שגב זוסמן ומשעור, ושחקן נבחרת ג'ק כהן.

seeyoulater1

New member
אין כדורסל ישראלי בגלל אוהדי הצלחות כמוכם. לא רואה באופק אף

שחקן ישראלי דומיננטי ב5 שנים הקרובות. אפשר לסגור את הענף ולהפוך אותו כמו כדורסל נשים. תחביב. אני בחוץ.

ORIZACKEN1

New member
יובל זוסמן ודני אבדיה הם ישראלים עם עתיד.

והם שחקני בית של מכבי, אז לומר שאין עתיד זה לא מדויק, והטענה שלך שאנחנו אוהדי הצלחות מופרכת עד מביכה אני בעצמי הייתי בהמון משחקים של מכבי כולל בשנתיים האחרונות שהיו כושלות, וחוץ מזה בוא תביא לנו 3 שמות של ישראלים צברים שיכולים לשחק ברמה של יורוליג?

geashono

New member
כמו שכתבתי בעבר זה לא תפקידה של מכבי

מכבי היא קבוצה שמכוונת לאירופה.וככזו היא צריכה ישראלים מוכחים.
כמעט כל שחקן ישראלי שאתה מכיר בשנים האחרונות הגיע מוכן או כמעט מוכן למכבי.
מהרבה סיבות,אין שחקנים כאלו בשוק.
כל פעם שמכבי מזהה ניצוץ של שחקן היא מחתימה אותו ומתאכזבת מחדש.
אפילו גק כהן שברמת הליגה הוא שחקן מוכח באירופה הוא כלום ושום דבר.
רביב לימונד נכשל במכבי וכן מקל(שאני מת עליו).
כך שמכבי בלית ברירה מנסה אפילו להכשיר שחקן כמו יובל זוסמן שממש לא מוכן לרמות האלו.
אז נכון אין לה ישראלים ממש דומיננטים,אבל אני בספק אם יש לך שם אחד של שחקן שמכבי יכלה לשלב בסגל.היחיד זה אולי אוחיון,אבל בקיץ קרה מה שקרה.

aryeh201444

New member
אם אתה אוהד כישלונות

אתה מוזמן להיות אוהד של הבדיחה הירושלמית. יש לך שם אחלה צברים שמכבי נפטרה מהם בחכמה.

elads22

New member
אין כדורסל ישראלי בגלל חוקים מפגרים כמו החוק הרוסי והצעירים

ניקח למשל את אליהו- בגלל החוק הרוסי הוא יודע שמובטח לו חוזה של 700K (!) בשנה. איזה סיבה יש לו ללכת להשקיע זמן ומאמץ באימונים אישיים בכדי לשפר את המגרעות שלו?

כמו כן חוק הצעירים- במקום ששחקנים צעירים ילכו להיות שחקני חמישיה/מחליפים בקבוצות קטנות, הם נתקעים בקצה הספסל של מכבי/ירושלים, כי החוק מחייב שני שחקנים צעירים.

geashono

New member
אני חושב שאתה ואחרים מגזימים בהשפעות השליליות של החוק הרוסי

בספרד למשל מותר רק 2 זרים שלא מהאיחוד האירופאי ועדיין יש להם שחקנים ספרדים מעולים.
אני חושב שהחוק הרוסי או הגבלת זרים זה דבר מוכרח אם רוצים לתת לליגה צביון מקומי.
וזה לא קשור לבעייה האקוטית בזה שאין מספיק ישראלים מובילים.הרי אליהו לא היה מתחיל להשקיע ומקל לא היה מתחיל לזלזל אם היו פה 2 זרים.
ולא לשכוח עד חוק בוסמן היו פה 2 זרים ועדיין היו פה ישראלים טובים.
אני חושב שהבעייה היא הפוכה,קבוצות לא משקיעות בישראלים וסומכות יותר מדיי על הזרים.ולכן ישראלים טובים יורדים לליגה השנייה.שחקן כמו זוסמן היה צריך להיות כוכב בקבוצה אחרת בליגה ולהגיע מוכן למכבי.אבל הקבוצות מעדיפות לשים את הכסף שלהם על זרים.וכך ישראלים שיכלו להצליח משחקים כינור משני.כמובן יש עוד הרבה סיבות.
אבל מה שבטוח מכבי בעידן הריבוי זרים,לא יכולה לבנות שחקנים ישראלים.וזה מגוחך לצפות שהיא תשלב ישראלים כשאין כאלו בשוק.

Roy M

New member
לא מגזימים בכלל! מאז כל התקנות לשעת חירום

של הקומבינטורים וגנבי הדעת, הכדורסל הלך והתדרדר.
ב-2000 וב-2004, העתודה לקחה כסף, מרחק יריקה מזהב אירופי.

הקבוצות הישראליות עשו היסטוריה ב-2004, עם מכבי ביורוליג, ירושלים ביורוקאפ ופיינל פור של הפועל בפיב"א קאפ עם שמינית לנהריה.
הליגה היתה אדירה, חמש קבוצות היו במאזן ביתי מושלם עד הפלייאוף ואחרי שחוקקו החוקים הדבילים, התאדה הכדורסל לטובת העסקנים

dark happy shadow

Member
מנהל
שחקן אחד ב 15 שנים בערך וזה לא החוקים?!
חוץ מכספי אין לנו שחקן אחד ברמה באמת וכן החוק הרוסי ועכשיו עם הצעירים הורסים שחקן אחרי שחקן.

עכשיו יש למכבי שני שחקנים עם עתיד צעירים, אבל במידה והם ילכו בדרכם של אליהו, מקל ואחרים גם הם לא יגיעו לכלום וחוק רוסי יסדר להם שכר גבוה ולא בצדק. תביט במגדל ותראה איזה קבוצה כושלת החוק הרוסי נתן להם וכמה אותם שחקנים מקבלים באופן לא מוצדק. מגדל עשו לנו טובה ענקית שלקחו לנו את אותם שחקנים וחבל שלא לקחו את מקל עם כל החוזה שלו ממכבי.

שחקנים צעירים לא צריכים לשחק בקבוצות צמרת אלא במידה והם באמת משהו חריג ולמרות זה יש חוק שמחייב את מכבי וירושלים להחזיק צעירים בלי סיבה מוצדקת ובסופו של דבר לגמור שחקנים על הספסל בגלל חוק שמיועד לסדר עבודה למי שיש לו ת.ז כחולה ועוד לא הגענו לנזק הנוסף של החוק הרוסי.

geashono

New member
שוב כשהיו רק שני זרים,לא יצאו שחקנים?

אז עכשיו שיש 4 זרים,פתאום יותר קל לישראלים?
תהיו כנים עם עצמכם,מה הקשר לחוק הרוסי?
יש בעיות אקוטיות וכן אינפלצית הזרים לא עוזר לייצר שחקנים ישראלים.
אז מה הפיתרון? לא בטוח שיש פיתרון אחד.אבל אני מבטיח לכם שאם לא תהיה הגבלת זרים,שום ישראלי לא ישחק בליגה.והמעט שחקנים ישראלים שיש גם יעלמו.

dark happy shadow

Member
מנהל
רצית לדבר על החוק הרוסי? בבקשה נדבר עליו
מאמנים אמרו כמה החוק הזה הוא בעיה רצינית מאוד, כאשר הם צריכים לחשוב איזה שחקנים להכניס ולפעמיים סתם להחתים שחקן עם ת.ז כחולה בשביל לסגור חור בגלל החוק הרוסי, כאשר הם חייבים שני שחקנים עם ת.ז כחולה על המגרש תמיד.
אגב מכבי באחד מהגמרים של גביע המדינה הייתה כמעט בבעיה רצינית מאוד בגלל החוק הרוסי. שכחת את זה ואני בטוח שמשהו אחר גם יכול לזכור את השנה שזה קרה עם החוק הרוסי.

ה 4 זרים בזמן השושלת, כאשר ראינו באותה תקופה את טל שמצדיק את הדקות שלו במכבי כולל ביורוליג מספר עונות ועוד כמה ישראלים טובים אחרים שהיו חייבים להלחם על הדקות שלהם בקבוצות אחרות שורה תחתונה, הייתה הדרך הכי טובה עם ייצור דל כמו שיש בישראל של שחקנים חוץ מהקטע שהייתה הגבלה על רישום מספר הזרים בטופס. כספי עונה בודדת לפני ה nba הצדיק את הדקות שלו כולל ביורוליג... החוק הרוסי יוצר מצב בו בעלי תעודת זהות כחולה למעשה לא צריכים לנסות להלחם על המקום שלהם ולעלות לקבוצה יותר כסף.

למעלה