חברת DHL חתמה עם מכבי הסכם חסות על סך 1.2 מיליון שקל.

yanivya2

New member
איזה פראיירים, משקיעים מיליונים מ2011ולא שמעתי עליהם עד היום

dark happy shadow

Member
מנהל
חברת משלוחים עולמית מה היא צריכה את מכבי, את זה תשאל את עצמך
קבוצה בלי תארים כמו שזה נראה עד שלא נראה שינוי אמיתי והוא עוד לא הגיע.

אילן די

New member
DHL לא צריכה תארים. היא צריכה פרסום.

היא רוצה פרסום ומכבי, עם תארים או בלי, היא עדיין מכונת הרייטינג הכי טובה בליגה.

ORIZACKEN1

New member
מכבי זו קבוצה ללא תארים?

8 גביעי מדינה ברציפות זה לא תארים? להזכיר לך את אליפות אירופה לפני 3 שנים, ותאמין לי שמשתלם לחברה ברמה של DHL להיות מזוהה עם מכבי, לא סתם הם משלמים 1.2 מליון שקל טיפשים הם לא.

dark happy shadow

Member
מנהל
תזכיר לי מה הצלחנו לעשות ב 2-3 שנים האחרונות בבקשה?
יודע מה נדבר על העונה האחרונה בעיקר שניצחון ביורוליג היה חריג ותבוסות היו דבר רגיל לחלוטין בשביל מכבי...
כמה שיאים לא טובים שברנו ב 3 שנים האחרונות ובמיוחד בעונה שעברה?!
חוזים שהיו קרובים לסגירה ומשהו אחר ביטל ברגע האחרון?!
מכבי בית לוינשטין שנתנו לנו בעונות האחרונות
אם נחזור יותר אחורה בזמן אפשר לדבר נושאים כגון:
700 אלף דולר לעונה לשחקנים כמו אליהו וסמית
אי ביטוח על חוזים של שחקנים
סופו שבקושי עבר את מחצית המגרש
וככה הלאה...

אותם אנשים עדיין במערכת במידה ואינך רוצה לזכור את הפרט החשוב הזה ועל זה לשלם 1.2 לפירסום?
מכבי צריכה להוכיח קודם שהיא יכולה לשלוט בליגה החלשה בישראל באופן אבסולוטי ולנצח ביורוליג עם סיכוי לרבע הגמר או לפחות להתחרות עם הפועל ירושלים באופן שווה בליגה המקומית לפני שנדבר על תהילת העבר והעתיד של הקבוצה שלנו.
לדבר על העבר כמו שעשית, אומר כנראה שאתה רוצה לשכוח את 3 העונות האחרונות ואת הטעויות של העשור האחרון בכלל. נדבר בסיום העונה שמגיעה אלינו לפני שאתה פותח את בקבוקי השמפנייה ברשותך.

ORIZACKEN1

New member
ועדיין ב 3 שנים האחרונות מכבי זכתה לפחות בתואר אחד כול עונה.

פעמיים בארנה על הפועל ירושלים שהיתה פייבוריטית לזכות בגביע, זה שהנהלה עושה טעויות אני לא חולק עליך וזה שמכבי ניראת לא טוב גם אני לא חולק עליך , אבל אם מותג כמו פוקס ממשיך עם מכבי למרות עונה רעה זה אומר שזה משתלם להם כנ"ל חברת DHL שמכונים לשלם מליונים למכבי בשביל חשיפה ופרסום.

ORIZACKEN1

New member
שיש את אלי דריקס ודורון לב השמים הם הגבול.

מבחינת ספונסרים, ועדיין מכבי זה מותג חזק כמה שנים לא טובות לא יפגעו במותג שנקרא מכבי ת"א, גם העונה כול שטחי הפרסום בהיכל נמכרו מראש.

Equilibrium1

New member
אלי דריקס הוא היחיד שמסוגל לעמוד בסטנדרטים

של קבוצת יורוליג , בכל דבר אחר , כושר , סקאוט , ניהול , אנחנו בקושי ברמת ליגת העל.

למעלה