ערב חגיגי. לינוי אשרם הנפלא מצד אחד

• פותח הנושא Roy M
  • פורסם בתאריך

Roy M

New member
ערב חגיגי. לינוי אשרם הנפלא מצד אחד

ללא עסקונה, ללא יח"צ וברברת.
הנבחרות העלובות של העסקנים, המושחתים, גונבי הדעת והחלאות.

התשובה מדוע אני נגד נבחרות ישראל.

DRORIKO8

New member
ההתעמלות האמנותית זה האמא של העסקונה

מה שהולך שם באיגוד זה כאוס מוחלט. בכל מקרה אתה לא יכול להשוות בין כדורסל לענף שמעניין 15 אנשים.

Roy M

New member
אני שם את עניין הציבור בצד. לכל ענף יש איגוד

אבל בפן האישי, הכל תלוי במתמודד ולא במה שמסביב. עובה, שבג'ודו, אתלטיקה (בחלקה) ובהתעמלות, יש הישגים, בשל יכולת אישית שהעסקונה לא יכולה להרוס לה

dark happy shadow

Member
מנהל
הנקודה היא שהענף המדובר לא במרכז והוא מעניין אחוז קטן מאוד
בזה הוא צודק.
ג'ודו כנ"ל עם כל הרעש שמנסים לעשות מסביב סביר להניח שאלוף ישראל יוכל לעבור ליד כל אחד מאיתנו מבלי שנוכל לזהות אותו.

השאלה האם התקציבים והעסקונה בתוך האיגודים מוצדקים או לא אפשר לשאול את זה לגבי הכדורסל, הכדורגל, התעמלות וענפים אחרים.

DRORIKO8

New member
לגבי הכדורגל והכדורסל התשובה היא כן גדול

אלה שני הענפים שביי פאר הכי מעניינים אותנו,או למעשה היחידים שמעניינים אותנו. אתה הרי לא יכול להכריח את הציבור להפסיק להתעניין בכדורגל ולעבור לג'ודו.

geashono

New member
ולצערי הרב -בארץ כמו ברוב העולם הכדורגל פופולארי פי כמה וכמה

מכדורסל.

DRORIKO8

New member
הכדורסל עדיין מאד פופולארי בישראל

ומכבי בתקופות הגדולות שלה היתה יותר פופולארית מכל קבוצת כדורגל אחרת פה.
מה שכן כשיורדים כמה שלבים למטה לכל הבני הרצליה למיניהן, אז הן באמת מעניינות רק 2 וחצי אנשים. לא אסון גדול.

geashono

New member
כשמכבי הייתה בשיאה אתה צודק

אבל בשנים ממוצעות,הכדורגל פופולארי פה פי כמה.
אני לא מחזיק מתוכנית החברים במסווה של תוכנית ספורט של אופירה אסייג.אבל ברור לי שרק הרייטינג מנחה אותה.ולא לחינם בחצי מהתוכניות שלה,אין מילה על כדורסל.

DRORIKO8

New member
אני כידוע לכם מאד אוהב כדורסל

אבל כדורגל זה משחק סוחף יותר, כי כדורסל בואו נגיד את האמת הופך להיות מותח רק ברבע האחרון, כדורגל מותח לאורך כל ה-90 דקות מהסיבה שגול אחד שווה 40 נקודות בכדורסל.

geashono

New member
זה עניין של טעם אבל

אני דרום אמריקאי,כך שברור לך שחיבבתי כדורגל הרבה לפני הכדורסל.
אבל במהלך השנים כבר לא יכלתי לסבול כדורגל.
המגרש הוא ענק,רוב המשחק שחקני ההגנה או הקישור נוגעים בכדור.
וברוב המשחקים בקושי יש שערים.
אני פשוט נרדם מכדורגל.
קט רגל זה כבר מעניין,הרבה שערים ,מגרש קטן כמו כדורסל וכו.
אבל כדורגל,עד שמשהו זז שם,אתה יכול למות....

DRORIKO8

New member

עד לפני שנה הייתי רואה משחקים שלמים של כדורסל, באיזשהוא שלב אמרתי לעצמי מה זה שווה שלושת הרבעים הראשונים אם הכל מוכרע ברבע האחרון. אתה יכול להיות טוב יותר רוב המשחק אבל אם אתה מועד ברבע האחרון אתה יכול להפסיד. מאז אני רואה רק את הרבע הרביעי, זה המאני טיים, כל השאר זה חרטא. אגב ב-NBA זה אפילו יותר גרוע, שם אם אתה מוביל 20 הפרש אתה יכול תוך 3 דקות לאבד אותו.

geashono

New member
מזדהה עם מה שאתה כותב

אבל לפעמים אתה גם נהנה מהמשחק עצמו.כמו במשחקים של אובראדוביץ.או מסינה כשאימן באירופה.
ולהבדיל השנה נהניתי לראות את חיפה בכמה משחקים.
וכן גם לי כבר אין סבלנות לראות משחקים שלמים,אז אני פשוט עושה הרבה הפסקות.מזל שיש הרבה פסקי זמן,עבירות וכולי.

למעלה