וואלה ספורט: חודשו המגעים עם מאט לוג'סקי.

Roy M

New member
הוא לא המועדף על ספאחיה, בניגוד למשתמע מכתבה

יש שניים לפניו ברשימה, לא יודע מי.

אילן די

New member
אני מאד מאד מקווה שדונטה דרייפר לא ברשימה הזו

ריאל שחררה אותו היום.

yanivya2

New member
כמו כל קיץ רוי מעלה ידיעות ללא שמות

כל קיץ אותו הדבר... '' מישהו הולך לחתום תוך 24 שעות, אסור לי / לא יודע מי זה, אבל זה שם גדול''
אם אין לך שמות אל תפרסם ידיעה.
לדעתי החלטנו כאן על החוק הזה לפני שנה...

Roy M

New member
לא כתבתי בקרוב או ברחוק ואין לי מושג מי

באמת ספאחיה רוצה.
עובדה, שלוג'סקי לא, כי הלך לברצלונה (ונכשל בבדיקות)

aryeh201444

New member
למה אתה עונה לו?

תתעלם ממנו, לא מגיעה לו תגובה ממך, הוא מתנהג כמו ילד קטן.

geashono

New member
ממש לא

הוא היחיד שיש לו אומץ להתמודד עם הבריון השכונתי.

aryeh201444

New member
אתה מכנה את כל חברי הפורום פחדנים?

תפסיקו כבר להיות ילדים קטנים.... roy לא תוקף אף אחד באופן אישי בפורום וזכותו המלאה להטיל ביקורת במי שנראה לו נכון כל עוד הביקורת לא מכוונת באופן אישי נגד אחד מהנוכחים בפורום.

geashono

New member
אריה מציע לך לעשות חיפוש בפורום

ושם תבין עד כמה הדיעה שלך מנותקת מהמציאות.
אם בא לך להגן על מישהו שתוקף בקללות מגזרים שלמים,תוקף כל משתמש שלא מוצא חן בעיניו.וגורם לאנשים לברוח מכאן.זה מראה על שיקול דעת לקוי ביותר.
וכן רובינו מעדיפים להשאיר ליניב את המלחמה שכולנו היינו צריכים להשתתף בה.

yanivya2

New member
אני אנסה להסביר לך בתמצות את השתלשלות העניינים בעבר

לפני כמה שנים היו פה כמה וכמה אנשים עם מידע פנימי וסקופים שלא היו באתרים השונים. לא זוכר את השמות המדוייקים, jagency, yellowfever או משהו דומה ועוד כמה.
רוי היה נוהג לתקוף אותם ואחרים שהביאו ידיעות... בנוסף הוא היה תוקף גם משתמשים אחרים פה וכמובן שאת הקולגות שלו בתקשורת.
בהמשך הציפו את הפורום אנשים שהעלו סתם הפרחות באוויר וידיעות שקריות. המנהל החדש שלנו הוציא כמה תקנות לגבי העלאת סקופים.
התקנות וההתנהגות הבריונית של רוי אני מניח שהבריחו את האנשים עם המידע החם באמת וחבל.
אגב תקנה אחת של המנהל החדש הייתה כי אין להעלות ידיעה ללא שמות כדוגמת: "תוך 24 שעות מכבי מחתימה שחקן איכותי ביותר". ידיעות שרוי במהלך השנים היה מעלה, וגם בימים האחרונים העלה הודעה כזו. רוי יכול להעלות ידיעות כאלו ואחרים לא... אני נגד ידיעות כאלו בכלל... אם יש לך משהו תאמר, אם אין או שאתה לא רוצה לחשוף שם מסויים - תחסוך זאת מאיתנו.
אין לי שום דבר אישית נגדו, נגדך או נגד מישהו אחר פה.
אני סה"כ בעד התנהלות חיובית בפורום בין המשתמשים השונים...
אם ההתנהגות שלי מתפרשת לך כהתנהגות של ילד קטן, לבריאות... אני לא מנסה לחנך אותך.
שבת שלום!

למעלה