מכבי תל אביב פנתה לדשון תומאס

dark happy shadow

Member
מנהל
מכבי תל אביב פנתה לדשון תומאס מכבי תל אביב פנתה לדשון תומאס ונוטה לשחרר את קווינסי מילר
הצהובים שוקלים לצרף את הפורוורד האמריקאי (25, 2.01 מ') ששוחרר מאפס עם ממוצעים של 7.3 נקודות ו-1.7 ריבאונדים למשחק. במועדון נלהבים מפייר ג'קסון: "גרסה משופרת של וויל ביינום"
https://sports.walla.co.il/item/3080951

yanivya2

New member
דשון תומאס יכול להיות 4 מחליף
שחקן מעולה ככוח מהספסל. 4 פותח... לא יודע.

ORIZACKEN1

New member
יניב הוא לא 3 ? לא יודע המספרים שלו היו חלשים ביותר באנדולו.
אין לו קליעה ממרחק חלש בריבאונד למרות הגודל שלו, בטח גם ירצה מלא כסף אפשר למצוא יותר טובים ממנו.

yanivya2

New member
הוא קצת נמוך ל4, אבל זה לדעתי התפקיד הכי מתאים לו
הקליעה שלו מ3 יחסית חלשה, כך שהוא לא מתאים ל3 או לסטרץ' 4. אם כי היו גם משחקים נגד מכבי שהוא קלע מ3 נגדנו... הכדרור שלו לוקה מאוד בחסר, כך שהוא לא יכול לשחק 3. הוא פחות אתלט ממילר אבל יותר פיזי.
ת'כלס הוא פועל שחור שבא לעשות עבודה, כך שמנטלית הוא שונה מהפוזה של מילר.
ומילה אחרונה על מילר, אם מילר אכן כשיר, הוא היה יכול להיות המשלים האולטימטיבי שלו על הספסל.
להביא אותו כ4 פותח זה הימור... הוא דווקא נראה אחד שיש סיכוי שיפרוץ יותר, כי ביחס לגיל שלו הוא נתן עונות לא רעות ביורוליג...
אישית אני לא חושב שהוא מתאים לפתוח בחמישייה של קבוצה שמתיימרת לחזור לטופ ביורוליג. ירושלים הציעו לו 400 אלף, מכבי בטח עיגלו ל500...

ORIZACKEN1

New member
אם זה יצא לפועל החתמה לא הכי טובה של מכבי.
לא יודע הוא שחקן סתמי כזה אין בו משהו מיוחד מספרים על גבול המביכים, לדעתי הוא יהיה בחמיישיה שזה עוד יותר גרוע, לא עם שחקנים מהסוג שלו מכבי תחזור לפסגת היורוליג חבל.

Roy M

New member
ע"פ וואן, גם בר טימור חתם במכבי...
לא הייתי לוקח כספר קדושה, את הכתוב בתשקורת.

yanivya2

New member
דובי פיק פוגע בסקופים שלו יותר ממך. העניין היה סגור
זה שלטימור אין ביצים זה משהו אחר...

yanivya2

New member
אם בולדן יוחתם ויהיה בחמישייה תומאס יעלה כ3...
בולדן אולי 40% מ3 בליגה האדריאטית... אבל הוא היה 25% בשנה ששיחק במכללות.
אתלט מפחיד אבל צריך לזכור שהוא בן 21... יש הבדל עצום בין לשחק בקבוצה קטנה לבין לשחק במכבי ביורוליג... הלחץ הוא שונה לחלוטין. הוא יכול להתחיל את משחקי ההכנה יפה, ואז הוא יעכל לאן הגיע ואחוזי הקליעה מבחוץ יירדו משמעותית.
איך שאני רואה את זה, הוא ותומאס בחמישייה ייגמר בתור מצב בעייתי מ3 וכיווץ של ההגנה בגלל זה.
מעניין מי יהיה ההחתמה לעמדה 2, כי גאודלוק הלך לארגן חליפות באיטליה, ויחזור אלינו מהר בתחילת היורוליג... הוא יחזור לנקום את כבודו...

למעלה