טייריס רייס במסר לאנשי מכבי: "רוצה לחזור לת"א".

ORIZACKEN1

New member
טייריס רייס במסר לאנשי מכבי: "רוצה לחזור לת"א".

רכז ברצלונה מקווה לקבל שחרור ולחזור לצהובים, איתם לקח את אליפות אירופה. ג'ון דיברתולומיאו צפוי לחתום עד הסופ"ש, פערים גדולים במו"מ בין המועדון לכארם משעור.

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.244756.html

נתן עונה לא מספיק טובה

אני מקווה שזה לא אומר משהו על היכולת האישית שלו וזה רק בגלל הקבוצה שהייתה סביבו. כמו שראינו בעבר, אין למכבי את הכלים המקצועיים בשביל לקבוע כושר של שחקן, כמו במקרה פארמר פארגו ווימס.

אבל אין למכבי הרבה ברירות, כל הרכזים הבכירים תפוסים ככל הנראה חוץ מלארקין שהוא מאוד יקר וגם רוצה מאוד NBA.

yanivya2

New member
יש לו חוזה לשנה הבאה ע"ס 1.2 מיליון. צריך להחתים את ג'וביץ'

סטפן ג'וביץ' שווה ביותר, יהיה הפאפאלוקאס הבא... בקיץ הבא יהיה יקר מידי למכבי. עכשיו עוד איכשהו אפשר להביא אותו לכמה שנים טובות.

אילן די

New member
היה צריך ללכת בכל הכוח על שיין לארקין

אבל נראה שהוא סוגר בברצלונה...
היה יכול להיות מהלך משעשע מאד אם לארקין היה מגיע למכבי ומקל היה מועזב...

yanivya2

New member
יכול להיות יותר משעשע עם ג'וביץ' יגיע ומקל יעזוב

סטפן ג'וביץ' בעצם תפס את המקום של מקל בכוכב האדום... הפך בין לילה מגארד אלמוני לדבר הבא ביורוליג. אני חופר עליו, אבל אם מכבי לא יחתימו אותו (חשבו על זה בשנה שעברה) הם יפספסו את הפאפאלוקאס הבא באירופה.
מי מהגדולות שתקח אותו תעשה לעצמה חיים קלים בשנים הבאות.

geashono

New member
הבעייה עם רייס זה לא הכושר שלו אלא הסגנון משחק שלו

הוא רכז סקורר,ואם הולכים עליו צריך לבנות קבוצה שמתאימה לו.וסגנון משחק שמתאים לו.אני אישית לא משתגע על הסגנון הזה.

אילן די

New member
רייס יודע לשחק עם סקוררים

הוא ובלו היו צמד מעולה. רייס חודר טוב וזה חסר למכבי. אם מביאים את רייס ומשאירים את גאודלוק לקליעה מבחוץ יהיה לנו קו אחורי קטלני (אבל הפעם באמת).

גאודלוק שחקן שרק יוצר לעצמו וחייב את הכדור ביד

הוא לא ישאר כאן בשביל שרייס יצור לו מבטים פנויים וזה בחיים לי יעבוד. הבעיה של גאודלוק היא שהוא נופל בין העמדות.

רייס צריך לידו 2 קלאסי עם קליעה מעולה, אני הייתי חושב על קייל קוריק, אבל אני לא בטוח לגבי ההגנה שלו. אולי היגינס זה רעיון טוב, כי הוא גם שומר טוב.

dark happy shadow

Member
מנהל
עדיף למצוא כמו פעם שחקן צעיר מהמכללות או מאירופה
אני זוכר ימים טובים יותר שהיו מחפשים באירופה ובמכללות שחקנים צעירים ולא פונים לאותם שחקנים שוב ושוב.

ערני222

New member
זו עבודה של סקאוטינג =למצוא צעיר ,טרי ומורעב למשחק

הכי קל זה לחזור לטייריס רייס ,אבל זה לא סקאוטינג.
האמנם הסקאוטינג במכבי מתבטלים?

למעלה