ONE: וויצ'יץ' ומזרחי ינסו להשיב את בלאט למכבי ת"א.

dark happy shadow

Member
מנהל
זה מצחיק לקרוא את זה כל עוד פדרמן והבן שלו לא רוצים את בלאט
גם אחרי שבלאט זכה ביורוליג, שניהם לא נתנו לו מילה 1 טובה. כפי שזה נראה "עונת המנויים" התחילה בהחלט orizacken1.

ערני222

New member
בלאט תחילה?-קודם מאמן כושר ראוי

אם כבר מעלים עניין המאמן-אז ראוי להביא מאמן כושר.מכת הפציעות במכבי ראוייה לטיפול -והבאת מאמן כושר שיקטין את מצבת הפציעות -חיוני לקבוצה.
איני מהחושבים ש:פיני או בלאט (קליבלנד מצליחה ועשתה סוויפט במזרח גם בלעדיו) יצילו את הקבוצה.בחירת שחקנים נכונה ובניית קבוצה לטווח ארוך עם שחקנים שיזוהו עם הקבוצה תיטיב עימה.השנה הביאו שחקנים שלא קולעים (חוץ מגאודלוק),שמתעייפים אחר כמה דקות טובות ,שלא שומרים ,שלא קולטים ריבאונדים -ולכן מכבי נראתה חלשה ופצועה.

ORIZACKEN1

New member
הוא ילך כנראה לצאסק"א.

אני כאוהד מכבי מאוד רוצה לראות את בלאט במכבי שזה כנראה לא יקרה, אבל אם אני בלאט אני הולך לצאסק"א בעיינים עצומות כסף בלתי מוגבל לבנות קבוצה , חוזה גדול וחופש פעולה בלי הרבה התערבויות מצד ההנהלה.

דיברגנט חדש

Well-known member
דיווח: בלאט יעזוב את דרושפאקה בסיום העונה

הספונסר הראשי של דרושפאקה, דוגוש, צפוי לעזוב את הקבוצה וקרוב לעבור לתמוך באלופת אירופה הטרייה פנרבחצ'ה. כבר תקופה ארוכה מסתמן שדרושפאקה לא תזכה בכרטיס החופשי ליורוליג, ולאחרונה זה הפך לעובדה מוגמרת. על פי הדיווח ב-Eurohoops, בלאט מעוניין להמשיך לאמן ברמות הגבוהות ביותר ביבשת ולכן לא ימשיך בקבוצה.

ORIZACKEN1

New member
לדעתי הסיכויים שבלאט יגיע למכבי מאוד נמוכים.

לדעתי שאראס יגיע.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לא חושב שהוא עדיף על גאודלוק

גם אחרי פציעה, הוא עדיין אותה מכונת סלים

ORIZACKEN1

New member
הוא לא עדיף אבל היתרון שלו שהוא יכול לשחק גם כרכז.

מה שגאודלוק לא והוא יעלה פחות כסף.

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא יכול לשחק כרכז באותה מידה שגאודלוק יכול

לשניהם זה לא עמדה טבעית.
&nbsp
לראיה, בעידן ארז אדלשטיין, גם אוחיון וגם מקל היו מסופסלים וגאודלוק ודי.גיי סימפסון תפקדו כרכזים.

אילן די

New member
גאודלוק הוא שחקן שאם יש לו אפשרות לבחור בין זריקה למסירה

הוא יבחר בזריקה. אם הוא פנוי - הוא זורק. רייס מחפש את המסירה. שני שחקנים שונים בתכלית וההשוואה ביניהם היא מגוחכת.

אילן די

New member
רייס - 4.5 אסיסטים למשחק. גאודלוק 0.5 אסיסטים למשחק

גבה את הטענות שלך בנתונים.

למעלה