ובינתיים - בלאט ודרושפאקה גנבו לריאל את הביתיות

אילן די

New member
ובינתיים - בלאט ודרושפאקה גנבו לריאל את הביתיות

אחרי נצחון חוץ במדריד.

DRORIKO8

New member
אמרתי את זה לא פעם

זה מחדל ברמת הועדת חקירה שהאיש הזה לא במכבי. מצד שני אני שמח בשבילו שהוא נמצא במערכת בריאה שנותנת לו לעבוד, בלי כל מיני פדרמנים ולברונים ששותים לו את הדם

ORIZACKEN1

New member
זה יגמר בסוף עם גביע.

בלאט הוא מאמן מהשורה הראשונה, טביעות האצבע שלו ניראים בברור על הקבוצה שלו.

דיברגנט חדש

Well-known member
אכן, הוא ניצח את צסק"א בביתה ועכשיו במשחק גורלי את ריאל בבית

אבל בשלב הבא, הוא כבר לא ייהנה מלהיות אנדרדוג.

yanivya2

New member
בלאט גדול אבל אני מהמר על אנדולו

יש להם קבוצה פשוט פנטסטית... יש לי תחושה שהולכת להיות הפתעה גדולה והם ייקחו בסופו של דבר.

yanivya2

New member
אפס אכן הפסידה

חוסר ניסיון, ושיפוט מאוד ביתי גרם לה להפסד... היא קבוצה טובה יותר!

waviram

New member
בלאט המלך

והמפגרים רוצים להביא את שאראס... הכל כדי להשתיק את פרשת פנאן. מעניין כמה אגרות חוב היו לו בבנק. בדיוק לפני 10 שנים החתימו את עודד קטש אחרי עונה אחת כמאמן ראשי. עכשיו רוצים להביא את שאראס בדיוק באותה סיטואציה. עדיף כבר להחזיר את קטש...

צריך להעיף את וויצ'יץ' ואת כל החברים שלו (כולל אבן, בגאצקיס, רגב פנאן, העוזר השני שאין לי מושג איך קוראים לו, וכל המאכרים האחרים שהוא הביא כדי לקבל משכורות ממכבי), להחתים את צביקה שרף לעונה וחצי, ולסגור כבר היום את בלאט במכבי לעונת 2018-19 (בה יוכל לחזור לאמן בארץ בלי לשלם מס על השכר שלו בחו"ל).

את צביקה שרף היו צריכים להחתים מיד לאחר שפיטורים (ההזויים) של ארז אדלשטיין, ופעם נוספת אחרי שהדר פוטר. עדיף מאוחר מלעולם לא. זה לא יבטיח אליפות, אבל לפחות יהיה צעד (יחיד העונה) בכיוון הנכון.

yanivya2

New member
מכבי טעתה בגדול כשהעיפה את סימפסון

שייצב לה את ההגנה והחדיר רוח לחימה חדשה.... אמרתי את זה בזמנו, שזה יהיה מהלך פטאלי לעונה (מה שנותר ממנה בליגה) למכבי.
התכתבתי עם סימפסון שחזר והדגיש שלמרות שמכבי חתכה אותו הוא מת להמשיך בה.
הדבילים הללו רשמו את מילר שנראה לצערי כמו הצרות שלי (בעצם יותר) והעונה הולכת פייפן...
וזה עוד כשהברכיים של מילר מחזיקות מעמד.
מה יהיה עוד משחק או שניים, כשהברכיים יתנפחו שוב?

Miss Maple

New member
בסיבה שסימפסון לא במכבי היא כלכלית

לא מקצועית.
חיפשו איך לחסוך כסף בכל מחיר..

yanivya2

New member
הסיבה העיקרית היא מילר

השכר של סימפסון היה 25 אלף דולר לחודש. משמע עוד סכום דומה עד לסיום העונה. תקציב השחקנים היה יכול לקבל את זה אחרי הקיזוזים שהיו עם כל המשוחררים.
הסיבה העיקרית היא כאמור מילר - מילר קיבל השנה 330 אלף דולר במקום מיליון דולר בגלל הפציעה שלו. יתרת הסכום קרי סביבות ה670 אלף דולר מצורפים לשתי העונות הבאות. משמע הוא אמור לקבל בכל עונה בערך 1.3 מיליון דולר.
למכבי יש אופציה להשתחרר מהחוזה שלו בקיץ.
איך ההנהלה חושבת - נריץ את מילר מספיק בליגה - 6 מחזורים + פלייאוף (פיינל פור בקצב הזה לא יהיה). אם הוא יראה יכולת טובה שווה ת'כסף של העונה הבאה. אם ייפצע או לא יחזור לעצמו, יחתכו את החוזה היקר של העונה הבאה.
מכבי בעצם מהמרת על האליפות כדי לחסוך חוזה ע"ס 2.6 מיליון דולר ל2 העונות הבאות.

geashono

New member
כן

יש קווים מקבילים לפרשת בנדר.האנשים שהחליטו ללכת על מילר למרות הפציעה.הם אלו שבחרו ללכת על מילר למרות ההצטיינות של סימפסון.
גם בבנדר הם בחרו ללכת איתו באש ובמים גם אם זה פגע בקבוצה.גם בגלל הרווח העתידי אבל גם בגלל שמלכתחילה הם ידעו שזה ייפגע בקבוצה ועדיין הלכו עליו,אז שום דבר מבחינתם לא השתנה.

אילן די

New member
מישהו מאמין שמילר הולך להמשיך בשנה הבאה?

עם פציעה שלא נגמרת, אפס קבלות וחוזה של 1.3 מליון דולר?

ORIZACKEN1

New member
לדעתי הוא הזר היחידי שישאר.

אבל עוד חזון למועד, שגב, מקל, ופניני ישארו בטוח לנדסברג ואוחיון מתנדדים.

waviram

New member
התקמצנו על השכר שלו

על קווינסי מילר משלמים בכל מקרה, בין אם הוא משחק ובין אם לא. על סימפסון היו צריכים לשלם בנוסף... חסכו שתי לירות.

למעלה