יורוליג מחזור 26: אפס איסטנבול נגד מכבי ת"א.

ORIZACKEN1

New member
יורוליג מחזור 26: אפס איסטנבול נגד מכבי ת"א.

שעה 19:00, אולם אבדי איפקצ'י, שידור ישיר ספורט 5 לייב פתוח חינם לכלל הלקוחות. במכבי יעדרו: קווינסי מילר, ואנדרו גאדלוק.

yanivya2

New member
כרגיל לנדסברג ואלכסנדר הורסים את הגנת/התקפת מכבי

אלכסנדר בלט הפעם יותר מסילבן, אבל דווקא הקליעות פה ושם של סילבן מטשטשות את המשחק הגרוע שלו בהגנה, למרות חטיפה ואפילו איזה שני אסיסטים בהתקפה (למשל עבירת תוקף במאני טיים).
תוסיפו לזה את הטמטום של ראד עם מסירה לאוויר ולפני כן ניסיון הטבעה עלוב, במקום לשים שתיים קלות... ראד מאפס ידית במשחקים האחרונים אבל לא מאפס את המוח שלו. ראד לא יודע להתפקס במאני טיים, אלא נגרר להתנהגות השכונתית שלו.
שלושתם צריכים לעוף, חד וחלק.

yanivya2

New member
כמובן שההכנסה של לוי חתמה את הגולל

שגב היה צריך לקבל את הדקות של אלכסנדר ולא היה צריך להיכנס קר לדק' ההכרעה, אבל להכניס את לוי? שערורייה גדולה ובמילים אחרות, זריקת זין של בגאצקיס על מכבי.

ערני222

New member
די לרדת על ראד:

ראד אתלט ברמה גבוהה ,ואני מקווה שלא יעשו טעות עימו .הוא חיוני לקבוצה.
מאמן טוב יוכל לטפל ולתרגל אותו לתועלת הקבוצה ,כי הנתונים הגופניים שלו -מעולים.
גאודלוק,קלע בחסד .אני מקווה שלא יטעו עימו ,ולאחר הניתוח ,יישאר בקבוצה.הוא חיוני .ב-one כתב מישהו שייפרדו ממנו-ולדעתי אסור להיפרד ממנו.
לנדסברג שחקן טוב ,אתלטי ובעל יכולות של סקורר.גם אותו ,לדעתי,יש להשאיר בקבוצה.
נקווה ששנה הבאה יפעלו במכבי לקבלת החלטות אחידה וטובה יותר ,ללא טעות טפשית כמו הבאת שאראס?-לעמדת מאמן או שחרור מי מאלה שציינתי .
&nbsp

ORIZACKEN1

New member
ראד אולי מוכשר אבל הוא שחקן טיפש ושכונתי .

ובגלל זה הוא אף פעם לא שיחק ברמות הגבוהות לפני שהגיע למכבי, את גאדלוק אני מציע למכבי להשאיר שחקן טופ יורוליג, את לנדסברג ההיתי משחרר 5 שנים במכבי מה הוא תרם? ואני מדבר על היורוליג, לגבי עמדת המאמן שארס לא מתאים למכבי לא בשלב זה של הקריירה שלו.

אילן די

New member
את מי תביא במקום לנדסברג?

שכונתי ככל שיהיה, אני לא רואה ישראלים טובים יותר.

ORIZACKEN1

New member
ישראלי אחר אולי כארם משעור .

ולא אמרתי שסילבן כזה גרוע הוא פשוט 5 שנים במכבי ואף פעם לא היה איזה פקטור רציני, זה שהוא עושה פה ושם 20 ו 30 נקודות בליגה הישראלית זה סבבה לרוב הוא בינוני עד חלש והוא חור רציני בהגנה .

yanivya2

New member
כארם משעור שחקן טוב יותר מסילבן

סילבן יכול להיות טוב בקבוצה גרועה... עונת השיא שלו הייתה כשהוריד את חיפה ליגה. הוא משחק כל כך שקוף, בלי טיפת שכל.
משעור ילד כישרוני מאוד, שקודם כל משחק עם הרבה פיזיות ולחימה. לדעתי למשעור יש עתיד מזהיר, ואם ינתבו אותו נכון הוא יכול להיות ישראלי מוביל במכבי.

ORIZACKEN1

New member
אתמול משעור עשה דאבל דאבל 22 נקודות ו 13 ריבאונדים עם מדד 23

הוא הופך מיום ליום למפלצת בכדורסל הישראלי בחור כישרוני שרוצה ללמוד ולהשתפר מזכיר את כספי לדעתי צריך לעשות מאמצים שהוא יהיה במכבי עונה הבאה.

geashono

New member
לא מסכים איתך

למכבי צריכים לבוא כשאתה שחקן נבחרת מוביל.
משעור רק בתחילת הקריירה שלו.הוא עוד צריך להוכיח את עצמו בקבוצות יותר טובות מהרצליה,ורק אז אולי להגיע למכבי.
אתה שוכח שיוגב ומקל שכל כך מתקשים במכבי,דגן שלא התלבש אפילו במכבי כולם היו כוכבי ליגה ונבחרת במשך כמה שנים לפני שהם הגיעו למכבי.
לפני שנתיים היה קונצנזוזס שרוטבארט צריך להגיע למכבי,ואני טענתי שלאט לאט...
יש עוד מישהו שרוצה להביא אותו למכבי?

yanivya2

New member
בנוגע לגאודלוק - העלות שלו בשנה הבאה אמורה להיות 2 מיליון $

במחיר הזה אפשר להביא שחקן שגם יעשה לך הגנה, נניח וונאמייקר מדרושפאקה שעלולה לעוף מהיורוליג בשנה הבאה ואפשר לגנוב לה שחקנים שיירצו להישאר ביורוליג.
אמנם וונאמייקר הוא PG ולא SG אבל הוא שווה את הכסף. אם הוא יהיה הPG הפותח ומקל או אוחיון יישארו בתור מחליפים סגרנו את העמדה.
לדעתי צריך להשאיר דווקא את סילי כSG מחליף, לדעתי אחרי עונת החישול ביורוליג הוא ייתן יותר בשנה הבאה ובתור מחליף הוא אחלה.
כנ"ל לגבי אייברסון שבתור מחליף נותן תפוקה לא רעה. מה שכן מכבי חייבת להבין שביורוליג של היום צריכים 3 סנטרים. אחת הבעיות של מכבי השנה היא שהם שמים את אלכסנדר או שגב כסנטרים והם פשוט לא מספיק טובים בהגנה (ג'ו לא מבין הגנה ושגב לא מספיק גבוה/פיזי ליורוליג בעמדה 5).

geashono

New member
מסכים מאוד עם כל מה שכתבת

אני רק אוסיף שזה די סוד גלוי שצריך באירופה 3 סנטרים חזקים.
אבל מכבי כל שנה מתקמצנת בעמדה הזו,מכמה וכמה סיבות.
וכל שנה מגלה לתדהמתה,שמה שהם החתימו לא מספיק.
לא רואה שזה יישתנה...

אילן די

New member
בכל מקרה, יש פה חשיבה נכונה

גאודלוק הוא שחקן שסביבו בונים קבוצה. הוא פרנצ'ייז פלייר והקבוצה תשחק למענו. אם רוצים משחק קבוצתי יותר, בו תרומת השחקנים תהיה שווה פחות או יותר, גאודלוק הוא לא השחקן שאליו צריך ללכת.
לכן, לפני שמחתימים שחקנים, צריך להחליט אם גאודלוק יהיה בקבוצה או לא ולאור התוצאות השנה והמחויבות מצד השחקן, כנראה שהתשובה היא לא.

ORIZACKEN1

New member
מה שהיה ידוע לפני 15 מחזורים נגמר רשמית היום.

עונה אירופית חלשה מאוד של מכבי נגמרה כבר מזמן, היום ניתנה החותמת הסופית בהפסד לטורקים, הבעיות בקבוצה ברורות וכבר נדושו פה רבות על ידי חברי פורום זה, ומה שנשאר זה לקוות שההנהלה תתפכח תמנה מאמן רציני שהוא ורק הוא יחליט על בניית הסגל לעונה הבאה בשביל לנסות ולהחזיר את מכבי לצמרת האירופית.

אף כחול

New member
בואו נאמר כך

גמר גביע הכדוריד בו משתתפת האלופה בצהוב הרבה יותר מעניין הערב מהמשחק נגד פנר שמיותר אפילו לפתוח שרשור למענו

למעלה