גמר גביע המדינה: מכבי ת"א נגד הפועל ירושלים.

ORIZACKEN1

New member
גמר גביע המדינה: מכבי ת"א נגד הפועל ירושלים.

הערב בארנה בירושלים יערך הגמר, 21:00, שידור ישיר ספורט 5. במכבי יעדר, קווינסי מילר. בירושלים יעדרו, רנדל, שון ג'ונס, ומאליק היירסטון.

ערני222

New member
איך מכבי תנצח את הפועל ירושלים?

על המאמן ועוזריו לראות שוב ושוב את המשחק האחרון מול י-ם בו היא ניצחה וללמוד את מהלכיה כדי למצוא פיתרונות הגנתיים למולם.
מקווה שגאודלוק יחזור לקלוע היטב,ראד יבוא במלוא מירצו וסילי ייתן את הנשמה כדי להצליח ולהביא גביע.

nu11

New member
ערני222 איך לנצח את ירושלים

1.הגנה טובה -
&nbsp
2. כדורים חוזרים בהגנה - כולם עוזרים -
&nbsp
3. להאט את קצב המשחק -
&nbsp
4. לזרוק פחות שלשות - וללכת יותר אחד על אחד לסל -
&nbsp
5. אם מכניסים את - סילי - למשחק חייבים להיות איתו בחמישייה -
&nbsp
יוגב או מקל -
&nbsp
6. לנדסברג - אם הוא בחמישיה לומר לו לתת עדיפות שיחדור לסל אחד על אחד -
&nbsp
על פני זריקה לשלוש -
&nbsp
7. סטודמייקר : עזרה בשמירה עליו -
&nbsp
8. קליעות לסל : אני מאוד מאוד מאוד מקווה שמכבי עשתה המון אימוני קליעה -
&nbsp
שיפור אחוזי הקליעה לסל של מכבי .

yanivya2

New member
הסיכויים שלנו לנצח אפסיים

ירושלים פשוט בנו קבוצה מאוד מאוזנת, עם כלים קטלניים בהתקפה.
מכבי עם סנטר אחד... הויתור על צירבס (למרות פציעתו) בלי להביא מחליף שערורייתי.
למכבי פשוט אין מי שישים גוף על אמארה מלבד אייברסון, שברגע שיחטוף עבירות (והוא נוטה לצבור יפה) הלך עלינו.
הסיכוי היחידי לנצח הוא אם האחרים יעזרו לאייברסון בהגנה וישמרו עליו מעבירות. הבעיה במצב כזה הוא שנהיה תלויים באחוזי השלשות של הירושלים, נקווה שיהיה להם יום רע מ3 ושאייברסון יימנע מעבירות.
רק במצב כזה יהיה לנו סיכוי מסויים לנצח. מה הסיכוי שזה ייקרה?
אפסי.
מה שמעצבן ומביש אותי הוא שאנחנו אנדרדוג רציני במשחק הזה. אין שום סיבה שבעולם שנהיה במצב כזה.
הייתה אופציה להביא את ראדוליצה, דורסי ואפילו את מונרו דבר שהיה מאזן יחסית את מצבת הגבוהים שלנו אבל ההנהלה העדיפה לוותר, דבר שפוגע בנו אנושות.
ההנהלה פשוט יורקת לנו בפנים ואנחנו צריכים לשתוק ולהמשיך כאילו הכל כרגיל.

yanivya2

New member
איזה כובע טעים...

יאללה, לא האמנתי ששני הדברים יתרחשו: אייברסון יישמר מעבירות וירושלים יחטיאו מ3.
לפני ממש לא הרבה זמן הם טחנו אותנו בפיק אנד רול עם אייברסון וטחנו אותנו מ3. למרות שבמשחקים האחרונים הם קלעו חלש מ3 הייתה לי תחושה לא טובה.
לנדסברג אהובי כרגיל חירב את המשחק ולא עשה כלום. מזל שבגאצקיס הבין את זה והעלים אותו. סילבן טוב רק למשחקי ליגה חסרי חשיבות.... במאני טיים סילבן פשוט רע.

ORIZACKEN1

New member
ישששש קצת נחת ממכבי.

מכבי הזכירה את מכבי שכולם מכירים עם לחימה ורצון.

ORIZACKEN1

New member
נכון צודק זה מה שהערכתי שיקרה .

אבל ביום המשחק היתה לי תחושה שאין מצב שמפסידים השחקנים באו עם רצח בעיניים, זה תואר מתוק מאוד אחרי כול החרא שהשחקנים וההנהלה של מכבי זרקו עלינו האוהדים .

dark happy shadow

Member
מנהל
אפשר לקרוא לזה נס הארנה או שירושלים פשוט לוזרים בנשמה
ירושלים קבוצה יותר טובה מהקבוצה שלנו וזה נס שלנו או הלוזריות של ירושלים.

אני מקווה רק שפדרמן וניקולה לא חושבים עכשיו על חברים אחרים של ניקולה ולהוריד את תקציב השחקנים עוד קצת לעונה הבאה, כי הפלופ האחרון עם בלאט במילאנו עלה לאוהדי מכבי וביוקר ועדיין אנחנו משלמים עליו והרבה.

אכן נס הארנה

בעונה כזאת חייבים לחבק את רגעי הנחת המועטים שיש לנו.
מה יש להגיד?
יש!!!!!!!
יש גביע!!!!!!!!!!

ORIZACKEN1

New member
אל תגזימו על איזה נס אתם מדברים?

ירושלים זו לא ריאל מדריד, ואני כבר כתבתי פה לקראת משחק הליגה שהפסדנו בו שהם קבוצה בינונית עם 3 ישראלים שבדרך כלל נעלמים במאני טיים ואכן זה קרה גם היום, גם הזרים שלהם זה לא חגיגה אולי להוציא את אמארה שגם הוא נחנק ברגעי האמת, ראיתי אותם מול חולון בחצי הגמר אם קליף וואיט היה משחק הם גם לא היו מגיעים לגמר, מכבי שיחקה טוב בעיקר במחצית השנייה היתה הקרבה והגנה טובה וזה מה שהביא את הגביע.

הנס הוא מכבי

אף אחד לא חושב שירושלים מי יודע מה. אבל בעונה הזאת לא צריך להיות קבוצה ממש טובה כדי לנצח את מכבי.
אחרי שהתרגלנו לקבוצה חלשה רופסת וחסרת אופי שמתפרקת במאני טיים קרה הנס. פתאום יש לחימה, הכדורים נכנסים, יש הגנה... בדקות הסיום במקום לעשות במכנסיים הם רק הגדילו את הפער. וכל זה במשחק על תואר. זה נס.

וזה בזמן שאתה שומע עוד במהלך המשחק שהשחקנים יוצאים מפסק זמן ולא יודעים מי החמישייה שעולה וראש משתולל על הספסל. מכבי מנצחת בלי מאמן על הקווים. רק עם לב וכוח רצון.

dark happy shadow

Member
מנהל
ושוב רשמתי שאולי ירושלים לוזרים בנשמה או כפי שאילן רשם
ב DNA, אותו דבר במקרה הזה.

איך שהוא אתה ואילן פיספסתם את המילים הללו.

אילן די

New member
שום נס. נגד קבוצה אחרת אולי היה אפשר להיות מופתע

אבל כאן מדובר בהפועל ירושליים. החנקות במאני טיים טבוע עמוק ב- DNA של הקבוצה הזו.
מקל הזה, בינוני כל העונה אבל בגמרים הוא תמיד מופיע...

ערני222

New member
לפחות-הגביע הוא שלנו

מכבי הצליחה לצלוח את משוכת הפועל ירושלים-על סטודמאייר האימתני -ולמרות שהמיגרש הוא של היריבה -לזכות בגביע .
אייברסון לא ניקלע לבעיית עבירות כי עזרו לו מידי פעם ומקל בא נחוש לנצח את המשחק.שאפו למקל.

geashono

New member
אורי אלון

שחצן או לא,הוא תמיד משבח את מכבי.ואומר שהוא רוצה ללמוד מהם.

למעלה