לפי פיק רכש כנראה לא יגיע

dark happy shadow

Member
מנהל
קווינסי מילר שוב סובל מכאבים בברכו, ייבדק ביום ראשון
מכבי תל אביב: קווינסי מילר שוב סובל מכאבים בברכו, ייבדק ביום ראשון
בקבוצה מודאגים ממצבו של הפורוורד, שהחמיץ את האימון הראשון לקראת שבוע הגביע: "עלול להיעדר שבוע-שבועיים". עד יום א' הם יהיו חייבים להחליט אם לרשום אותו או את סמית' מול אשדוד

http://sports.walla.co.il/item/3039690

עוד פלסטר שלא תפס לרקורד של ניקולה

geashono

New member
לפי פיק רכש כנראה לא יגיע

כמו שהערכתי מכבי ניסתה להביא זר מאוד זול (מונרו), וכשזה לא צלח היא כנראה וויתרה על הנסיון.
אם יש נקודה אחת שיכולה להצביע על הכישלון של ההנהלה, זה מדיניות החלפת השחקנים באמצע עונה.
כיום בעקבות ריבוי הזרים,יש גם טעויות בבחירת שחקנים(בטח כשהקבוצה נבנית עקום כמו במכבי).
קבוצות אחרות יודעות לתקן תוך כדי עונה,במכבי זה לא קורה.
24 מתוך 25 השחקנים שמכבי הביאו תוך כדי עונה נכשלו(חוץ מלנגפורד).
זה לא נובע מבעיית הסתגלות למועדון מלחיץ,זה נובע נטו מהשחקנים שהובאו.
אם בתחילת העונה מכבי מביאה שחקנים עם פוטנציאל,שלא מתאימים אחד לשני.תוך כדי עונה,מכבי מביאה שחקנים זולים שדי ברור שהם ייכשלו.וחמור מכך שחקנים שעולים טיפה יותר,מכבי פוסלת כדי לא להכביד על התקציב.
כך נראית כרוניקה של כישלון...

ORIZACKEN1

New member
במכבי מחכים לסיום העונה בליגה הסינית כדי לנסות להביא מישהו .

הליגה הסינית תיגמר ב21 לחודש ואז יהיה אפשר לראות מי יכול אם בכלל לחזק את מכבי, אם מילר בריא ואני בספק אז זה חיזוק טוב לליגה שלנו נקווה שלא יפצע עד סוף העונה.

http://sports.walla.co.il/item/3039459

geashono

New member
תמיד במכבי מפזרים אשליות שהם מחכים למשהו

הפעם מחכים כנראה לסוף העונה(רק כדי לבשל את הקטסטרופה הבאה)

yanivya2

New member
צודק - מכבי תמיד מחכים למשיח - הגיע הזמן באמת לחרם בהיכל

בקיץ טוענים שהמחירים יקרים מידי, אח"כ טוענים שמחכים לסיום ליגת הקיץ, אח"כ למנופים מהNBA, בהמשך לליגה הסינית... בסוף מביאים לנו אונואקואים למיניהם שלא מתאימים אפילו לנס ציונה.
מונרו שוחרר מהקבוצה שלו בטורקיה לפני מס' חודשים. מכבי הייתה אז בבעיה עם צירבס ויכלה הייתה להחתים אותו בלי ביי אאוט.
במכבי התמהמהו כרגיל והוא הוחתם באנקרה. מכבי פנתה לאנקרה שתשחרר אותו ללא תמורה (כן בטח) ומשהם לא הסכימו, התפוצצה היעני עיסקה הזו.
חרטטנים גדולים....
אפילו פרטיזן בלגרד ידעה להתחזק בדיאון תומפסון שעשה לנו נזק כל פעם ששיחק נגדנו...
מילאנו הציעה למכבי את ראדוליצה בסוויץ' עם צירבס, מכבי סירבה.
ברצלונה הציעה למכבי את דורסי ומכבי סירבה.
מכבי מחרטטת אותנו כל הזמן, וכל מה שמעניין אותם זה לחסוך בתקציב. הם כנראה חישבו תקציב עם מס' ניצחונות מסויים, וכשראו שהפסידו הרבה (על כל ניצחון 40 אלף יורו) הם היו צריכים לאזן את התקציב, חסכו הרבה כסף בשחרור של ווימס (שקיבל פיצוי אמנם של 300-400 אלף דולר) וצירבס (שמכבי שילמה עליו עוד 100 אלף דולר בערך ביחד עם הגרמנים). בכסף הזה יכלו והיו צריכים להביא תותח.
יורקים לנו פשוט בפנים!
הגיע הזמן באמת להראות להם שאנחנו לא פראיירים ולא להגיע להיכל במשחקים הבאים.
כבר מול באסקוניה היו קרחות... צריך להעצים את זה, עד שיבינו שאנחנו לא פראיירים.
לא יכול להיות שעם אלכסנדר ואייברסון כסנטרים הם מתכוונים לעצור את סטודומאייר... כך שהם מוותרים גם על האליפות בארץ?
בושה וחרפה!

nu11

New member
yanivya2

אלכסנדר שבר את היד ויהיה מושבת לחודש -
&nbsp
יש ספק מאוד מאוד מאוד גדול אם מכבי תוכל לנצח את - אשדוד .

yanivya2

New member
ידוע, לא דיברתי על הגביע

מילא לגביע אין הרבה זמן ממילא לשחקן חדש להיכנס לרוטציה ולדעת את ההגנה ותרגילי ההתקפה, אבל אם הם לא יביאו סנטר נוסף הסיכוי היחידי שלנו לזכות באליפות הוא שירושלים תיפול בחצי.... או שסטודומאייר ייפצע.

dark happy shadow

Member
מנהל
מספר הצופים בהיכל ירד כולל ביורוליג ואולי הקיץ יהיה שינוי
למרות שאני לא אופטימי לגבי בעלי המנויים.

ORIZACKEN1

New member
לא יהיה שינוי ההנהלה של מכבי אם היא טובה במשהו זה שיווק.

יש אלי דריקס יש גורמים שמוציאים לתקשורת כול מיני שמות של שחקנים טובים יגידו שבאלט מעומד שרייס אוטוטו חותם וחוזר למכבי שטיוס מעומד זה כבר לבד שווה 8000 מנויים.

geashono

New member
בדיוק

אפילו מכבי חיפה שראתה הזדמנות להחזיר את וארגס היא לא היססה.
ורק אחרי זה הם התפנו לשחרר את פרס.
במכבי מחכים ומחכים,ובסוף או שלא עושים כלום.או גרוע מזה מחתימים כל מיני פליטים שרחוקים מלהקרא שחקני כדורסל.

nu11

New member
geashono

לא יודע עד כמה מונרו היה זול אם היו מביאים אותו מההתחלה למכבי -
&nbsp
למונרו יש שם טוב וביצועים טובים ומוכחים -
&nbsp
לפי דעתי האישית היה משתלב מצויין במכבי ויכול היה לעזור לה -
&nbsp
אני אישית מקווה שיחתימו אותו בעונה הבאה .

ORIZACKEN1

New member
מילר שוב סובל מכאבים בברכו בספק רב לגביע.

המחדל במכבי לא מפסיק לרגע, טוני מיטשל נחתך ממכבי חיפה הייתי הולך עליו זה אולי הסיכוי האחרון להציל את הגביע כי אם לא מכבי שוב תגיע עם שני גבוהים בלבד ליום שני ואני בספק אם זה יספיק בשביל לעבור את אשדוד.

http://sports.walla.co.il/item/3039...utm_content=twitter&utm_campaign=socialbutton

geashono

New member
מה שזה אומר

שכנראה ירשמו את סמית.
ואז מילר יירשם בהמשך רק אם לא יביאו שחקן נוסף.

ORIZACKEN1

New member
מילר פצוע ולא כשיר בוודאות.

זה שהרופאים של מכבי דוחפים אותו לחזור לשחק רק גורמת לו לנזק ולעוול, הוא לא היה אמור בכלל לחזור העונה לשחק רק גורמים לו ולקבוצה נזק.

geashono

New member
אתה איש מקצוע בתחום?

זה נראה הגיוני,אבל אני לא ממש מבין בזה.
יש לך ידע בתחום?

ORIZACKEN1

New member
אין לי ידע בתחום.

אבל שחקן שקורע את הרצועות שלו ואומרים לנו שהוא יעדר 9 חודשיים ופתאום חוזר אחרי 3 חודשיים לשחק, ואז אחרי שני משחקים שוב מושבת לחודש, משחק עוד משחק ועוד פעם יעדר לאיזה שבועיים שלושה לא צריך להיות מומחה גדול בשביל להבין שהוא נכה שלא כשיר לשחק.

geashono

New member
תראה אני במצב שכבר אין לי הרבה ציפיות מהמועדון הזה

אבל עדיין קשה לי להאמין שהצוות הרפואי שם לא יודע שאם יחזירו אותו מוקדם זה רק יגרום לו נזק.אבל לך תדע אולי אני טועה גם בזה....

ORIZACKEN1

New member
מילר היה צריך להיות משוחרר איך שנפצע.

ובטח שהיה צריך להביא מישהו איך ששיחררו את צירבס, הביזיון הזה יעלה לנו בגביע אני כבר הכנתי את עצמי נפשית לחגיגות של הפועל ירושלים.

geashono

New member
אני לא יתפלא אם זו תהיה חולון

מכבי תגיע לגמר לדעתי כי אשדוד היא באמת קבוצה חלשה.
בחצי הגמר השני הכל אפשרי,לירושלים יש הרבה חולשות בטח בחוק הרוסי.
כל מי שתתמודד בגמר מול מכבי יכולה לנצח,מכבי בהרכב הזה מאוד פגיעה.

ORIZACKEN1

New member
לא בטוח שנעבור את אשדוד.

וגם לא בטוח שירושלים תעבור את חולון שום דבר לא בטוח, מה שכן בטוח שההנהלה של מכבי מתייחסת בזלזול כלפי האוהדים ובגלל כמה אלפי דולרים שחקן כמו מונרו או כול שחקן אחר שיכול לעזור למכבי לעשות משהו בעונה הזאת לא מגיע, אבל בשביל להיפטר מסוני ווימס היה 300 אלף דולר בשביל לזרוק אותו מהקבוצה, וכן ווימס קיבל מאות אלפי דולרים פיצוי הוא לא עזב ללא פיצויים.

למעלה