המאמן

• פותח הנושא nu11
  • פורסם בתאריך

nu11

New member
המאמן

יחליפו את המאמן של מכבי - וכל הבעיות שלה יפתרו -

אני קורא את השטויות שאתם כותבים וחושב לעצמי -

איך לכל הרוחות - " החלפת המאמן " - תהפוך את מכבי - " לטובה " - יותר -

החלפת המאמן היא - " עלה התאנה " - שכולם נתפסו אליו ורוכבים עליו כרגע -

הבעיה של מכבי היא לא החלפת המאמן בזה או אחר -

אלא -

לבנות סגל שחקנים טובים ומאוזנים מבחינה הגנתית והתקפית .

ן

geashono

New member
בזה אתה צודק אבל לפני שבוחרים שחקנים

מכבי תצטרך מתי שהוא(אני מקווה שזה יהיה לפני שהיא תתרסק לחלוטין,כן יש עוד לאן לרדת) לשנות את דרך בחירת השחקנים.
קרי לתת לאיש מקצוע סמכויות בנוגע למי להביא לפה.
ואז בחירת המאמן בשלב מוקדם תהיה קריטית , כדי שאותה סמכות מקצועית.תוכל לבחור את השחקנים בשיתוף עם המאמן.

waviram

New member
עם חומר השחקנים שהיה השנה למכבי

אפשר לבנות 2 סגלים מאוזנים וטובים, שכל אחד מהם היה מתמודד בכבוד על טופ 8 יורוליג. הבעיה היא שבנו סגל רחב מדי והפקידו אותו בידיהם של מאמנים חסרי ניסיון, שבמקום לחבר את הסגל למכונה מנצחת, עשו ג'אגלינג בין השחקנים, סידרו דקות משחק כמו סדרני מוניות, וגרמו לכל שחקן לתת תפוקה שבמקרה הטוב מגרדת 50% מהיכולת שלו מלמטה.

nu11

New member
waviram

ברור לגמרי שאתה טועה אם ניקח בחשבון ש -
&nbsp
אוחיון , מקל , לנדסברג , סמית , פניני ושגב - ישארו השלד של הקבוצה -
&nbsp
אזי -
&nbsp
הזרים של מכבי חוץ מ - אייברסון וגאודלוק - שהם היוצאים מהכלל -
&nbsp
כל השאר בינוניים ומטה ובעצם שווי ערך אם לא פחות מכך -
&nbsp
לכל זר אחר שמשחק בקבוצות הישראליות בחצי מחיר ומטה מזה .

אילן די

New member
איזה שני סגלים מאוזנים וטובים היית בונה?

אפילו רכז וסנטר לסגל אחד אין לך.

איציק3332

New member
חחח צודק,אפילו 1 אי אפשר לבנות

למרות שעם קבוצה נורמלית אוחיון בעיקר אבל גם מקל יכולים להיות רכזים סבירים

waviram

New member
הגענו כבר להצלבה עם הרבה פחות מזה

תן לדיוויד בלאט כל אחת מהחמישיות הבאות, תעבה אותה עם השחקנים המשלימים (לנדסברג, יבזורי, שגב) ועם עוד איזה פאוור-פורוורד סטייל אלה שהגיעו לאירופה מהליגה הישראלית בשנים האחרונות, ותקבל קבוצה שברמת היורוליג הנוכחית לא נופלת מהצלבה.

בעונה שבה הכוכב האדום מייצרת רצף של 7 ניצחונות, וז'אלגיריס מנצחת את צסק"א ואת ברצלונה, לא צריך הרבה יותר ממאמן טוב כדי להגיע להצלבה.

חמישיה א' - אוחיון, גאודלוק, סמית', ראד, אייברסון

חמישיה ב' - מקל, סיליי, ווימס, מילר, צירבס

אילן די

New member
אלו פנטזיות. אם בלאט כזה קוסם

מה הוא עושה מחוץ לטופ 8 עם קבוצה שהוא בנה בתקציב גבוה השנה?

Roeiii1

New member
אתה מדבר שטויות לגבי בלאט

ואני לא מאחד מחסידיו בגלל שהוא לקח עם מכבי את הגמר ב2014 , אבל בסה"כ הוא מאמן טוב.

זה נכון שהוא בנה את הקבוצה שלו,אבל הוא בנה אותה בסופו של דבר בתקציב נמוך יחסית(כמה שעושים מדרושפקה עשירה,היא לא משקיעה כסף כמו פנרבחצ'ה)
יש לו סגל שעל פניו נראה מאוד מוגבל.
יש לו 2 שחקנים בעל שם באירופה , בראד וונאמייקר שעשה עונה נהדרת בבאמברג שנה שעברה , וג'יימס אנדרסון(שלא הולך לו העונה בכלל) אך זוכרים לו את העונה המצויינת בזלגיריס.
השאירו את סקוטי ווילבקין והביאו את וויל קלייבורן , 2 הימורים גדולים שהצליחו מאוד,שניהם משחקים מצויין ואף אחד לא ציפה בטח מקלייבורן שיהיה אחד השחקנים הכי טובים של דרושפקה.
בסגל יש לו את מוארמן והרנגודי שהם בינוניים , ואולי בעמדת הסנטר דרושפקה נחשבים הכי חלשים באירופה חוץ ממכבי(אומנם יש לו את זיזיץ' שלקח לבלאט קצת זמן להבין שהוא שחקן טוב כבר בגילו הצעיר),אך יש שם את כל הטורקים החלשים כמו אלדמיר או ארדן.

אני עוקב אחרי דרושפקה מלא, מבחינת סגל לדעתי הם לא שווים טופ 8 בכלל.
אבל היורוליג השנה קשה מאוד,קבוצות התחזקו , גם ברצוקאס שצריכים לחלום שהוא יאמן את מכבי בעונה הבאה,עם סגל כמו ברצלונה אמור להרשים הרבה יותר

אילן די

New member
אם עקבת אחרי הדיון, במקום לקרוא מילה אחת ולהתחיל להקליד

היית מגלה שלא מדובר בדיון האם בלאט מאמן טוב או לא. אני לא חושב שמישהו בפורום יאמר שהוא מאמן לא טוב. אבל אנחנו מדברים כאן על האם הוא מסוגל להביא חצי מהרכב מכבי לטופ 8.

למעלה