מכבי ת"א נגד הכוכב האדום בלגרד.

ORIZACKEN1

New member
מכבי ת"א נגד הכוכב האדום בלגרד.

היכל מנורה מבטחים, שעה 21:00, שידור ישיר ספורט 5 לייב פתוח חינם לכלל הלקוחות. צירבס לא בסגל.

geashono

New member
טוב נגמרה העונה בצורה רשמית

מכבי הייתה כמו החתול שלמד להיות מלצר.זה החזיק מעמד עד שהוא ראה עכבר והתחיל לרדוף אחריו.
מכבי שיחקה מסודר יחסית עם אוחיון ומקל מרכזים.
עד שב 4 דקות האחרונות היא חזרה להרגליה הישנים.ווימס וגאדלוק לבד.אוחיון בחלק מההתקפות(הרכז כאמור) לא נוגע בכדור(ועל הפארסה של האי עשיית עבירה בסוף,אני לא מדבר.זה בייסיק אפילו בליגה לאומית).
איזו קבוצה עלובה בנו לנו הגאונים ממכבי.
אני כבר מחכה לראות איזה "קבוצה מופלאה" אותם גאונים יבנו לנו שנה הבאה.
אבי אבן כבר בחול,בודק שחקנים....
יש למה לחכות....
מעניין אם יצליחו לבנות קבוצה עוד יותר גרועה מהשנה ביותר תקציב.

Saladin

New member
לא ראיתי את המשחק אבל

זה חייב להיות הקש ששובר את גב הגמל - חרם מנויים, שינויים משמעותיים בהנהלה וכו'. אין שפל יותר גדול מלהפסיד לכוכב האדום פעמיים באותה עונה.

Saladin

New member
לא מזלזל.

זו אולי העונה הכי טובה של הכוכב האדום ביורוליג (ביחד עם העונה שעברה), אבל עדיין, את שאר הניצחונות שלהם על הגדולות הם עשו בבית ולא בחוץ אם אינני טועה. ולהפסיד להם בצורה שבה הפסדנו להם במשחק הראשון, ואחר כך עוד להעיז להפסיד להם גם בבית - זה מעיד על רפיון מנטלי שמתאים לקבוצה ישראלית שפוגשת את מכבי בליגה, לא למכבי תל אביב.

Saladin

New member
ואגב

מאוד אהבתי את הקריאות של אוהדי הכוכב האדום בסוף המשחק הקודם who the fuck are you כדי להחזיר לאוהדים של מכבי על הזלזול שלהם מלפני כמה שנים במשחק בית נגד הכוכב האדום. ברצינות, לא בציניות. זה היה מאוד במקום לדעתי.

אף כחול

New member
חסכת לי תגובה

לצערי יש כמה חסרי מוח בקהל הצהוב(תרתי משמע)שעושים פרובוקציות מיותרות וזה לא שגם אוהבים אותנו יותר מדי גם ככה
אלו בדיוק אותם כסילים שתלו כרזה מדריד קאברון כמה שנים קודם כאילו הקטלונים חברים שלנו

ORIZACKEN1

New member
כמה שזה עצוב צריך להתרכז בליגה.

נגמרה עונת היורוליג גביע ואליפות אולי לא יפצו אבל גם זה יהיה משהו בעונה איומה.

geashono

New member
דווקא אני ישמח אם מכבי לא ייקחו

שום תואר השנה.
כשירושלים לקחה אליפות כולם שכחו את הבושות שהם עשו באירופה.
אני מקווה שאליפות,לא תשכיח את הזוועה שראינו השנה ממכבי ביורוליג.

yanivya2

New member
מכבי שקלה להחתים את יוביץ בקיץ

שקלה בקיץ וחבל שלא החתימה. אם מישהו יפשפש בארכיון אמרתי כבר אז שהוא פאפאלוקאס הבא. בקיץ הקרוב הוא כבר יהיה יקר מאוד. בכלל לא אתפלא אם הוא ייחטף ע''י אוברדוביץ' או איטודיס.

למעלה