כנראה שצירבס אאוט ויחתום במילאנו

geashono

New member
כנראה שצירבס אאוט ויחתום במילאנו

http://sports.walla.co.il/item/3027721
לכאורה בשורה טובה,כי השחקן לא ממש תרם לקבוצה.
אבל מהנסיון המר שלי בשנים האחרונות.כששחקן עזב באמצע עונה,ובמיוחד גבוה.או שמכבי לא הביאה לו תחליף.או שהיא הביאה שחקן שהצוות המקצועי לא רצה.והוא היה יותר גרוע מהשחקן שהחליפו אותו.
רק להזכיר כמה שמות:פלאנניץ,תומאס(שהובא ממש בהתחלת העונה),אלכסנדר ,זיזיץ,אנוואקו וכולי.

זו בשורה טובה

בויטוריה כל שניה שלו על הפרקט היית הנזק טהור, ככה שלהועיל הוא לא מועיל. מוסיף רק רעל לקבוצה עם התסכול שלו. וגם אם הוא משום מה יצטיין במפגש הבא של הקבוצה העתידית שלו עם מכבי זה לא ישנה את דעתי.
אני חושב שלא צריך להביא אף אחד - אין שום טעם להמשיך ולהשקיע כסף בעונה הזו. צריך רק לחסוך ולחשוב על בניה מושכלת של הסגל לעונה הבאה.
אין בשוק מציאות עכשיו, וכל סנטר שמסתובב חופשי כרגע - יש לכך סיבה.
כסף שיזרק על איזה פלניניץ' או אונוואקו הוא כסף שיחסר בקיץ.
כמו שכבר אמרתי לפני כמה שבועות - חייבים להכיר בכך שהעונה הזו מתה ולקבל החלטות אך ורק מתוך ראיה של העונה הבאה. נקודה.

geashono

New member
וכשאייברסון ייפצע או לא יוכל לשחק,תשחק בלי גבוהים בכלל?

לא מספיק שמילר הוא מספר 4 היחיד הנורמאלי בקבוצה,אתה רוצה להשאר עם סנטר אחד?

תקרא את מה שכתבתי

אתה יוצא מתוך הנחה שהפסדים זה אסון - מבחינתי זה כבר לא ממש משנה מה יקרה בהמשך העונה. זו עונה אבודה, ואין שום סיבה להשקיע כסף כדי שמכבי תסיים במאזן של 12:18 במקום 5:25 - התוצאה תהיה אותה תוצאה. המקסימום האפשרי זה להשתחל למקום השמיני ולהתבזות מול צסקא. לא תודה, מוותר על התענוג.

כמו בעולם העסקים: מה שהושקע בהשקעה גרועה זה Sunk cost אסור להשקיע עוד כסף רק כי כבר השקענו. צריך לחשוב על העונה הבאה ורק על העונה הבאה.

אז לשאלתך: כן, בינתיים כשאייברסון לא יהיה נשחק עם ראד או מילר כגבוה, ועוד מספר שבועות יחזור שגב ואפשר יהיה לתת לו הרבה דקות כדי להשתפשף עד סוף העונה.

כל מה שההנהלה צריכה לעסוק בו כרגע הוא איתור מאמן ראוי ושחקנים ראויים לעונה הבאה ולבנות הרכב מאוזן ומתפקד + בכל מסיבת עיתונאים להתנצל בפני קהל על אחיזת העיניים שנעשתה בסוף העונה שעברה לגבי העונה הזו.

geashono

New member
תראה זה מוסכם על שנינו שמכבי לא תגיע לכלום באירופה השנה

אבל אני חושב שאם מכבי לפחות תתייצב ולא תהיה שטיח,גם זה משהו.
אני לא רוצה שנחזור לשנות התשעים,או לשנה שעברה ונראה כמו קבוצה של יורוקאפ.
וצריך לזכור עוד דבר,אף אחד לא מבטיח לך ששנה הבאה יהיה יותר טוב,כי דני ניקולה ואבי הגאון מהסקאוטינג שוב יבנו עוד קבוצה,עם כנראה עוד מאמן חדש.

רק דבר אחד יכול לשנות

וגם זה לא בטוח:
קרחות ביציעים וחרם מנויים.
אז הם יבינו שהאוהדים הפסיקו לאכול את הבולשיט שמאכילים אותם, והם צריכים לקנות אותם בחזרה בהתנהלות עניינית ומקצועית.

dark happy shadow

Member
מנהל
האם רקנאטי פעם אמר את דעתו על פדרמן, מזרחי או על המצב של
מכבי?!
&nbsp
ידוע לנו שרקנאטי שילם לכץ ולא פדרמן על פי מקור שפורסם פה ואם זה נכון הוא בעל הממון האמיתי של מכבי ודווקא הוא שותק כלפי חוץ לרוב.
&nbsp
לכן מעניין מה היא דעתו האישית כמי שנותן כסף מהכיס הפרטי שלו.

nu11

New member
מודיעיני אחר

אם מעזיבים את צירבס - זוהי בשורה מצויינת -
&nbsp
מדוע יצטרכו להביא במקומו מישהו אחר לחיזוק בצבע ולעזרה לאייברסון :
&nbsp
1. שיהיה סיכוי כלשהו ( אם בכלל ) להגיע למקום 8 .
&nbsp
2. אליפות בארץ .
&nbsp
3. ירושלים משתפרת ממשחק למשחק .

geashono

New member
ממש לא ברור שיביאו אחר

במכבי קשה לבצע החתמות תוך כדי עונה.לפעמים ההנהלה פשוט סוגרת את הברז.
כך עשו לפיני כששחררו את לאמפה.וכך עשו בשנים האחרונות ששיחררו והביאו שחקנים שלא עולים ממש כסף.
בנוסף יש במכבי כמה שחקנים "שמוגדרים" גבוהים.אמנם חלק מהם הם מספר 3 שמתופקדים כ 4.
או שחקני חיובים שמתופקדים כסנטרים.אבל ההנהלה עוד עלולה לאמץ את חוות הדעת של הפרשן אשד.ולחשוב שבעצם מצבת הגבוהים מספיקה,מה עוד שמילר חוזר.
זו כמובן תהיה קטסטרופה,כי כל הקבוצות יעלו על הגימיק הזה,ויטחנו את מכבי מתחת לסל.
אבל לא בטוח שההנהלה מבינה את זה.

מצטער

אני לא רואה הרבה ערך בלהיות בשר התותחים של צסקא בטופ 8.
אני גם לא חושב שצריך לבזבז כסף שאולי יכול להועיל יותר בשנה הבאה בשביל אליפות בארץ.
העונה הזאת מ ת ה.

nu11

New member
geashono

דווקא אנוואקו היה בסדר גמור יחסית לכל השאר - לפי דעתי האישית .

aryeh201444

New member
כמה חבל....

אני מסכים עם כולם שהוא צריך לעוף על טיל כמה שיותר מהר.... אפילו אני כאופטימיסט מושבע איבדתי ממנו תקווה.

אבל אני מרגיש תחושת פספוס גדולה מאוד. הבחור כלכך מוכשר מבחינה התקפית. אם הוא היה משחק 25 דקות למשחק, שומר בצורה סבירה כמו ששמעתי שהוא שמר שנה שעברה העונה של מכבי הייתה שונה לחלוטין.

חבל... פשוט חבל...

ערני222

New member
אולי יתנו עוד הזדמנות לצירבס?

הוא בעל פוטנציל התקפי טוב ,ולא הייתי מוותר עליו עדיין.הוחלף מאמן -אולי הוא יודע איך להפעיל אותו ולהביא לו את הכדור? -שווה לנסות.
ממילא,היורוליג ברח למכבי השנה ,אז ניתן לנסות עוד את צירבס .

ORIZACKEN1

New member
יש מצב שהוא בכלל לא יעזוב.

כול הדיבורים לגביו זה מדיווחים מאתרים לא רשמיים ולפי חוקי היורוליג אפשר להעביר שחקנים בין קבוצות היורוליג עד יום רביעי.

aryeh201444

New member
אין לו בעיה בהתקפה

חוץ מעבירות התוקף המטופשת שלו.
הבעיה שלו היא בהגנה.

ORIZACKEN1

New member
חלון ההעברות בין קבוצות היורוליג הסתיים אתמול.

אז זה כבר לא רלוונטי.

למעלה