הרכב מנצח לא מחליפים: גל מקל בבעיה.

dark happy shadow

Member
מנהל
הוא מאבד כדורים, לא קולע טוב ולא עושה הגנה
ולא מהעונה החדשה אלא גם מהקודמת שנתנו לו את הבמה עד סוף העונה...
בדרך כלל אני נגד הנהלת מכבי, אבל במקרה של מקל יש צדק. אם השחקנים החלשים מהפועל תל אביב עוברים אותו בהגנה בלי בעיה ובהתקפה הוא עושה בעיקר נזק מה נשאר בדיוק לתת לו?
&nbsp
מה אתה עוד רוצה שמכבי תיתן למקל בדיוק?! אני מנסה להבין על מה התלונות, כאשר מהעונה הקודמת זה המצב של מקל.

geashono

New member
בעונה הקודמת מקל היה לא רע

התלונות עליו היו בעיקר על איבוד כדורים,ודומיננטיות יתר.
חלק מהתלונות היו נכונות,אבל חלקם נבע מזה שלמקל לא כל כך היה עם מי לשחק.
העונה: מקל לא נכנס טוב לעונה.ואז כל הקהל פנה נגדו.והאשים אותו בכדררת ובזה שאין לו קליעה.אז זה שאין לו קליעה זה עובדה.והכדררת הזאת נובעת מרכז שמנסה לעשות דברים יצירתיים,ולא רק למסור קדימה כמו אוחיון ולהפטר מהכדור.
מאז מקל איבד לגמרי את כל הקרדיט שהיה לו.
מכבי צריכה להחליט האם היא מעוניינת ברכז כמו מקל,ואז היא תצטרך לתת לו לשחק,ולהיות דומינאנטי.ואז לאט לאט הוא יחזור לעצמו.
או שהיא מעוניינת ברכז כמו אוחיון,שבעיקר מתחיל התקפות,אבל לא ממש עושה משחק.

dark happy shadow

Member
מנהל
חסר למקל טווח של קליעה ולכן הוא לא יכול לקבל את המפתחות
מנהל משחק כיום חייב להיות עם יכולת לקלוע 3 וכמובן לא לאבד כדורים בכמויות כמו שמקל מאבד. הוא חייב כל יום 3 שעות לזרוק מה 3 אחרת עם המגבלות שלו אין לו מקום בקבוצה של יורוליג או יול"ב ובטוח שלא nba.

שכחת לדבר על ההגנה של מקל, שכל שחקן עושה ממנו צחוק ומגיע לסל בקלות ולזה אין קשר לחלודה או חוסר משחק אלא עצלנות בלבד מצד מקל.

geashono

New member
מקל ועצלנות לא הולכים ביחד

הבן אדם משקיען בטירוף,הייתה לו תקופה גרועה,ועדיין בחלק מהמשחקים הוא היה לא רע בהגנה.בחלק מהמשחקים הוא כנראה היה עמוק בבאסה,וגם בהגנה זה התבטא.
למקל כבר לא תהיה קליעה טובה,יהיו לו תקופות עם קליעה סבירה ותקופות פחות טובות.מה שכן תמיד הייתה לו חדירה טובה,וראיית משחק מצויינת.
האם זה מספיק לקבוצה ברמה של מכבי,אני לא בטוח.אבל אוחיון שחקן פחות טוב ממנו.ועדיין הוא מחזיק שנים במכבי,כמובן גם בגלל שהוא יודע את מקומו.

dark happy shadow

Member
מנהל
כאשר שחקן לא נותן גוף בהגנה, זה עצלנות לכל דבר
לא משנה באיזה כושר משחק כרכז הוא נמצא לתת גוף בהגנה זה דבר בסיסי שחייב לעשות בכדורסל. המצלמה תפסה אותו בזה יותר מדי פעמיים ואם אתה חושב שיש לזה הסבר אחר חוץ מעצלנות בבקשה תרשום לי את ההסבר לזה.

אולי הוא חושב שהוא שחקן nba עדיין או כוכב יורוליג מוביל היום, ולכן לא עושה הגנה. בכל מקרה הנהלת מכבי ואוהדי מכבי צודקים לגבי מקל לשם שינוי בניגוד לנושאים אחרים, כי הוא עצלן ובמיוחד בהגנה.

geashono

New member
אוהדים זה עם נגרר

ברגע שיש בעיות הם מוציאים שם על מישהו וגומרים אותו.
מקל בנה את הקריירה שלו על משקיענות.
אבל שחקן שלא הולך לו שום דבר,זה הגיוני שלא יהיה לו חשק לשום דבר.הוא בן אדם בסך הכל הוא לא רובוט.

אילן די

New member
משקיע בטירוף?

הוא השקיע כשהיה ב- NBA. אני לא בטוח אם בניז׳ני או בכוכב האדום יגידו עליו שהוא משקיע בטירוף.

aryeh201444

New member
הבחור עדיין חושב שהוא כוכב

עם הילה של nba.
ברגע שהוא יפנים שהוא כינור שני ליד גאודלוק, ווימס וסמית וינהל התקפה בתפיסת עולם של רכז אמיתי שחושב קודם על הנעת כדור, ניהול משחק וביצוע התרגילים וייתן למשחק להגיע אליו בכל מה שנוגע לצבירת נקודות, לדעתי לא רק שהוא ישתפר אלא הקבוצה כולה תשתפר בצורה משמעותית.

מכבי צמאה למישהו שיעשה סדר על המגרש מבחינה התקפית כי כיום לא ברור לשחקנים מה התפקיד שלהם.

סוני ווימס הוא רכז או סקורר? הוא מסוגל לעשות נקודות במשחק עומד ולא רק במתפרצות?
המקסימום שאפשר לעשות עבור גאודלוק הוא בידודים ומיסמאצ'ים פשוטים? מה עם קצת תחכום?
ראד הוא 3 או 4?
סילי הוא קלעי או רכז?
וכו וכו אפשר עוד להמשיך.

ולא יזיק לו גם לעמוד שעתיים ביום על קשת השלוש ולקלוע ולקלוע ושוב לקלוע.

אותה המלצה בסוף גם לויקטור ראד, הבחור חי בסרט שהוא דיוויד בלו - פיני ציין את זה גם בשידור מול ירושלים.
5 מ-18 ביורוליג ו-4 מ-13 בליגה.

waviram

New member
בטח שיש סיבה לייבוש שלו

הוא לא מתאים מקצועית לקבוצה. יש לו מקום רק כרכז שלישי. ירצה - יישאר, לא ירצה - מוזמן לעזוב.

למעלה