מכבי ת"א נגד הפועל י-ם גאודלוק נרשם וישחק.

ORIZACKEN1

New member
מכבי ת"א נגד הפועל י-ם גאודלוק נרשם וישחק.

יום א' שעה 21:00 היכל מנורה מבטחים שידור ישיר ערוץ הספורט.

יבוזרי וצירבס לא נרשמו למשחק בירושלים קינזי לא נרשם.

http://www.maccabi.co.il/news.asp?id=5683

dark happy shadow

Member
מנהל
אומנם משחק לא חשוב לטבלה, אבל אם לא נוכל לנצח
הנצחונות ביורוליג הם זמניים ולא אומרים כלום על שיפור אמיתי

yanivya2

New member
טעות חמורה של הדר ומכבי!

לצערי רשמו את גאודלוק למשחק הזה... על חשבונו של צירבס. אמנם צירבס לא שומר ובלה בלה, אבל מכבי נשארת בנחיתות בגבוהים מול ירושלים. בגלל שקינזי פצוע הוא לא נרשם למשחק. ירושלים תהיה חזקה מאוד בצבע כשגם סטודומאייר וגם ג'ונס רשומים למשחק אם אני לא טועה... זה אומר שהיינו צריכים גם את אייברסון וגם את צירבס.
ברגע שאייברסון ייקלע לבעיית עבירות או יצטרך לנוח יעלה אלכסנדר "הסנטר" ואנחנו נהיה בנחיתות בצבע מולם. עדיף היה לתת לגאודלוק להחלים כמו שצריך לקראת המשחק הסופר קשה באתונה ולהעלות מאץ' אפ דומה בצבע.
יכול בהחלט להיות מצב שהפציעה של גאודלוק תוחמר אחרי כמה דק' משחק ואז נהיה במשחק ללא גאודלוק וללא צירבס.

dark happy shadow

Member
מנהל
דיז'ון תומפסון חתם לחודש בהפועל ירושלים
דיז'ון תומפסון חתם לחודש בהפועל ירושלים: "מצב חירום". מכבי ת"א: גאודלוק ישחק
הפורוורד, שעל מועמדותו פורסם לראשונה בוואלה! ספורט, חתם ולא יירשם לליגה. פיאניג'אני: "הוא יעזור לנו להתאמן". קינזי ייעדר מול מכבי תל אביב (ראשון, 21:05, ספורט 5) שתחסר את צירבס, גאודלוק חוזר. הדר: "סיפור ראד מאחורינו"
&nbsp
http://sports.walla.co.il/item/3014753
&nbsp

אילן די

New member
ההחלטה לשתף את גאודלוק היא לא החלטה מקצועית

ואני בטוח שהיא לא התקבלה ע״י צוות האימון והצוות הרפואי אלא מישהו שהנצחונות על ירושליים יותר חשובים לו כמו מחלקת השיווק וההנהלה. אמנם אני לא יודע בדיוק מה מצבו של אנדרו אבל זה נראה כמו ראייה לטווח קצר.

ORIZACKEN1

New member
נכון היה עדיף לתת לו לנוח לפני אולמפיאקוס.

המשחק נגד ירושלים במבנה הליגה שלנו הוא שולי כי בסוף יש פיינל פור ואין כמעט חשיבות למיקומים בטבלה ברור לכולם שהיורוליג זה הדבר החשוב ביותר בשביל מכבי ובשביל זה הביאו שחקן ברמה של גאודלוק.

עובד כמעט כל פעם

ORIZACKEN1

New member
משחק אדיר.

מכבי ניצחה ושברה את רצף ההפסדים מול ירושלים מהלך גדול של אנדרו ואלכסנדר בסיום.

למעלה