מחזור 1 של היורוליג ארמני מילאנו נגד מכבי.

nu11

New member
DRORIKO8

מסכים עם כל מילה -
&nbsp
1. הגנה גרועה
&nbsp
2. ריבאונד הגנה \ התקפה - לא קיים
&nbsp
3. יכולת אישית - חלק מהשחקנים קיימים וחלק אינם קיימים

yanivya2

New member
תזכרו שכתבתי בקיץ שהיקמן יעשה קאמבק וחבל שלא אצלנו...

לחשוב איזו קבוצה הייתה לנו אם היקמן היה חותם במקום סילי...

waviram

New member
היקמן לצד מקל לא היה נראה יותר טוב

מאיך שסיליי נראה לצד מקל... קשה מאוד להיות סקנד גארד שמשחק לצד רכז שלא משחרר את הכדור, ועד שהוא משחרר את הכדור הוא עושה את זה עם פוזה של מסירת עין עקומה (או יותר נכון סתם מסירה עקומה) ביד אחת שדופקת את המהלך.

מקל מתנהל על הפרקט כאילו הוא איזה שאראס. הבעיה היא שהוא לא שאראס, ולעולם לא יהיה שאראס. עד שהוא לא ירד לקרקע ויעשה את הדברים שהבליטו אותו לאורך הקריירה (הגנה, פיזיות, ניהול משחק מבוקר ושקול), עדיף שהוא יהיה על הספסל.

yanivya2

New member
היקמן משחק לעיתים pg

לצד גאודלוק יכול להיות מעניין. אחרי העונה הבינונית בפנר תג המחיר שלו לא היה גבוה במיוחד. היו יכולים להביא אותו במקום סילי...

waviram

New member
אני מתאר לעצמי מה היו אומרים פה

אם היו מחזירים שחקן שחזר מפציעה בגיד אכילס לעונה שבה הוא שיחק 11 דקות בממוצע והעמיד מדד 4.5.

גם סיליי יכול לשחק PG לצד גאודלוק. זה לא יהיה פחות מעניין מגאודלוק לצד היקמן. אבל בשביל שזה יקרה ארז אדלשטיין צריך להחליט להושיב את מקל דקות ארוכות על הספסל. צריך לא מעט ביצים בשביל לקבל החלטה כזאת...

yanivya2

New member
כמו שאני ראיתי את היקמן בשנה שעברה גם הם יכלו

הוא חזר לעצמו מבחינת האתלטיות והפיזיות. יותר מידי זריז הוא אף פעם לא היה...
בפנר הוא היה פחות חשוב כי נתנו את הבמה לבוגדנוביץ ואחרים. פה הוא יכל לשחק בשתי עמדות הגארד כמחליף ראשון לגארדים והיה נותן הרבה יותר. אמרתי בקיץ שזה יהיה פספוס אם לא יחתימו אותו והנה הוא חוגג עלינו mvp של המחזור...

dark happy shadow

Member
מנהל
נחכה לשידור החוזר...
הלב יהיה פחות כואב ןלא הפסדתי יותר מדי כמו שניתן להבין מהתגובות.

geashono

New member
למכבי יש בעייה קשה מאוד בגבוהים

אין להם שום הגנה וחסימות של גבוהים.
אין להם מספר 4 סביר.ראד היה חלש מאוד היום.והוא בכלל יותר 3 מ 4.
שוב מכבי חוסכת בגבוהים,ומשלמת את המחיר.
חבל מאוד כי מילאנו לדעתי קבוצה בלבל התחתון של היורוליג.
מכבי כרגע לא מועמדת לטופ 8.

ORIZACKEN1

New member
לא קשה חמורה.

צירבס טוב בהתקפה לפחות אבל אייברסון גרוע בשני הצדדים של המגרש כבד ומסורבל.

nu11

New member
ORIZACKEN1

אייברסון לא הייתי מגדיר אותו כגרוע אלא יותר בכיוון של - חלוד -
&nbsp
יכול לתת אכן יותר בהגנה ובהתקפה אני מניח שעם הזמן ובהדרכה נכונה - ישתפר .

nu11

New member
מכבי כרגיל - " גרועים "

מכבי גרועים כרגיל - אין חדש תחת השמש -

1. הגנה : גרועה

2. התקפה : ככה ככה ( הרבה מזל שהכדורים נכנסו ברבע האחרון )

3. ריבאונד : הגנה \ התקפה גרועים ביותר ואין גם עזרה כאן משאר השחקנים

4. צירבס + אייברסון : הגנה + הגנה + הגנה + הגנה

צריך לעבוד איתם על הנל ובנוסף - " הרבה עבירות מיותרות " - שלהם

גם צריך לעבוד על זה איתם -

5. צריכים וחייבים להביא גבוה נוסף - " לצבע " - לעזרה להם -

6. רק לי יש הרגשה : שאני חוזר על עצמי כל פעם מחדש -

" ובמכבי גם הכל חוזר על עצמו מחדש ללא שיפור ניכר לעין " ???

7. עד כאן להיום .

waviram

New member
נקודות אור לכל רואי השחורות

1. הקבוצה קלעה 97 נקודות. לדעתי זה לא קרה מעולם למכבי במחזור הראשון של היורוליג עם סגל חדש לגמרי. כשניבאו לנו "קבוצה סופר התקפית" בעונת ארויו לקח חודש לחצות את גבול ה- 80 נקודות.

2. גאודלוק הוא סופר-סטאר. הוא הספאנוליס החדש והוא לובש את המדים הצהובים. כל פעולה שלו וכל תנועה שלו באה עם הבנת משחק מושלמת ובתזמון הנכון, הוא לא כופה את עצמו על המשחק ומייצר נקודות בשטף של המשחק. 27 נקודות, מדד 33, וככה"נ ה- MVP של המחזור ביורוליג.

3. סוני ווימס צריך לחזור מפציעה. דווין סמית' נראה בסדר גמור. הולכת להיות לנו עמדה 3 מאוד מאוד חזקה.

4. ויקטור ראד לא ימשיך להיראות ככה לאורך זמן. הוא בחור צעיר שעבר הרבה בחיים שלו והוא יעבור גם את זה. ברגע שארז ירגיע אותו וישחרר אותו מהטעויות שיושבות לו בראש (נראה לי שהוא עדיין חושב על ההרחקה בנהריה), נקבל שוב את השחקן שניצח לנו את פאו ואת בארסה בהכנה.

5. ההגנה של מכבי לא תמשיך להיראות ככה לאורך זמן. אם הגענו לאיזור ה- 90 נקודות עם הגנה נרפית שלא מייצרת משחק ריצה, תחשבו לכמה נקודות נוכל להגיע תוך חודש-חודשיים.

6. הקבוצה נלחמת עד לדקה האחרונה, יורקת דם ומחפשת את הניצחון בכל דרך אפשרית. אופי זה מצרך מאוד חשוב בכדורסל ולקבוצה הזאת יש אופי מאוד חיובי.

7. אז כישרון יש, אופי יש, ולפחות לפי המשחק מול נהריה יש גם קצת מזל... אז כל מה שצריך זה זמן להתחבר ויכולה להיות לנו יופי של עונה.

אז אל תקשיבו לכל הקשקשנים שכותבים עכשיו על הקבוצה. תמיד היה, ותמיד יהיה להם מה לכתוב. כשמביאים 4 שיכול לשחק 5, יכתבו שהיה צריך להביא 5, כשמביאים 5, יכתבו שהיה צריך להביא 4 שיכול לשחק 5... כולם קשקשנים שלא הצליחו להחזיק משרה אז כל שנותר להם הוא לכתוב על אחרים.

גאודלוק וסוני ווימס זה 30-35 נק' בקל.

ואז כל השאר לנדסברג, סמית' , צירבס וראד יצטרכו להביא את הנקודות האחרות והשאר את הבוטנים.
&nbsp
הבעיה שלנו היא בעמדה מס' 1 , כמו שאמרת, יש לנו 2 שהוא שחקן NBA יותר מלגיטימי - גאודלוק ויש לנו 1 שחושב שהוא NBA. בסוף יוצא שאתה מסתמך על אוחיון ומה לעשות אוחיון הוא הרכז הכי טוב אבל כמחליף. אני לא רואה גדולות אם נסתמך עליו הקליעה שלו מאוד מאוד בעייתית (וגם של מקל אגב ולכן אני התנגדתי להבאתו של מקל, יש לנו 2 גארדים שהם נכי קליעה, זה בעייתי).
&nbsp
ועוד דבר, ניקולה או מישהו במכבי חייב לשבת לשיחות פסיכולוגיות עם צירבס. העסק הזה לא יהיה טוב אם הוא ימשיך לעשות את העבירות המפגרות האלו.
&nbsp
דבר אחר : רסקין + פיני גרשון - תענוג של צוות שידור.
&nbsp
&nbsp

אילן די

New member
גודלוק אדיר

צריך להגיד תודה לקווינסי מילר שהלך לשחק עם החברה ב- UCLA וקרע את הצולבת. זה יכול עוד להתברר כמהלך הכי מוצלח של העונה הזו.
צירבס ישתפר עם הזמן, רואים שיש לו את זה. הוא צריך רק להירגע קצת.

מסכים לגבי רסקין ופיני.

ORIZACKEN1

New member
נכון גאדלוק אדיר אבל בלי הגנה אף אחד לא יזכור לו את זה.

מכבי חייבת להביא גבוהה חוסם בעל אורינטצייה הגנתית על חשבון אייברסון אין לנו שום איום הגנתי מתחת לסל לירושלים יש את אמראה ורוזפלט שני קפיצים שלא נותנים לך להתקרב לטבעת ולנו יש שני קונסים שלא מפסיקים לעשות חורים מתחת לסל אז גאדלוק זה שחקן NBA לגיטמי והוא יכול לקלוע 40 נקודות בכול ערב אבל זה לא יעזור בלי הגנה ובלי ריבאונד ובלי מטרייה הגנתית מתחת לסל חובה לעשות שינויים כבר עכשיו בשביל למנוע עוד עונה איומה .

waviram

New member
אני יודע גם מה קרה לפני שנתיים וחצי

יש דברים שלא משנה כמה חזק תעצום את העיניים, ועד כמה תרצה, הם לא יעלמו:

6 אליפויות אירופה,
51 אליפויות ישראל
43 גביעי מדינה
1 גביע בין-יבשתי
1 גביע אדריאטית

העונה שעברה תיבלע בדפי ההיסטוריה כמו עונת 2010-11 של צסק"א. אבל אם אתה מעדיף לזכור דווקא אותה - שיהיה לך לבריאות.

geashono

New member
תרשה לי קצת לחבל באופטימיות שלך

מכבי הגיעו ל97 נקודות,כי גם מילאנו לא מאורגנת.גם להם יש בעיות בהגנה.
ובכלל מילאנו כבר שנים עושים מכסף זבל.
ויקטור ראד שחקן שכונה כבר הרבה שנים,מה שהוא עשה בהכנה היה מאוד מפתיע.ובכל מקרה הוא ממש לא פאוור פורוורד.
למכבי יש בעיות קשות בגבוהים,שלא ייפתרו בקרוב.
האופטימיות שלי היחידה היא,שיש למכבי מאמנים טובים.ואולי כמו בלאט הם יצליחו למצוא פתרונות טקטיים לבעיות האמיתיות שיש להם.
כרגע מכבי לא קבוצה של טופ 8,הלוואי שזה יישתנה.

למעלה