צסק"א מוסקבה גברה על מכבי תל אביב 73:95

dark happy shadow

Member
מנהל
צסק"א מוסקבה גברה על מכבי תל אביב 73:95 גמר טורניר גומלסקי: צסק"א מוסקבה גברה על מכבי תל אביב 73:95
הצהובים פתחו רע את המשחק ופיגרו ב-20 נקודות במהלך הרבע הראשון, ממנו לא הצליחו להתאושש. אייברסון ושגב הראו מעט סימני חיים, אך זה לא הספיק מול הרוסים שזכו בטורניר בפעם השביעית ברציפות

http://sports.walla.co.il/item/3000519

אין לי בעיה להפסיד לצסק"א שיש לה יותר כסף ממכבי במידה ותהיה לנו קבוצה סבירה פלוס השנה.

aryeh201444

New member
מכבי למעשה ללא גאודלוק וווימס
ווימס לבינתיים נוכח נפקד על הפרקט. זה מדאיג רק אותי או שיש שותפים לדאגה שלי?

נבחן את זה אחרי 5 מחזורים ביורוליג.
להזכירך פארמר למשל היה נהדר בהכנות ואחרי זה ברח.. אני קונה תסריט הפוך. בכללי אי אפשר להסיק מסקנות מהמשחק הזה מול צסק"א מה גם שזה נראה כאילו צוות האימון של צסק"א שפט את המשחק. בא נקווה רק שאת התבוסה הקבועה שלנו באולם הזה חטפנו השנה במשחק אימון.
&nbsp
&nbsp

אילן די

New member
הכל נכון. יש עוד תירוצים
והגדול שביניהם הוא שמכבי היא קבוצה בת חודש בקושי וצסק"א משחקים ביחד כבר כמה שנים.

לדעתי, זה דווקא עובד לטובת הקבוצה אין ספק ביכולות של ווימס וברור לכולם שהוא לא שכח לשחק כדורסל.
גם לא חושב שהגיעה לנוח.

עצם העובדה שהוא לא כופה את עצמו ומנסה להשתלב היא דווקא דבר חיובי.
מאמין שאולי קצת חסר לו כושר משחק. קצת חיבור קבוצתי.

מכבי אתמול (ולא רק) הראו שיש לקבוצה אופי וגם יכולת.
הקבוצה לא וויתרה וחזרה פעמיים אולי אפילו 3 לחד ספרתי.
בסוף ארז וויתר והכניס חמשייה כחול לבן ונגמר 20 הפרש.

כרגע צסקא גדולה עלינו. אבל עם גודלוק וסמית' (שנח בחוץ במשחק הזה)
נוכל להתמודד איתם לא רע.

לארז יש עוד הרבה עבודה.
קצת צר לי שאלכסנדר לא מוצא את עצמו בקבוצה (לא שיחק מול פאו ומול צסק"א עלה ברבע הרביעי). שפת הגוף שלו מרמזת על חוסר רצון וחשק.

waviram

New member
יש לנו השנה פוטנציאל לקבוצה
טובה מאוד, אפילו מצויינת. ההפסד לצסק"א, כמו גם הניצחונות על בארסה ועל פאו לא משקפים יותר מדי. הפתיחה הגרועה מול הרוסים משקפת את הבעיות של קבוצה חדשה בשלב הזה של העונה. חוסר תיאום בהגנה, הרבה דקות עד שנכנסים לעניינים, וחוסר יכולת להציג רמה גבוהה בצורה עקבית לאורך משחק שלם וברצף של כמה משחקים. הפוטנציאל משתקף ביכולת לחזור להפרש חד ספרתי (גם מול הרכבים טובים של הרוסים) והחזרה ברבעים האחרונים בניצחונות מול בארסה ופאו.

אם ארז היה מתעקש על המשחק הזה, הוא היה לוחץ קצת יותר על הדוושה כשההפרש היה חד ספרתי, מחזיר את ההרכב החזק שלו ומפעיל לחץ על מובילי הכדור. לדעתי במצב כזה היינו מסוגלים גם לגנוב את המשחק הזה, אבל זה היה פועל רק לרעתנו בשלב כזה של העונה. עדיף להפסיד 20 הפרש ולצאת עם מסר לשחקנים שיש הרבה עבודה, מלגנוב ניצחון (או הפסד צמוד) מול אלופת אירופה ולגרור עונה שלמה של שאננות.

אבל לדעתי השיקול העיקרי של אדלשטיין היה גביע ווינר. נתן לשחקנים העיקריים לנוח במחצית השנייה, לא הסתכן בפציעות (כמו הכמעט ונפגע של ראד), ונפרד לשלום מרוסיה.

נותרו לנו עוד שתי פגישות עם הקבוצה הרוסית לפני שניצחון עליהם יהיה באמת משמעותי.

dark happy shadow

Member
מנהל
צסק"א לא ברמה שלנו waviram עדיין

וקשה לי להאמין שנתפוס אותם לא מוכנים בפיינלפור או בשלבים שקודמים לזה.
&nbsp
מצד שני השנה יש לנו כנראה קבוצה למקום 5-8 ומעלה ביורוליג סביר להניח.

waviram

New member
זה לא מנע מאיתנו לנצח אותם בעבר
ראית את הפיינל פורים של צסק"א בעשור הנוכחי? לאיזה מהם היא הגיעה מוכנה? אם תנתח את המשחקים האלה, תגיע בדיוק למסקנה ההפוכה - לקבוצות שמגיעות לפיינל פור יש סיכוי לא רע בכלל לנצח את צסק"א. כשהכסף על השולחן המועדון הזה נמצא על הסקאלה שבין סתם רעידות בידיים להתקף אפילפסיה.

waviram

New member
מה זאת אומרת איך אני מסביר?!
ראית את המחצית השניה של המשחק הזה?! צסק"א פתחה שם בית ספר ללוזריות. אם במקום פנרבחצ'ה הייתה שם קבוצה אחרת עם קצת יותר מסורת, ההתפרקות של צסק"א לא הייתה מסתיימת באיבוד של 21 הפרש אלא באיבוד המשחק.

נכון וגם צסק"א הם אלו שכפו את ההארכה
וגם זה מריבאונד במהלך שהגיע בול לחריאפה ובדרך כלל ובעיקר במשחקים עם הרבה לחץ זאת שכופה את ההארכה גם מנצחת.
&nbsp
&nbsp

dark happy shadow

Member
מנהל
אך צסק"א של לפני כמה שנים הייתה מפסידה את המשחק
צסק"א יכול להיות העונה תהיה אחרת לחלוטין בפיינלפור, כאשר העקב אכילס שלה איננו.

yanivya2

New member
צסקא ניצחה בגלל החטאות רבות מידי מהקו של ווסלי
קליעה סבירה שלו הייתה גומרת את צסקא

למעלה