אין צורך בדיג'יי סילי

hartaWHAT1

New member
אין צורך בדיג'יי סילי

המסקנה העיקרית שלי ממשחקי ההכנה היא שאין צורך בכלל בדיג׳יי סילי. ממש אבל ממש אבל ממש אין בו צורך. במיוחד לא כשגאודלןק יהיה בריא.

אני לא אומר שהוא לא שחקן טוב, לא ראינו ממנו מספיק והאמת שהרושם שלי הוא שהוא אחלה שחקן , אבל כשיש בעמדות 2,3 את גאודלוק, ווימס, סמית׳, לנדסברג ופניני אז הוא פשוט יכול לחסוך לעצמו תזמן ולא להתלבש.

הקטע הוא שההחתמה שלו הייתה צעד נכון, בזמנו, לפני שלמילר התפוצצה הברך ומכבי החתימו את גאודלוק כתוצאה מכך. התזמון של הפציעה של מילר היה זין של תזמון וחבל לאללה שיצא ככה שסילי הוחתם לפני הפציעה וההחתמה של גאודלוק.

פשוט מזל רע וכסף שהולך לפח. אני מנסה לדמיין איזו קבוצה מפחידה הייתה יכולה להיות למכבי אם הכסף של החוזה של סילי היה הולך ללהביא סנטר באיכות יותר גבוהה משל אייברסון.

אילן די

New member
אל תדאג

סילי ישחק הרבה בליגה הישראלית.
מכבי לא החתימה את גודלוק בגלל הפציעה של מילר. היא החתימה את ראד בגלל זה. מכבי חיפשה גארד בכל מקרה.

וויציץ אמר מפורשות שההחתמה של גודלוק הינה בגלל הפציעה של מיל

אמר שברגע שמילר נפצע, הם חיפשו שחקן שיכול לתת להם 15-20 נק למשחק במקום מילר.

מה שזה גרם למעשה, שקיבלנו קו אחורי מאוד עבה וקו קדמי מאוד דל (זרביס ואייברסון עם תוספת של שגב ומילר, שבפועל הוא 3/4 ודיי מפתיעה נכון לעכשיו).

בכל מקרה, מהפציעה של מילר מכבי יצא דיי טוב ואולי אף חזקה יותר.
ראד אם ימשיך בתצורה הזו יהיה גניבה של העונה.
אייברסון (הדליק אותי מהווידאו הראשון) הוא סנטר עם ראש של גארד.
נייד גבוהה ולא חלש.
גודלוק הוא גודלוק (למרות שהייתי שמח יותר לרייס, שהוא שחקן קלאץ הרבה יותר טוב לדעתי)

אישית, מקווה שארז יצליח לחבר את אלכסנדר לקבוצה כי נכון לעכשיו הוא נראה ומשדר חוסר שביעות רצון.

ORIZACKEN1

New member
בוא נתחיל מזה שאת ווימס צריך לחבר לקבוצה זה יותר משמעותי .

ונכון אייברסון שחקן לא רע בכלל קצת כבד בתנועה אבל יש סוף סוף מי שיקח ריבאונד במכבי וראד עד עכשיו אחלה .

אילן די

New member
אבל הם בכלל לא באותו תפקיד

לא ברור לי איך אתה טוען שהוחתם גארד בגלל שפאואר פורוורד נפצע. נק' זה לא המדד היחידי. אבל אם וויצ'יץ אמר הוא בטח יודע.

aryeh201444

New member
מה לא מובן?

ההנהלה הבינה (סוף סוף) שכדי להצליח ביורוליג נצטרך לפחות 2 שחקנים מוכחים ברמה של טופ יורוליג. ולמטרה הזו, לא ממש רלוונטי באיזו עמדה מדובר.

מילר היה אמור להכנס למשבצת הזו (לדעתם) כשבעמדה 2 היינו מקבלים שחקן משלים. עכשיו שמילר נפצע, איבדנו לא רק את הפאוור פוורד הפותח שלנו אלא גם את שחקן המטרה שעליו הקבוצה הייתה אמורה להתבסס. ובדיוק לתוך הנישה הזו נכנס גאודלוק, כשבמקום לקבל שחקן משלים בעמדה 2 קיבלנו שחקן משלים בעמדה 4.(זו הייתה התכנית. עד עכשיו ראד לא נראה כשחקן משלים)

כשמילר נפצע, לא איבדנו רק

לדעתי, כן

גאודלוק הגיע בגלל הפציעה של מילר.

ראד, שבינתיים נראה לא רע הגיע כמחליף למילר עצמו.

על פניו קיבלנו 2 שחקנים טובים במקום מילר.

yanivya2

New member
סילי הוא הגארד השומר הכי טוב שלנו, שחרר את לנדסברג

אסור לשחרר אותו, אחרת נהיה במצב רעוע בהגנה. יכול לשחק בעמדות 1-3.
אם כבר הכי טוב יהיה לשחרר את לנדסברג שדופק לנו ת'הגנה. מדהים אותי כל פעם מחדש כמה קרדיט הוא מקבל ביחס לכמה נזק הוא גורם.

dark happy shadow

Member
מנהל
יש לנו את יבזורי שיש לו גם ת.ז כחולה כנראה

yanivya2

New member
יבזורי יושב על המשבצת שלו

קלעי טוב ממנו ושחקן הרבה יותר חכם.

למעלה