"בעתיד הקרוב ירושלים תהיה חברת קבע בטופ 20 של אירופה"

dark happy shadow

Member
מנהל
"בעתיד הקרוב ירושלים תהיה חברת קבע בטופ 20 של אירופה"
סימונה פיאניג'אני: "בעתיד הקרוב ירושלים תהיה חברת קבע בטופ 20 של אירופה"
מאמן הפועל ירושלים מוכן לאתגר החדש: "לאוהדים כאן יש תשוקה", עומד מאחורי הציפיות: "הרצון של סטודמאייר להגיע הוא חלק חשוב ממה שבונים כאן", אך מבהיר: "אני חלק מתהליך". צפו בראיון שבו המאמן מסביר אחת ולתמיד לקהל הישראלי איך להגות נכון את שמו

http://sports.walla.co.il/item/2998299

אישית אני לא רואה את ירושלים נמצאת בטופ 20 של אירופה עם שחקנים ככגון אליהו וכדומה לו בסגל שלה. מכבי אם תבחר שחקנים נכונים ויהיה סגל מקצועי מתאים, תוכל לחזור לטופ 8 ואולי גם לטופ 4 בקלות ביורוליג בזכות בניגוד לירושלים.

ORIZACKEN1

New member
תמיד י-ם היו חזקים בדיבורים.
הם בתהליך כן כבר 5 שנים הם בתהליך בסופו של דבר כול עידן אורי אלון הוליד להם אליפות אחת ואין ספור כישלונות באירופה. אז לדבר זה קל אבל בשטח אין שום דבר ממשי לא רואה את י-ם הופכת כול כך מהר להיות בטופ 50 של אירופה אז בטופ 20 .

Roy M

New member
גם פיני גרשון התייחס לכך אמש, ביציע
ולגלג על האמירות הללו, דווקא אחרי שראיין את ידידו, פיאנג'יאני

geashono

New member
גם אני סקפטי
אבל אני מאמין שאם זה יקרה,זה רק יעשה טוב למכבי תל אביב.
שתי קבוצות ראויות בליגה הישראלית,יביא רק טוב.

ORIZACKEN1

New member
בינתיים י-ם שיחקו מול קבוצת יורוליג ונראו מביך.
רצו יורוליג קיבלו שיעור מקבוצת יורוליג המשחק היה 35 דקות גארבג' טיים אחד ארוך התקציב של י-ם לפי דעתי ירד השנה לא מבין איך זה משתלב עם האמירות של המאמן שלהם. לירושלים אין רכז טהור ג'רלס יותר קלעי מאשר מנהל משחק לא מבין איך ויתרו על רולנד. עמדה 3 דונטה הרבה יותר טוב מקינזי בטח שבקליעה פטרסון הוא חור בהגנה וחוץ מלזרוק ל 3 הוא לא עושה כלום יש להם שחקן כמו אמארה והם לא משחקים עליו בכלל דייסון נותן את מה שמצופה ממנו וזה לא משהו מיוחד ועל יותם וליאור אין בכלל מה לומר משנה לשנה הם נעשים גרועים עוד יותר.

Roy M

New member
מדוייק לגמרי. מסכים עם הפוסט שלך
ללא הסתיגות

yanivya2

New member
דונטה חתם איפהשהו?
למרות הבעיות שלו בראש הוא שחקן ברמה מעל לליגה שלנו. הזוי אם הו עדיין מחוסר קבוצה.

geashono

New member
הבנתי שלא
בתקשורת דיברו שהוא שוקל לסיים את הקריירה.
אבל לא אתפלא אם פתאום ירושלים יחתימו אותו מחדש.לפי השמועות הם מנסים להחליף את פטרסון.

yanivya2

New member
לסיים קריירה? לפני שנה כולם היללו שהוא מתאים לnba
אמנם הפסיד תאליפות, אבל הוא היה אחד היחידים שהיו שווים משהו בירושלים.
אני הייתי ממליץ לו לעשות קאם בק ביחד עם פרנקו בחיפה...

geashono

New member
לא מדובר בבן אדם "רגיל"
שחקן רגיל,מנסה להרוויח כמה שיותר כסף בקריירה הקצרה שיש לו.
דונטה ,מחפש אתגרים וריגושים וכנראה ההצעות שיש לו,לא עושות לו את זה.
והיי כהר פיטרת את רחימי והבאת את פרנקו במקומו?

ORIZACKEN1

New member
נראה אותם מחר מול הכוכב האדום שהם פחות או יותר אותה רמה.
הכוכב האדום של העונה הם יותר קבוצת יורוקאפ בסגל שחקנים למרות שהם משחקים העונה ביורליג נראה מעניין יהיה לראות את י-ם נגדם.

למעלה