ע"פ פיק, מברוקפלידיס שוב על הכוונת

aryeh201444

New member
ע"פ פיק, מברוקפלידיס שוב על הכוונת

הוא טוען שיצאו לדרך מהלכים להתיר את חוזהו בא.א.ק אתונה ושתג המחיר שלו אמור להתאים למכבי.

מה דעתכם בקשר לבחור? גיבוי ראוי לצירבס?

Roy M

New member
לא נכון מבחינת הבנת הנקרא

מה שהיחצ"ן כתב, שאם הוא יעזוב את אא"ק, אולי מכבי תפנה אליו.

מכאן ועד "מועמד", המרחק עצום

geashono

New member
מכבי צריכים גבוה הגנתי

לא את השחקן הזה.
אבל יכול להיות שיביאו את השחקן שמתאים תקציבית,ולאו דווקא מקצועית.

aryeh201444

New member
לדעתי שזה תלוי בחוזה של רוצ'סטי

אם יצליחו להפטר ממנו אני מאמין שיימצא תקציב לסנטר ראוי. אם לא, נקבל איזה נגר ב350 k.

geashono

New member
הבעייה שבמכבי כנראה לא קולטים

שסנטר שני טוב ,זה דבר מינימאלי.
אין אף קבוצה באירופה עם סנטר אחד מוביל בלבד.על אחת כמה וכמה שגם מספרי 4 של מכבי הם לא כל כך פיזיים.

aryeh201444

New member
אני מאמין בארז

אני מאמין ומקווה שארז יידע לדפוק על השולחן ולדאוג שנקבל משהו סביר.

הזוי מה שהולך עם רוצסטי

מבין שההנהלה לא רוצה בו ומנסה לגרום לו לוותר על חלק משמעותי מהחוזה ע"י הושבה שלו בחוץ אבל תכלס, לא עדיף היה שיגיע ויתאמן?
גם כגיבוי לליגה הישראלית וליורוליג וגם אולי בדרך זו יהיה לו קל יותר למצוא קבוצה.

בסוף מה שיקרה הוא שמכבי גם תשלם לו את רוב החוזה וגם לא תקבל ממנו ולו שחקן אימונים.

aryeh201444

New member
את זה אני מבין במידה מסוימת

מכיוון שמכבי נחושה למצוא לו קבוצה אחרת, היא מעדיפה שלא יבוא לאימונים כדי ששחקן כמוהו לא ישפיע על הדינמיקה של הקבוצה המתפתחת.

הזוי מה שהולך עם רוצסטי

מבין שההנהלה לא רוצה בו ומנסה לגרום לו לוותר על חלק משמעותי מהחוזה ע"י הושבה שלו בחוץ אבל תכלס, לא עדיף היה שיגיע ויתאמן?
גם כגיבוי לליגה הישראלית וליורוליג וגם אולי בדרך זו יהיה לו קל יותר למצוא קבוצה.

בסוף מה שיקרה הוא שמכבי גם תשלם לו את רוב החוזה וגם לא תקבל ממנו ולו שחקן אימונים.

זה הנשק היחיד שיש למכבי שיגרום לו לוותר על חלק מהחוזה

הידיעה שאם הוא נשאר הוא לא משחק

נכון, זה נראה קצת מכוער אבל גם הוא שיחק מכוער

זה ממש לא הוגן עם רוצסטי

לפני שנה הוא היה שווה את המליון כשהיה ספק מהתחלה בהצדקה של השכר שקיבל.

או שמכבי ישלמו לו את מה שמבקש או שיחזירו אותו לסגל.

אף אחד לא מרוויח מזה שרוצסטי יושב בבית.

מבין שמכבי בונים שבשלב מסוים רוצסטי יאבד את הסבלנות ויתפשר על גרושים בשביל לחזור לשחק אך נראה לי שהדבר לא יקרה כל כך מהר.
לכן עדיף, שיתנו לו לפחות להתאמן ולשמור על כושר ככה לפחות יהיה למכבי סיכוי להעביר אותו במהלך העונה.

לגבי ההשתלבות שלו במכבי של העונה הקרובה, הסיכוי הוא לרעתו.
בעיקר כי הוא לא שומר וזה בלשון המעטה.
יחד עם זאת, לרוצסטי יש משהו שרק אולי ליבזורי יש בסגל הנוכחי (בפרט אל מול אוחיון ומקל) וזה 50% מה 3 (וליבזורי אין כלל ניסיון ביורוליג אז לך תדע אם בכלל יקלע).

אילן די

New member
לא מסכים

רוצ'סטי לא יכול לישון בהגנה ולזרוק מ-3 מתי שבא לו ולצפות למקום בסגל כאילו כלום. הוא עשה את זה שנה שלמה ועכשיו יש שחקנים עדיפים בעמדה שלו ואין מקום עבורו בסגל. אם הוא היה משקיע ומתאמץ, אז אולי היה מקום לשבץ אותו.
זה צריך להיות ברור לכל שחקן בכל תחום ספורט קבוצתי.

איך קשור משקיע ומתאמץ להתנהלות שלו במהלך המשחק?

השחקן יכול להיות הראשון להגיע ואחרון לעזוב ועדיין לשחק זוועה.

בכללי, לא שנה שעברה זה בלאגן ענק.
רוצסטי לא היה אמור בכלל להגיעה. הוא לא שומר וזה ידוע.
לכן זה לא שחקן ששווה מליון דולר ולא שחקן שבונים סביבו.
החתימו אותו למרות שהיה סיכוי גבוה שיכשל.

בהמשך, הגיעה מאמן שכלל לא השפיעה על סגנון המשחק ולא שלט בקבוצה.

אבסורד מה שהלך שם שנה שעברה.

לכן אומר, זה עוול לשחקן ההתנהלות הזו.
וכמו שמכבי מקווים ותולים תקוות שהבחור יתייאש ככה גם עולה הסיכוי שהם בסוף ישלמו את מרבית החוזה שלו.
אני לא בטוח שתהיה קבוצה שתשלם לו יותר מחצי מהעלות הנוכחית שלו וככל שישב יותר זמן בבית ככה גם עורד הסיכוי לקבל חצי מהעלות הנוכחית

מכבי גם בבעיה כי מדובר על שחקן ישראלי משמע הם משלמים עליו יותר ממליון.
וכנראה שזו הסיבה היחידה שהם בכלל לא רוצים לתת לו סיכוי.

בפועל, מדובר על קלעי אדיר ודווקא זה משהו, שאם יודעים לתרגם נכון במהלך המשחק יכול להיות נחוץ השנה.

אילן די

New member
במקום מי היית משבץ אותו?

אם אתה כל כך מאמין שיש לו מקום בסגל של מכבי, את מי היית מנפה כדי לפנות לו מקום?

לא במקום. קודם כל שחקן אימונים

שיעבוד קשה וינסה לרכוש את המקום שלו בקבוצה.

שנית, מדובר על עונה מאוד מאוד קשה וארוכה.
רוצסטי עדיין נחשב לשחקן ישראלי ויכול לשחק ב 2 הליגות (או לפחות בליגה בכדי לתת מנוחה).

והטענה היא, הוא ממילא מרוויח מליון דולר.
בלי כושר משחק יהיה קשה למצוא לו קבוצה ואם הוא יתעקש בסוף מכבי ישלמו לו את כל שכרו ולא יקבלו מאומה.
אז כבר עדיף שישמור על כושר משחק ויהיה שחקן אימונים עד שלא תגיע קבוצה שתהיה מעוניינת בו.
זה גם לא מצב אידאלי לשחקן, שרוצה לשחק ולהצליח ולכן או שהוא יקרע את עצמו בשביל להוכיח או שלפחות ישמור על כושר ויעזוב בעת תהיה האופציה

אילן די

New member
בשביל שחקן אימונים לא משלמים מליון דולר

רוצ'סטי כבר לא ילד, הוא בן 31 ואין לו שנה לבזבז. שנה שהוא לא ישחק יכולה לגמור לו את הקריירה. מכבי כנראה מעריכה, ולדעתי בצדק, שהוא כן יתפשר על השכר ויחפש קבוצה אחרת.

ברור ששחקן אימונים במליון זה מוגזם

אבל זה לאנעדיף משחקןמשיושב בבית ומקבל מליון?
וכאמור, ככה הוא לפחות שומר על הכושר

למעלה