דיון על הסגל שלנו, חובה קריאה

Maccabist5

New member
דיון על הסגל שלנו, חובה קריאה

ככה הסגל שלנו נראה לעכשיו:
1 מקל אוחיון
2 גאודלוק סילי לנדסברג ויבזורי
3 ווימס סמית' ופניני
4 מילר אלכנסדר ושגב
5 צירבס
(רוצ'סטי גם אבל הוא ישוחרר מן הסתם כי אין מצב שהוא ישאר אם מכבי הודיע שמשאירים את יבזורי)
בכתבה הזאת - לחץ כאן רשום שמכבי הודיע שהיא תביא עוד שתי שחקנים לקבוצה, אחד בעמדה 4 ואחד בעמדה 5
קודם כל, חמישיית היורוליג (במידה ומכבי לא יביאו שחקן יותר טוב מאלכסנדר) תראה ככה העונה (עד מתי שמילר יחזור כמובן)
מקל - גאודלוק - ווימס - אלכסנדר - צירבס

כמו איך שזה נראה מכבי לא תביא שחקן שהוא יותר טוב מאלכסנדר לעמדה 4, אבל זה לא מה שמטריד אותי.
מה שיותר מטריד אותי זה פאקינג עמדה 5 !!
רק צירבס בעמדה 5 כאילו הלו מה קורה
מכבי חייבים להביא שחקן מחליף טוב לעמדה 5, ושוב לפי איך שזה נראה מכבי לא תחתים שחקן מחליף מצוין במקום צירבס, וזה מה שמדאיג אותי...
מילר יחזור בין פברואר למרץ אז עמדה 4 פחות מדאיגה אותי, ובגלל זה מכבי חייבים להשקיע יותר בשחקן בעמדה 5 מאשר בשחקן בעמדה 4

מה דעתכם על הסגל ומה לדעתכם מכבי צריכים לעשות ואת מי להחתים ?
דיון מהנה

aryeh201444

New member
סגל מדהים אבל לא מושלם

חסר לנו 4 שקולע מ3, ששומר טוב (שמירה אישית ושמירה על הצבע) ושיודע לקחת ריבאונד. זה לא חייב להיות כוכב גדול.....
וחסר כמובן גם שחקן כגיבוי לעמדה 5, אתלטי ומהיר דוגמאת טיוס ואמבקווה.

והיה ומכבי מחתימה 2 כאלו צפויה לנו עונה מהנה ביותר. אם לא.
זה יהיה ממש חבל על הבזבוז של הסגל המדהים שנבנה עד כה.

yanivya2

New member
כרגיל מכבי משחררת לפני שיש לה משהו ביד

אמבקווה היה עם אופציה ל700 אלף דולר לעונה הקרובה. הציעו לו בסביבות 300 כדי לבייש אותו ולגרום לו לסרב.
אם היה להם קצת שכל היו נותנים לו 450-500 אלף דולר והוא היה יכול להיות גיבוי מעולה גם ל4 וגם ל5.

mikiarb

New member
די.ג'י סילי ישחק בתור 1 לא מעט השנה . תזכרו מה שאני כותב כאן

aryeh201444

New member
למה אתה חושב כך?

אני באופן אישי מאוד שמח מהרכזים שלנו כשהם ליד ווימס וגאודלוק.

ORIZACKEN1

New member
הסגל לא גמור.

יש עוד שני החתמות חשובות ולכן קשה להעריך עד עכשיו ההחתמות הם טובות ווימס ציברס גאדלוק הם שחקנים מצוינים יחד עם מקל יוגב והשאר יש למה לצפות.

אילן די

New member
נראה כמו סגל שישחק סמול בול

אלכסנדר ושגב כנראה יזוזו לעמדה 5 כדי לתת מנוחה לצירבס ודווין ופניני ישחקו בעמדה 4.
אגב - נפטרנו מרוצ'סטי? אני לא רואה אותו ברשימה.

ofekscor7

New member
יביאו עוד שני שחקנים

וכשעוד היה תקציב הדיבור היה על שמונה זרים, זאת אומרת בנוסף לעמדה 4 ו - 5 גם גיבוי לעמדה 3.
עכשיו כשהדיון הוא על שני שחקנים ולאחר הסיכום על שכרו המופחת של קווינסי מילר השנה (לעומת השנתיים הבאות) והמעבר הצפוי של רוצ'סטי והנדריקס לטורקיה אני חושב שיהיה יותר תקציב.
אני חושב שראינו את זה בהצעה על 600 - 800 אלף דולר שמכבי הציעה לקופלנד

למעלה