מכבי תל אביב עלתה לפיינל פור לאחר ניצחון על הרצליה במשחק 3

מכבי תל אביב עלתה לפיינל פור לאחר ניצחון על הרצליה במשחק 3

מכבי ניצחה את הרצליה בסדרה עם כדורסל לא איכותי וקשה לצפייה, הרצליה, בהמשך לתקופה הרעה שעוברת עליה, לא מצאה את עצמה התקפית למרות שלא ראינו מצדה של מכבי פעולות הגנתיות יוצאות דופן. מכבי שיחקה כדורסל שנע בין בינוני לרע ורע מאוד, וקלעה ב41% ל2 (במשחק 2 אחוזי הקליעה ל2 היו 35), למרות שעמדה מולה קבוצה שלא יודעת הגנה מה היא.

ירושלים הביסה היום בביתה את הפועל תל אביב ועלתה ל1-2 בסדרה, הלפרין הגיע נחוש וקלע 19 נקודות, ליאור אליהו קלע 10 נקודות והוסיף עליהם 10 ריב' ו8 אסיסטים.

waviram

New member
בוז למכבי! תחי ירושלים!!! לאן הידרדר הפורום...

מכבי ניצחה את הרצליה ב- 27 הפרש והדיחה אותה בסוויפ, אבל 27 הפרש שמכבי נותנת בראש לקבוצה אחרת נחשב כאן רק "ניצחון". לעומת זאת, 17 הפרש של הפועל ירושלים על הפועל תל אביב, שסיימה את העונה מתחת להרצליה זה בהחלט להביס...

אגב הפועל תל-אביב, זכור לי שניצחנו אותם 30 הפרש לפני פחות מחודש (זה לא נחשב להביס כאן, נכון?), שניה לפני שגזלו להם ניצחון מוצדק בארנה, אבל העיקר שמכבי חרא וירושלים אלופה.

רגע, אני חייב לחדד, אני לא בטוח שהפיסקה האחרונה מובנת. כשאני כותב "ניצחנו", הכוונה היא למכבי תל אביב בכדורסל. לצערי זה לא טריוויאלי כאן בימים אלה.

לכל שונאי מכבי שהשתלטו על הפורום - תהנו מהעונה הגרועה של מכבי, רק אל תשכחו לשנות את הפורום ל- "שונאי מכבי תל אביב כדורסל", אחרת דגל הצביעות ימשיך להתנוסס כאן.

ולכל אוהדי מכבי שנדחקו כאן לשוליים - אל דאגה, שרדנו עונה זוועתית. בעונה הבאה נחזור להיות מכבי.

Roy M

New member
מילים כדורבנות. משפטים כקיפודים

קונה כל מילה

אני מצטער אם למישהו הפריע הניסוח

ותאמינו לי שאני כותב את הדברים כך מתוך תסכול גדול ודאגה ממצבה של הקבוצה אותה אני אוהד. לצערי לא ניתן לקרוא לניצחון של מכבי על הרצליה "תבוסה", משום שלא הייתה קבוצה מנגד ששיחקה כדורסל, ומכבי עצמה לא שיחקה כדורסל ברמה שהייתה מספיקה בשביל להביס כל קבוצה ראויה.

אני כותב כך את הדברים כדי שלאף אחד לא יהיו אשליות. ברמה שבה מכבי שיחקה בסדרה הזו היא לא תעבור אפילו את ראשל"צ בחצי הגמר, וודאי שלא את ירושלים. מכבי תצטרך לעלות את הרמה בצורה משמעותית.

וכן, אם מכבי תשחק באותה רמה אנרגית וכדורסלית כפי שהיא שיחקה בכמה הבלחות העונה, אחת מהם נגד הפועל תל אביב- האליפות שלה.

אל תצטער , אין לך על מה

בישראל של היום יש בקושי 3-4 קבוצות כדורסל.
ועדין מה שהיה מול הרצליה לא היה כדורסל.
לא מתבסם מההפרש, כל אחד כאן ראה משחקים קשים עד מאד לעיכול מבחינת רמת הכדורסל המופגנת בהם.
סגל מכבי דהיום הוא בדיחה מגוכחת, ולא בכדי מכבי מגיעה לקרות הישורת האחרונה כשהיא כלל לא פייבוריטית לזכיה באליפות , שזה דבר שלכשעצמו צריך להיות בושה חרפה וכלימה.
ואולי גם ראוי להזכיר , שבעונה הקודמת, הטובה יותר , מכבי כלל לא התמודדה על האליפות.
מי שרוצה לברבר על 20 הפרש על הרצליה וחוכא ואיטלולא, ולסמא את עיני האוהדים באשר לממה שהם מקבלים מקבוצה שבעשור הקודם היתה בעלת בית בפיינל פורים אירופיים , הבדיחה על חשבונו.
לך אין שום דבר להתבייש בו, מי שלא רוצה שיבואו אליו בטענות , שילך ויהיה בעלים של גבעת שמואל , ולא ידרוש מנוי הכי יקר באירופה כשהוא בונה קבוצה ברמת פלייאוף עליון ישראלי.

geashono

New member
לא אדבר על אתמול

כי לא ראיתי את המשחקים.
אבל הגיע הזמן שתצאו מהילדותיות של אוהדי X נגד אוהדי Y.
בסך הכל כולנו אוהבים כדורסל,ומנסים להיות כמה שיותר אובייקטיבים.
אם אתם מחפשים פורום אוהדים יש את צהבת ועוד כמה....
פה זה פורום שמדבר על מכבי
שפתוח גם לאוהדים וגם למי שסתם מתעניין במכבי סל.
אז תתבגרו.....

ORIZACKEN1

New member
geashono תיכנס בבקשה.

למעלה כתוב פרום מכבי ת"א כדורסל לא כתוב פרום כדורסל ישראלי אז אתה תתבגר סבבה.

geashono

New member
הבנת הנקרא

פורום מכבי תל אביב כדורסל-לא פורום אוהדי מכבי תל אביב בכדורסל.
את הילדותיות השנאה והראיה הצרה אפשר להשאיר בפורום אוהדים,פה אפשר גם לדבר בצורה אובייקטיבית.

ORIZACKEN1

New member
אני מבין טוב מאוד פשוט 99% פה אוהדי מכבי אז פרום אוהדי מכבי.

ואם אתה אוהד קבוצה אחרת אז זה דבילי להיות חבר בפורם שלא סובל את הקבוצה שלך ולכמעט גם לא מדבר עלייה.

geashono

New member
לא יודע כמה זמן אתה כותב פה

אבל ציינתי כמה פעמים שאני צופה במכבי יותר משלושים שנה(כמו רוב עמך ישראל).
ואני לא אוהד אף קבוצה,רק רוצה קבוצה שתייצג אותנו בכבוד באירופה.
והיות שרק מכבי עשתה את זה עשרות שנים,אני עוקב אחריה באדיקות.
אם קבוצה אחרת תצליח לתקוע יתד באירופה,אתחיל גם לעקוב אחריה.
ודרך אגב: רוב "אוהדי" מכבי הם כאלה.תמשיכו לבוז להם,אבל אנחנו הרוב.אוהדים פאנטיים הם המיעוט.

geashono

New member
ועוד דבר

אפילו אישיות כמו צביקה שרף שמצהיר שהוא צהוב בכל מקום.
לא מתבייש לבקר את מכבי וראשיה בחריפות.
אז מה הוא שקרן?
הוא אוהד ירושלים או הפועל בסתר?
תתבגרו אנשים יכולים לחוות את דעתם בלי קשר למי הם אוהבים.

אילן די

New member
צודק, חסרה לי פה ביקורת על מכבי.

הכל כל כך מלטף ואוהב. צריך קצת ביקורת נוקבת.

geashono

New member
יש פה בפורום

רק מישהו אחד שאוהד קבוצה אחרת,אז על מה אתה מדבר?
כן יש פה גישה ביקורתית שנובעת מאנשים רציונאלים,שהאהבה למכבי לא מעוורת אותם.אני מבין שבפורום אוהדים קלאסי זה לא מקובל,אבל זה לא המצב בפורום הזה.

אתם אינכם אוהדי מכבי, אלא אוהדי פדרמן

באיזו זכות אתם הופכים את בעלי מכבי שלכל הפחות מייצרים כבר שנים החלטות מחרידות אחרי החלטות מחרידות לאיזו ישות על שאסור לבקר?
אתה אינך אוהד מכבי אם זו ההתנהלות שלך , אתה אוהד של איש עסקים שעושה בדיחה מהקבוצה שלך

ORIZACKEN1

New member
תרגע רוברט אני אוהד מכבי ולא פדרמן אל תסיק מסקנות.

אפשר להעביר ביקורת על מכבי וגם רצוי ואני גם מעביר אבל להלל ולשבח את י-ם בפורום מכבי ת"א זה לא בסדר ואתה יודע את זה .

geashono

New member
מי הילל את ירושלים לאחרונה?

אני למשל מבקר אותם קשות בכל הזדמנות.
דווקא אורי אלון הבעלים של ירושלים,מהלל את מכבי.ואומר כמה כבוד יש לו למכבי
על מה שהם עושים 40 שנה.
אז כנראה הוא אוהד מכבי נסתר,כי אוהד של קבוצה לא יכול ללמוד מהדברים הטובים שקבוצה יריבה עושה..... מאוד הגיוני...

dark happy shadow

Member
מנהל
עם מועדון השחקנים הגמורים שלנו
אי אפשר לדעת מה יהיה במיוחד כאשר ירושלים מול מכבי נותנת 110% ולא נשכח שהיא נצחה אותנו העונה בכל המשחקים.

geashono

New member
מה שעצוב

שלא משנה מי שתנצח מכבי או ירושלים,שניהם קבוצות חלשות מאוד העונה.
והמשחקים באירופה הוכיחו את זה.

dark happy shadow

Member
מנהל
שאתה צודק אתה צודק
מכבי וירושלים שתי קבוצות חלשות כל כך ואין לאף איחת מהן סיכוי באירופה לא ביורוקאפ ולא ביורוליג, כאשר בליגה עם רמה קצת יותר סבירה לא מכבי ולא ירושלים היו מגיעות למקום 1-2 עם סיכוי לזכות בתואר בכלל.
&nbsp
אלון אולי אוהב את ירושלים, אך אליהו והלפרין לא יכולים לקחת אותו לאיפה שהוא רוצה להגיע ומכבי עם ניקולה ופדרמן רק מתרסקת כל שנה יותר ויותר.

למעלה