לפי ספורטנדו מכבי הגישה לברצוקאס הצעה.

mikiarb

New member
מה קורה עם בראד ואנמייקר , דוויט באייקס , אלכס קירק ?

חתמו , סיכמו היכן שהוא ??

aviv235

New member
וונאמייקר, קירק ובאייקס

כמה קבוצות מתעניינות מאוד בוואנאמייקר אבל לא היו דיווחים על כך שקיבל הצעה מקבוצה כלשהי. הייתי מאוד רוצה לראות את וונאמייקר במכבי, אבל קו אחורי של מקל, אוחיון וונאמייקר ווימס הוא קו אחורי עם קליעה לא מספיק טובה, ולכן זה קצת בעייתי. בנוסף, ראיתי לפני כמה ימים בטוויטר שאלכס קירק ילך בקיץ למיני קאמפ בnba במדי ברוקלין נטס. את באייקס לא הייתי רוצה לראות במכבי, גם בגלל דרישותיו הכספיות (בכסף שהוא מבקש אפשר להביא שחקן הרבה יותר טוב ו ומנוסה) וגם בגלל חוסר הניסיון היחסי שלו באירופה

yanivya2

New member
מכבי פנו לוואנמייקר, שדרש 1.5 מיליון דולר

מכבי מעדיפה לחכות שמחירו יירד.... או במילים אחרות, שיחתום בקבוצה אחרת, ואז נוכל לומר לכולם שרצינו להביא אותו אבל החמצנו את ההזדמנות.
בינתיים הכל במכבי מורכב משמועות.
היו שמועות שלנגפורד חתם, ציברס, מילר, ווימס.
ומי חתום מהם בוודאות? בינתיים לא יצאה הודעה על אף אחד.

וואנמייקר הוא רכז, וזה לא השחקן שמכבי צריכה

ברור שאני מעדיף אותו על יוגב ועל מקל, אבל העמדה שבה מכבי צריכה חיזוק היא קלעי לעמדה 2.

yanivya2

New member
הכל תלוי במכבי וסמית'

אם במכבי בונים על סמית' לעונה הבאה עמדה 3 תהיה צפופה מאוד כשגם ווימס אמור להיות בה. במקרה כזה ווימס יוסט לעמדה 2, למרות שהוא קלעי לא יציב.
מקרה כזה לא רצוי בגלל מצבו הרעוע של סמית', כי אז מכבי עלולה להישאר קרחת מכאן ומכאן עם סגל לא יציב.
מכבי צריכה לשחרר את סמית', למרות אהבתי והערכתי הרבה כלפיו ואכן להביא 2.

אם אתה שואל אותי

הייתי משחרר את אוחיון, מחתים רכז זר יקר שהוא גם הגנתי (וואנמייקר כזה), ומסתמך בעמדה 2 בעיקר על יבזורי וגם על לנדסברג. אוחיון פציע ותורם רק בצד אחד של המגרש, ולא הייתי רוצה לראות את מכבי בחלק ממשחקיה מסתמכת על מקל בלבד. אני חושב שיבזורי, שהוא קלעי ברמה הכי גבוהה, יכול להיות יעיל מאוד לצד רכזים כמו וואנמייקר ומקל שהולכים חזק פנימה.

כמובן שקיימת אפשרות להחתים רכז זר עם קליעה טובה שיכול לתפקד גם כ2, וואנמייקר כאמור לא כזה.

אילן די

New member
איך אפשר לבנות על סמית'?

לדעתי מכבי מחפשים איך לצאת מהחוזה איתו הכי זול שאפשר.

yanivya2

New member
אם יצליחו לצאת מהחוזה שלו

אם לא יצליחו הם בבור תקציבי...

mikiarb

New member
מדברים על סינגלטון אבל במכבי מאוד אוהבים את דוין בוקר משאלון

לא אתפלא אם יחתום בצהוב ........

yanivya2

New member
לא למדו ממקרה אמבקווה?

נכון שיש כמה שחקנים בגובה 2.03 שיכולים לתפקד כסנטר ביורוליג...
עדיין, יש הרבה יותר כאלו שלא הצליחו לעשות את זה. אמבקווה אחלה שחקן למשל, אבל קשה לו מול סנטרים גבוהים ופיזיים.
אין בעיה שאחד כמו אמבקווה או בוקר יהיו גיבוי על הספסל.
עדיין, הייתי מעדיף שהסנטר הפותח יהיה סנטר אימתני וגבוה.
צירבס הוא 2.07 ופיזי מאוד. השאלה היא האם יש לו את היכולת להפוך מסנטר אנונימי עד לפני שנה, לסנטר פותח של קבוצה שמתיימרת להיות טופ יורוליג.
צירבס הוא לא בדיוק סנטר גבוה במונחי יורוליג ולכן רצוי שהיה בסגל סנטר גבוה מעל 2.10.
הנדריקס יכול לעזור בסמול בול ויכול לתפקד כ4-5 כשצריך.
מצבת גבוהים שתכלול את צירבס,הנדריקס,מילר וסנטר מעל 2.10 כמו למשל מירו בילאן הייתה יכולה להיות יותר מגוונת ולתת מענה הגנתי לכל מיני מצבים.

Roy M

New member
סינגלטון לא סנטר, אלא 4. הוא לא יבוא ע"ח מ'בקווה, אם וכאשר

הוא בכלל מועמד.

yanivya2

New member
בשום שלב לא אמרתי שסינגלטון סנטר

התייחסתי למועמדותו של בוקר.

yanivya2

New member
או שלא, בלאט כנראה שכן

לא ברור לי הצעד של בלאט. הרי אם היו מציעים את משרתו לריאל / בארסה אני מניח שהיו שם נוהגים בשכל ומעיפים את פסקואל (שחמים לו על התחת) ולאסו המקובע.
ללכת דווקא על דארושפקה. צעד מאוד מוזר של דיוויד.

למעלה