אז מה קורה עם מכבי?

אז מה קורה עם מכבי?

מזמן לא כתבתי וביקרתי כאן.
גם בקושי ראיתי חצי משחק. לרוב נגמר בהפסד.

הבנתי ששוב רוצים לעשות מהפכה.
להעיף את סמית, הנדריקס (ששמעתי שחזר) ומי בעצם לא.

שויימס ועוד כמה מהכוכב מגיעים.

וזהו.

או שיש עוד חדש

היה שחקן טוב

אבל עבר פציעה לא קלה.

אז מה בסוף יהיה, קבוצת הזקנים והפצועים של וותיקי מכבי עם ווימס?

yanivya2

New member
ראיתי אותו משחק העונה (אחרי הפציעה)

הוא משחק בסדר גמור... לא רואים אצלו קושי כלשהו בהתנהלות ובצורת המשחק שלו.
עוד בעבר כשכולם דנו בסוגיה מי עדיף, הוא או לנגפורד אמרתי כבר אז שהיקמן עדיף בלי לחשוב פעמיים.
סיכמו עם לנגפורד, אבל אם העניין לא סגור איתו ויוכלו להביא את היקמן במקומו זה יהיה בינגו.

ככה נראה מי שמשחק בסדר גמור?

http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=004159

לנגפורד הוביל יפה מאד את קאזאן
http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=001887#!careerstats

יכול להיות שבתקופה מאד מסוימת היקמן התאים יותר למכבי, אבל כבר שנתיים שהוא לא שם, הגיע הזמ שאנשים יעשו שיקולים לא על בסיס מה שהיה פעם ואידיאליזציה לא ריאלית לשחקן.

yanivya2

New member
ראיתי אותו כמה פעמים בטופ 16 והוא היה בסדר גמור

מול ריאל היה פחות טוב אבל הועף לספסל על כל שטות. בפיינל פור הוא פשוט יובש לחלוטין.
אני עדיין מעדיף אותו. ראיית המשחק שלו השתפרה, ואני לא ראיתי איזו מוגבלות מיוחדת בתנועה. תזכור שהעונה הזו הייתה ברובה החלמה מפציעה. לשם שינוי הוא שחקן שהחלים. אני מניח שבעונה הבאה הוא ייתן תפוקות טובות יותר, היכן שישחק.
הוא שומר הרבה יותר טוב מלנגפורד. ביחד עם ווימס ומקל יש לנו שלישייה אחורית מעניינת מאוד.
ברור שהייתי שמח שיביאו את וונמייקר או בפנטזיות הפרועות שלי את דילייני... אבל מה לעשות שמכבי לא יכולה לממן אותו.
אם הבחירה היא היקמן או לנגפורד אני לוקח את היקמן בלי למצמץ.
אני מזכיר לך שכבר קברת כמה וכמה שחקנים בעבר.
בקיץ כשאמרתי להביא את בורוסיס אמרת שהוא סוס מת. הסוס המת הזה זכה בMVP של הליגה הספרדית ונתן גם ביורוליג עונה מצויינת.
אני ממליץ קצת להוריד את היד מההדק ולבחון יותר לעומק מדף סטטיסטי (ואני חובב סטטיסטיקה מושבע).
ראית משחקים שלו העונה?

אולי פדרמן רוצה גם את בורשטין?

זה לא שפדרמן הפגין יכולת סקאוטינג מרשימה לאורך השנים , וזה גם לא שהפריע לו להחתים למרות שהמציאות מראה שהוא גרוע.
עד שלא יעיפו את 2 המשפחות השולטות , טוב לא יהיה.
הם לא יודעים ולא ילמדו לשחרר ולנהל כמו שצריך ולא מסוגלים להאציל סמכויות לגורמים מקצועיים.

geashono

New member

למעלה