נשיא הכוכב האדום:"וויצ'יץ' ופדרמן הם פושעים קטנים"

dark happy shadow

Member
מנהל
נשיא הכוכב האדום:"וויצ'יץ' ופדרמן הם פושעים קטנים"
על רקע המו"מ עם לפחות שניים משחקניו, נבוישה צ'וביץ' שוב מתנגח בצהובים: "אפשרנו להם להיכנס למשחקים, והם ניצלו את זה כדי לדבר עם שחקנים מאחורי הגב שלנו. לצערי הפרובוקציות עבדו"

http://sports.walla.co.il/item/2953573

כתבתי בזמנו שיש פה אולי חשד לחוזה כפול של שחקנים תחת חוזה וככה לא מתנהגת קבוצה מקצועית. אנשי הכוכב האדום צודקים ב 100% ואם היה לנו מאמן עם סמכות ולא בובה של ניקולה ופדרמן ומחלקת סקאוטיג שבאמת קובעים משהו מכבי לא הייתה במצב הזה.
כמו שזה נראה מהכתבה פדרמן שכח מה פארגו ואוחיון עשו לו ועכשיו עושה אותו דבר לכוכב האדום. לא מדברים עם שחקן בלי האישור של הקבוצה שלו במידה ויש לו חוזה!

geashono

New member
אני ממש מזיל דמעות
בערך כמו שהרגשתי כשטיוס סיפר כמה הוא סבל מראשי מכבי.
דני וויציץ ואותו נשיא של הכוכב האדום ראויים אחד לשני.....

waviram

New member
לא מסכים איתך
זה לא לעניין להחתים שחקנים תחת חוזה, ולפי הנשיא של הכוכב האדום, למרות כל ההכחשות, נראה שהשניים (צירבס ומילר) אכן חתמו. במיוחד לא מכובד לעשות את זה במאני טיים של העונה, כשלשחקנים האלה יש סדרה חשובה ביורוליג. קשה להישאר בפוקוס עם הקבוצה הנוכחית כשהראש והחוזה כבר בקבוצה הבאה...

היום מכבי עושה את זה לכוכב האדום, מחר תבוא קבוצה עשירה יותר ותעשה את זה למכבי.

אם כ"כ רוצים את השחקנים האלה, אפשר לפנות אליהם בצורה מכובדת דרך הקבוצה הנוכחית שלהם.

geashono

New member
אתה מדבר על קבוצה
שכשרוצה לחתוך שחקן,פשוט מיבשת אותו כדי שיוותר על החוזה.
ששחקנים שלא חתומים אצל הסוכן של הקבוצה,לא משחקים עד שיעברו אליו.
הם הקבוצה האחרונה שיכולה לדבר על חוסר הגינות.
זה כמו שדני קליין עם הדרכונים הצכים היה מתלונן על שחיתות של מכבי....

זה לא קשור לכוכב, זה קשור למכבי
כשעשינו את זה בעונה שעברה לניז'ני עם רוצ'סטי, מה שהוציא אותו מפוקוס לכל שאר העונה זה היה בסדר?
או כשסיכמנו עם טיוס כשהוא עוד היה בקאנטו?

אסור לעשות מה שההנהלה עושהף בכדורסל אין ינואר, אין סיפורים ף אין לדבר עם שחקנים תחת חוזה

geashono

New member
תגובה
קודם כל: האם אתה בטוח במה שאתה אומר,אתה בטוח שאלו החוקים?
ב) למה התעוררת עכשיו,שמעון מזרחי לא עושה את זה כבר 40 שנה?

תגובה
1- בטוח במיליון אחוז.
2- לא הולכים ראש בראש כי לדעתי לא תמיד אפשר להוכיח מה שיודעים , ובנוסף לא בהכרח חכם לקבוצה קטנה כמו הכוכב לעשות ממכבי אויבת.
לפני כמה זמן סיכמתי על עבודה, עזבתי את העבודה שלי, הודעתי שאני מתפטר, כמה ימים אחרי, הבעלים של החברה החדשה שינה כיוון פיטר את המנהל אצלו ולא העסיק אותי ועוד כמה שהובאו כמוני לייצר שינוי, נשארתי קירח מכאן ומכאן , אפשר לתבוע על בסיס אסמסים, ומיילים , ותוך כדי אתה לא יודע איפה תפגוש את אותו בעלים בסיבוב כי זו תעשיה קטנה, ואפשר לבלוע את הסיטואציה כמו שנאלצתי לעשות ולמזער את הנזקנ ככל האפשר, בוא נגיד שלדעתי אם הקבוצה השניה תהיה ריאל או צסק"א מכבי לא תתנהג ככה.

geashono

New member
קודם כל מצטער על מה שקרה לך
ומאחל לך הצלחה בהמשך.
אבל אתה יודע,שלא על כל חריגה מהחוק תובעים.
ישנם תובעים סדרתיים שעל כל חריגה מהחוק,שוכרים עורך דין כדי לתבוע.רוב האנשים תובעים רק מתי שהם מרגישים שנעשה להם עוול רציני,ששווה את ההתעסקות בתביעה.
ברגע שמכבי לא חתמה רק סיכמה(ומזרחי כאמור עושה את זה 40 שנה) ,קשה לי להניח שמישהו ינסה לתבוע אותה.
וכנראה שאם מכבי לא תנהג כך,קבוצות אחרות יעשו את זה במקומה.
הרי מכבי לא המציאה את זה.

תשמע, סיבותיה של הכוכב עמה
אסור גם לסכם, למקרה שעדין לא הבנת מה אמרתי, וזה חד משמעי.
ואנחנו מדברים על ענישה גם ברמה של השעייה ממפעלים.
אם בסוף יתבעו, או למה לא יתבעו, אלה ספקולציות.
מה שמכבי עושה הוא לא אתי , ולא חוקי.
ולא חידוש גדול שמכבי מזלזלת גם באספקט הזה.אחרי שהיא משקרת לאוהדים ולעיתון חופי.

geashono

New member
מה זה נסחפת
ועדיין לא ענית לי למה נזכרת עכשיו,הרי שמעון מזרחי עושה את זה 40 שנה?
ומכבי זו הקבוצה היחידה שעושה את זה? חצי מהקבוצות עושות את זה.
רק דוגמה טרייה: סוסה שהוחתם בירושלים ,סיכם כבר לפני מספר שבועות.וכשנגמרה העונה באיראן הוא חתם בירושלים,מה זה שונה ממה שמכבי עושים?
אני סולד מההתנהגות של הנהלת מכבי,אבל לא צריך לחפש אותם בדברים שכולם עושים.

למקרה שלא שמת לב
לאחרונה לא כתבתי פה הרבה, במקומות אחרים שאני חבר בהם דיברתי על כך מיד אחרי הפרסום על הסיכום , וגם שם הגיבו כמו שאתה מגיב, ולכן חבר שלי שחושב כמוני הלך ושאל את עו"ד אבן עזרא וקיבל תשובה כפי שפרסמתי, זו החוקה.
להבנתי המקרה של ירושלים וסוסה אינו דומה, סוסה חתום לעכשיו , שום התחייבות לעונה הבאה משני הצדדים , באיראן הסתיימה העונה.
יכול להיות שמתחת לרדאר כולם מתנהגים כה, אבל הנהלת מכבי בלהיטותה לפמפם כל שיחה עם שחקן בתקשורת, רצה לפרסם את זה איפה שמתאים לה , וכשזה מקבל תפוצת נאטו קצת יותר ממה שתכננו, ככה זה נראה.
בסופו של דבר כשאני שופט את המעשים האחרונים , כולל החתמות , כולל התנהלות , לצערי אני מגיע למסקנה די פשוטה שגאונים גדולים לא יושבים בהנהלה שלנו.
בטח לא בקרב הדור הצעיר, שכנראה חלק מההנהלה יום כן יום לא, לפי איך שנושבת הרוח מהעיתון.

כל מילה

אבל הוא צודק
מכבי עושה דברים שלא נהוגים , שלא לומר אסורים.
אסור לסכם עם שחקנים תחת חוזה, וזה שהכוכב לא ממש יכולים להוכיח חד משמעית לא עושה את זה פחות מסריח.
אגב דני פדרמן, עכשיו זה החודשים הזוגיים שהוא כן מנהל?

geashono

New member
לא יודע אם הוא צודק
לא יודע אם אסור לסכם עם שחקנים על העונה הבאה(בכדורגל למשל זה מותר ,תקופה מסויימת לפני שהחוזה נגמר).
אבל מבחינתי הכוכב האדום כל כך מושחתים שהם האחרונים שיכולים לבוא בטענות על הגינות ספורטיווית.

בשבוע שעבר היה לי דיון על זה עם חבר שלי
הוא הלך ושאל את עו"ד יפתח אבן עזרא, זה מגובה בתקנון , אסור לנהל מו"מ עם שחקנים תחת חוזה במהלך עונת משחקים , בכדורגל זה אכן שונה.
והזכות של הכוכב האדום בענין הזה לא תלויה בהתנהגות הטובה או לא שלהם , לכל קבוצה יש שטיקים מול שחקנים שרוצים שילכו הביתה , כולל זו שלנו.

geashono

New member
ומכבי היחידים שעושים את זה?
וב NBA לא מסכמים בלי חתימה בתקופה שאסור לחתום?
כולם עושים את זה,וזה שהמושחת המאפיונר מהכוכב האדום צועק לא עושה עליי הרבה רושם.

מצאת לך דוגמא
באנ בי איי נזהרים בזה ברמות מטורפות, לא מסכמים אפילו ברמז, אולי בטלפתיה.
פאתטי בעיני שאנחנו מכבי מחלקים ציונים לאחרים על שחיתות, תהיה הגון.

geashono

New member
מכבי מעולם לא התקרבה לשחיתות שיש במזרח אירופה
במכבי עם כל הביקורת שיש לי נגדם,משלמים משכורות בזמן,ולא מיבשים שחקנים כדי שהם יוותרו על מה שמגיע להם.
וכן תתפלא באן בי אי גם יש מסחרה,סיכומים ללא חתימות.כמובן שהכל נעשה בהתיעצות עם עורכי דין.אבל חוק זה לא דבר קדוש,יש מליוני דרכים לעקוף אותו.

למעלה