סדריק סימונס, הנכה התורן, סיכם במכבי לשבועיים

yanivya2

New member
לא בטוח שהוא יגיע בכלל לשלב הזה

אני מאמין שהוא יפול כבר בבדיקות הרפואיות.
בכל מקרה, אין לנו ברירה כי אין מישהו אחר שהוחתם בזמן ליורוקאפ ונאחל לו להיות בריא כמו שור.

yanivya2

New member
מכבי לא למדה ממקרה פאברני וסימונס עבר את המבדקים הרפואיים

אני הייתי מפטר את מי שהעביר את פאברני שמאז שהחל להתאמן עם הקבוצה הוא שעות ביום עם קרח על הברך.
לא למדו שם לקח והעבירו כאילו כלום את סימונס, שקרע את הרצועות בעבר הלא רחוק.
&nbsp

אילן די

New member
בגלל זה החתימו אותו לשבועיים

אחרי שיתאמן עם הקבוצה ידעו אם צריך להחתים אותו או לא. כנראה שהמבדקים הרפואיים לא מגלים הכל.

yanivya2

New member
פאברני עבר את הבדיקות והרשים את גודס באימונים האישיים

והברך שלא קרסה אחרי דקה של משחק...

הקדמת לשפוט. הוא רק עבר את הבדיקות השגרתיות

הוא עדיין במעקב למשך שבועיים במהלכם יבדקו את כושר המשחק שלו באימונים.

yanivya2

New member
הפסד לניז'ני ב5 ועפנו מאירופה

זה הזמן לבחון שחקנים?
זה הזמן להכניס לכושר שחקן שמשתקם מפציעה ולא שיחק שנה וחצי כמעט?
נניח ונעבור את ניז'ני, האם שחקן כזה יהיה השחקן שיעזור לנו להעפיל לפיינל פור של היורוקאפ?
גם אם (וזה אם גדול) הוא הצליח להשתקם מפציעת הצולבת שלו, ייקחו לו חודשיים לפחות לחזור לכושר,כשגם בשיאו הוא היה אתלט נגר. עכשיו הוא פשוט יהיה נגר...

Equilibrium1

New member
כמו שהבינו באימונים של פאבריני?

שאני אבין , אתה סומך על מי שהביאו לנו את פאבריני,אוננוקו,אמבקווה,שחררו והביאו בחזרה את רנדל ה50% תקין הזה , שיבינו משהו מהאימון של הנכה הזה?

Equilibrium1

New member
הסבר קצר למה הוחתם הנכה

http://one.co.il/Article/15-16/2,106,1219,0/264533.html?ref=hp

ציטטים נבחרים:

"מכבי תל אביב כבר לא מותג יוקרה באירופה. המניה שלה בשפל היסטורי. קבוצות כבר לא עושות שמיניות לאחור כדי לשחרר לה שחקנים. ואלה שהסכימו לחתום אצלה – בעיתיים".

מילסאפ חתם במכבי ת"א? LOL", שאל בלעג אחד הזרים ששיחק עמו במכבי אשדוד באמצעות הודעת SMS. מילסאפ, עליו אפשר לקרוא בהרחבה בדו"ח מיוחד שפירט את עלילותיו בעיר הדרומית ובמועדוני הלילה בת"א, נופה מיוטה ג'אז בליל הסילבסטר החולף. מיותר לציין שהוא לא חגג במסיבה מפוצצת את השנה האזרחית החדשה. כמעט חודש עבר מאז ומילסאפ נותר בשוק ללא קבוצה באירופה, אסיה, דרום אמריקה, או NBA, אפילו על חוזה לעשרה ימים אף קבוצה לא מצאה סיבה להחתימו. מכבי כן.

סימונס חתם בראשית העונה בגזיאנטפ הטורקית תמורת 15 אלף דולרים לחודש. "הוא התאמן עצמאית בסה"כ פעמיים, אפילו לא עם הקבוצה, לפני שכשל בבדיקות הרפואיות, שם נתגלה כי הברכיים שלו לא עומדות בקצב האינטנסיבי של המשחק, אין לו שרירים ברגליים, והוא שוחרר", התייחס גורם טורקי לפרידה מהשחקן.

ז'אן טבק, בעל היכרות ארוכת שנים עם הברזילאי-ספרדי, רפאל הטשמאייר, סימן את הסנטר במטרה להחתימו. על פי גורמים בסוד המו"מ, ביום רביעי שעבר הצדדים החליפו טיוטות חוזה עם הסכם לכל העונה תמורת 140 אלף דולרים. מאמנים בליגת ה-ACB כמו גם ריאל מדריד, הקבוצה בה שימש טבק אשתקד כעוזר מאמן, העבירו דוחות סקאוטינג חיוביים, השחקן סיפר למקורביו כי הוא עוזב לישראל, אולם יממה אח"כ, ביום חמישי, בתוספת הזמן בדקה ה-91, ניקולה וויצ'יץ' הודיע כי העסקה מטורפדת.

geashono

New member
ברור לך שזה לא רק סקאוטינג גרוע

זו קבלת החלטות בעייתית מאוד,שאף אחד מאיתנו לא ממש יודע איך היא בדיוק מתנהלת.

ברור שברור לי, מ2009 ברור לי

זה בדיוק מה שאמרתי.
לא מאמין שמישהו מאוהדי מכבי יכול לבקש עוד הוכחות.
מי שרוצה להתחרות לא משחק כאלה משחקים .
מספרים לנו שמנסים להביא ארצג ודורסי, ומסרבים להטשמאייר ב140 , האוהדים צריכים להיעלב מהזלזול באינטליגנציה שלהם.
מה שבאמת מפריע לי שלא מפריע להם לתזז סוכנים, לפגוע בשם הטוב של מכבי באופן בלתי הפיך, הכתבה בוואן ממחישה שמכבי כבר הופכת לבדיחה בעיני סוכנים ושחקנים עם הצעות ממש הזויות, עד לפני 4-5 שנים שחקנים שהיו מקבלים הצעה ממכבי היו עוברים לדום.

geashono

New member
הכל נכון אבל זה אפילו יותר מזה

מי קובע החתמות שחקנים?
האם יש קופה קטנה שכל בעלים יכול להחתים שחקן(יבזורי) על דעת עצמו?
איך זה ייתכן שמגיעים לסיכום עם שחקן,ומישהו מטרפד את זה?
למה לשחקנים מסויימים מקציבים סכומים מגוחכים,ולשחקנים אחרים מציעים את העולם ומלואו(פארמר,רוצסטי)?
ועוד המון שאלות,זה לא רק קמצנות כרונית,סקאוטינג גרוע,הונאה ושקרים.
זה קבלת החלטות מוזרה ביותר.

dark happy shadow

Member
מנהל
בסוף אנחנו לא נהיה ביורוליג בקצב הזה
היורוליג בסוף יתן לנו הודעה על ביטול החוזה החדש של העשור ביורוליג עקב סכום נמוך מדי לשחקנים, אם קיים סעיף כזה בחוזה.

השאלות שלך נכונות

אילן די

New member
איפה כתוב שסירבו להטשמאייר?

קראתי שזה לא עבד. אף אחד לא אמר שמכבי סירבו.

yanivya2

New member
לפי אהרלה ויסברג הקבוצה שלו הטילה וטו על החתימה

http://sports.walla.co.il/item/2929381
הוא כבר היה על המזוודות אבל כנראה שהברזילאים הבינו שהם לא צריכים להיות פראיירים ורצו תמורה מתאימה, שכמובן מכבי לא הסכימה לתת...
וכרגיל מכבי חושבת ש"מגיע לה". לא מבינה שבעסקים יש שני צדדים.
בסוף מחתימים עוד מקרה סיעודי.

כי האוהדים אכן לא חכמים במיוחד.

אף אחד לא מרים כסאות על ההנהלה עדיין , אין שום שלטים נגד פדרמן , וויצ'יץ' וכו'. האוהדים יוצאים הביתה במקום להעיף מילים נגדם בירידה לחדר הלבשה ובעונה הבאה הם ירכשו מנויים שוב.
אני באמת מרחם על מי שרכש מנוי העונה במיטב כספו. באסה לפרצוף.
&nbsp

למעלה