היום ב19:00 מכבי מול קאזאן

היום ב19:00 מכבי מול קאזאן

הפסד של נינז'י היום ללובליאנה ומכבי תצטרך מזל רע במיוחד בשביל לא לעלות שלב.
הפסד של מכבי לקאזאן ונצחון של נינז'י על לובליאנה- הכל די פתוח.
נצחונות למכבי וללובליאנה- מכבי בשלב הבא.
הערכה שלי: מכבי מובסת ונינז'י מנצחת.

מכבי מגיעה למשחק ללא שחקנים משמעותיים בעמדות 4-5 (רנדל פצוע), עם רוצ'סטי -הלא מתפקד לאחרונה- ועם מקל שבקושי הגיע, ואוחיון עדיין פצוע.

waviram

New member
אם זה תלוי בי

הייתי משאיר שם את רוצ'סטי וחוזר לארץ בלעדיו... בדקות שהוא על הספסל שחקנים מתחילים להיזכר איך מרגיש הכדור בידיים...

זה כשלעצמו מילא

אם הבחור אכן היה קולע כפי שעשה בנינז'י זה היה יותר מוצדק. העניין הוא שהוא נמצא בירידה דרמטית בקליעה, וגם בפרמטרים אחרים.

yanivya2

New member
אני אמרתי גם בתקופה הטובה שלו שהוא לא יתאים למכבי בשנה הבאה

הוא שומר רע, חלש פיזית ואתלטית ולכן יש לו קושי בסיומות של חדירות.
בכלל הוא מעדיף זריקה מה3 על פני חדירה והוצאת כדור.
אם כבר לעשות איחוד בין מקל למישהו, השילוב בין מקל לפארגו בגליל היה מצויין...

אז מה היה לנו?

מכבי קלעה באחוזים נוראיים, רוצ'סטי חושך אמיתי, מקל מחצית שנייה גם הוא חושך, דיווין סמית זקן, אופייבו לא שחקן כדורסל, ולנדסברג חלש.

ממקל לא תבוא הישועה (4 מ16 מהשדה). זה היה לי ברור וזה התחזק היום.

אז הבעיה של מכבי יותר התקפית מהגנתית, את זה מייסלאפ ורנדל יפתרו?

waviram

New member
הגנה טובה מייצרת

יותר התקפות מעבר ופחות התקפות של משחק עומד. אופייבו כן שחקן כדורסל, אבל כשמציבים אותו בעמדה לא נכונה (עמדת הסנטר במקום עמדה 4) וכשלא מפעילים אותו כמו שצריך (אף אחד לא מוסר לו כדורים או טורח להבין מהיכן הוא מסוגל לייצר נקודות, כנ"ל לאמבקווה), אפשר להבין מדוע הביטחון שלו יורד.

כששחקנים גבוהים משחקים יותר טוב במשחק הראשון שלהם בקבוצה מאשר במשחקים החמישי, השישי והשביעי, סימן שהבעיה היא בגארדים שאמורים להפעיל אותם.

רוצ'סטי אכן חושך, ודווין סמית' אכן זקן, וקשה להאמין שמרנדל תבוא היישועה. נקווה שלפחות מייסלאפ יביא לאיזון הגנתי ושיוגב אוחיון יחזור בקרוב. גם זה משהו... ומעניין מה יצא מהגבוה החדש התורן.

נכון למחצה

לספוג 73 נקודות זה סביר, מכבי שמרה לא רע במשך דקות רבות, אבל לא יצרה מזה נקודות. המשחק העומד (ולא רק הוא) נראה כל כך רע, שזה יכול להיות זוועה אם תכניס למשוואה שחקן כמו מייסלאפ. הפתרון הוא, כמה פשוט, להביא שחקנים שיודעים גם לשמור וגם לשחק התקפית.

אני לא חושב שלמכבי יש בעיה עם גארדים שמוסרים, רוצ'סטי ומקל הם מוסרים מעולים, אני כן חושב שאמבקווה ואופייבו, בעיקר האחרון, לא עושים את הפעולות הנכונות בשביל שהגאדים יוכלו להפעיל אותם. כולם באים בטענות על כך שרוצ'סטי נתקע עם הכדור, אבל תסתכל פעם אחר פעם על השחקנים שסביבו שלא עושים פעולות יוצאות דופן בשביל לסייע לו, אפס תנועה, וגם כשישנה היא לא חכמה.

מעבר לזה, כשיש לך גבוהים עם יכולת אישית כל כך גרועה בלהכניס-את-הכדור-לסל, קשה לך מאוד למצוא דרך להפעיל אותם.

אולי שיגמר כבר המפעל הזה?

הנהלה מגוכחת וקמצנית. אוהדים תמימים וחסרי עמוד שדרה. זה ועוד זה וקיבלתם את הקבוצה שמסריחה את הפרקט מתחילת העונה כבר.

dark happy shadow

Member
מנהל
לא דובים ולא יער
פניני, לא שווה חצי מהשכר שלו ואפילו אפשר לומר סוס מת.
רנדל, פצוע כל שני וחמישי
בנדר, היה חייב לשחק בקבוצה אחרת העונה
רוצ'סטי, חולה בשפעת?

מקל, חצי שני חשוך לחלוטין ולחשוב שהשחקן החלש הזה שיחק ב nba בגלל שהוא נתן משחק וחצי טובים נגד מכבי
סמית, סוס מת
שגב, נמצא במכבי בגלל החוק רוסי וחוק הצעירים בלבד
שאר השחקנים הם סוג ב או יותר גרוע מזה

אף אחד לא בודק את מי מחתימים כמו שזה נראה ומכבי יכולה לשנות את השם שלה ל"מכבי תל אביב בית לוינשטיין", ככה היא משחקת מתחילת העונה ועכשיו אי אפשר להאשים כבר את גודס בזה והוא זכאי לחלוטין. זה לא מכבי תל אביב.

אם היה לנו dna של וינרים, פדרמן דאג להסיר אותו מה dna של המועדון סופית העונה.

הפועל ירושלים הפסידה לשטרסבורג והודחה מהשלב הבא

מה בנוגע למכבי?
בכל סיטואציה שלא תיווצר (לא משנה מה יקרה בשבוע הבא), אם מכבי מפסידה לניזנ'י ב5 הפרש (אולי גם ב4 ואולי גם ב1), היא לא תעלה שלב. הערכה שלי: מכבי לא תעלה.

geashono

New member
הערכה שלי מכבי תעלה,אז מה?

זה יוסיף למישהו משהו?
בשלב הבא,או מתי שהיא תפגוש קבוצה שמשחקת כדורסל כמו קזאן היא תודח.

waviram

New member
תיאורטית

אין קבוצה ביורוקאפ שלא ניתן לעבור. השאלה היא כיצד הקבוצה תיראה עד המפגש הבא עם קבוצות בסדר גודל של קאזאן. הבריאות של אוחיון היא קריטית. כנ"ל כושר המשחק של מקל. ההשתלבות של מייסלאפ מאוד חשובה לשאלה הזאת, וגם היכולות של לנדסברג את סמית'/פניני. ולא פחות חשוב הקו הקדמי. שגב, אופייבו ורנדל ב- 4, אמבקווה ב- 5, והסנטר החדש. בתקווה שלאט לאט הגארדים ילמדו להפעיל אותם.

geashono

New member
אז ככה

סנטר חדש-כנראה שלא יהיה,גם במכבי מבינים שזה סיכוי קלוש שהוא יתרום משהו.
מייסלאפ-אמור לתת הגנה,וזה יבוא על חשבון ההתקפה,כך שגם הוא יהיה ציוות בעייתי.על אחת כמה וכמה,שהוא מקרה ראש לא פשוט.
רק מקל לדעתי,יוסיף קשיחות ומנהיגות,אבל לא נראה לי שזה יספיק.
לא רואה את מכבי מגיעה לכלום באירופה.
בליגה הישראלית יש לה סיכוי לא רע,כי גם ירושלים מאוד בעייתית.

פולספגן

New member
אבל עם עולים 2 קבוצות וננצח את ייתר הקבוצות בהפרש סלים

גבוה יותר ממה שניצחו אותנו ובנוסף ששטרסבורג תנצח גם אותם, אז נהיה מקום שני, לא?
&nbsp

אילן די

New member
העיקר הם רוצים יורוליג...

לגבי מכבי, זו לא הערכה שלך אלא נבואה שלך.

dark happy shadow

Member
מנהל
מה מכבי עשתה בדיוק ביורוליג השנה?!
מכבי לא עשתה כלום ביורוליג ב 2 עונות האחרונות ועדיין קבלה חוזה ל 10 שנים לליגה החדשה. יש משהו בדרישה של ירושלים ושל שאר הקבוצות באירופה בכל הנוגע לחוזה הקבוע של היורוליג עם מכבי וקבוצות אחרות.

למעלה