סדריק סימונס, הנכה התורן, סיכם במכבי לשבועיים

yanivya2

New member
סדריק סימונס, הנכה התורן, סיכם במכבי לשבועיים

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.274.204613.html
הבן אדם שוחרר העונה מטורקיה מהר מאוד, כאשר ראו שם שהוא לא התאושש מפציעה בצולבת שהייתה לו בעונת 2014.
פתאום אופציית שון ג'יימס נראית מבטיחה למדי. לפחות הבן אדם יכול לזוז... הוא אמנם לא חצי ממה שהיה, אבל זה החיזוק???
כבר עדיף היה להשאיר את אונואקו, לפחות הדעאש הזה היה בריא.
בושה וחרפה!
הזלזול באוהדים בכל פעם מתעלה לשיאים חדשים!

geashono

New member
צודק במאה אחוז

אבל לא שווה לי לדבר על שחקן שהוחתם לשבועיים.
אני יתמקד בדורסי,לא שחקן מבריק,אבל סנטר נורמאלי שהיה אמור להשתכר 600 אלף דולר.גודס רצה אותו וההנהלה סירבה.
עכשיו הוא הוצע שוב,והוא לא נדחה ,רק כי הוא לא יכול לשחק באירופה.
אלא כי לדעת מכבי מחירו יקר מדיי ביחס למה שמכבי תכננה להשקיע.
הערכה שלי:רצה לחצי עונה -250-300 אלף דולר,וזה יותר מדיי למכבי.
זה הסיפור האמיתי.

yanivya2

New member
בטח שווה, כי הוא החיזוק שאמור לעזור לנו ביורוקאפ

החתמה כזו מותירה את מכבי עם סנטר אחד בלבד וזה אמבקווה...
יש סיכוי סביר לעוף כבר בשלב הבתים. הפסד בית לניז'ני ב5 הפרש ואנחנו עפים.

geashono

New member
פרשנות שלי

יש למכבי 24 שעות להחתים שחקן ליורוקאפ,ולכן מכבי החתימה את מי שהיא מצאה,קרי את השחקן הזה שלא שיחק שנתיים בערך.
מכבי יודעת שכנראה זה הימור קלוש.
אז היא אומרת לעצמה,שאם זה יהיה רלוואנטי,ואם היא תמצא מישהו בהמשך,היא תחתים שחקן יותר נורמאלי.
אבל לא הייתי בונה על זה יותר מדיי,כי לליגה הישראלית מכבי יכולה להסתדר גם בלי סנטר.

geashono

New member
תזכור מה שאני תמיד אומר

"אל תשמחו כששחקן גרוע נחתך או לא חתם.כי מי שיוחתם אחריו ,כנראה יהיה יותר גרוע".
אני לא נביא ובן נביא,פשוט מבחינה עובדתית של השנים האחרונות זה המצב.

Equilibrium1

New member
צ'מע , צריך להיות באמת סקאוט כושל בן כושל כדי למצוא את השחקן

הזה ומנהל עוד יותר כושל שיסכים להחתים את הנכה הזה.

yanivya2

New member
המשפט שלך נכון לצערנו במכבי. מכבי מזלזלת באוהדים שלה כרגיל

קבוצות רבות בארץ מביאות זרים במהלך העונה שמשדרגים אותה משמעותית.
לראייה טריי סימונס שהובא להפועל והוא מתאים לה ככפפה ליד. סימונס אגב בזמנו הובא ע"י קטש לגליל גם כן באמצע העונה והפך להיות גורם משמעותי בקבוצה ההיא שלו.
כמה מטומטמים אפשר להיות כשמחתימים שחקן לשני משחקים כל כך קריטיים לעונה שחקן גבוה שלא שיחק שנה וחצי בערך. נניח והוא החלים מניתוח הברך שלו ברצועות (קרע את הצולבת, שזה משמעותי), עדיין ייקחו לו חודשיים לפחות להכנס לכושר משחק.
אני לא סבלתי את אונואקו, אבל לפחות הבן אדם השתלב בקבוצה ונמצא בכושר משחק מסויים.
לא האמנתי שיוכלו להביא מישהו שיוכל לתרום למכבי פחות מאונואקו, אבל מחלקת הסקאוטינג עושה זאת שוב.
בקיץ היה להם אופציה להביא את בורוסיס והנדריקס, אבל הם לא היו מספיק טובים למכבי אז הביאו את פאברני.
בגיץ' ובאטיסטה לא מספיק טובים. גם הטשיימר היה אמור להגיע ולבסוף לא הצליחו להגיע להבנות עם הקבוצה שלו. גם באתונה זלזלו בהצעה שמכבי הביאה על מברו'.
מישהו צריך להבין שם בהנהלה איך מנהלים מו"מ לשחרור שחקנים.
כנראה שהדפקטים האלו האמינו שיימצאו עוד פראיירים כמו לינהארט שישלמו את סעיף השחרור בעצמם.
ובנוגע ללינהארט, הוא אמנם היה אפור... אבל האם הוא יהיה פחות טוב ממילסאפ?
אני בכלל לא בטוח.

waviram

New member
אם מכבי הייתה מזלזלת באוהדים

היא לא הייתה טורחת להחליף שחקנים. היו יכולים לסיים את העונה גם עם פבראני... עוד שחקן, ועוד שחקן ועוד שחקן, זה מתחיל להיראות כמו העונה של ארויו.

ובשביל מה? יורוקאפ?! סתם בזבוז כסף...
עדיף למזער נזקים ולהתחיל לחשוב על העונה הבאה.

זה לא בהכרח כבוד לאוהדים

זה יותר צמצום נזקים ברמה הטיעונית לקראת המניפולציות הרגשיות בזמן מכירת המנויים.
הוציאו גרושים על מה שהביאו, היו שחקנים לא רעים בשוק, כולל כאלה (ארצג, ההוא מטורקיה) שא]שר היה להחתים במבט קדימה, אבל הם לא כאן לא כי אי אפשר היה אלא כי מכבי הסתובבה עם הקופה הקטנה.
זה יותר טוב מכלום ,אבל זה סימונס ומילסאפ בטח לא מעידים על רצינות, מקצוענות, או שיקול דעת מי יודע מה.
הרי גם כעת אפשר לנסות לקחת את היורוקאפ זה לא שאין על מה להילחם.

yanivya2

New member
בוא נתחיל בכך שהייתי מצפה שיביאו סנטר בריא

אין לי הרבה דרישות. לקחו הימור ענק כשעמדת הסנטר הפותח אוישה ע"י שחקן פצוע.
מכל הסנטרים בעולם הביאו סנטר שלא שיחק שנה וחצי עקב פציעה?
עם כל האהבה שלי לשון ג'יימס, גם המועמדות שלו היא במצב דומה.
החתמה כזו כמו של סימונס היא זלזול באוהדים. התקמצנו על המשכורת של אונואקו, שהוא שחקן ברמה ירודה, אבל עדיין בריא, והביאו מישהו שלא יחזיק פה מעמד שבועיים.
השחקנים שמביאים זה מקור הזלזול באוהדים.
הם פנו לאין סוף שחקנים, אבל כשמציעים להם ולקבוצותיהם הצעות עלובות שלא יחרטטו אותנו בכך שעשו כל מה שיכלו. אנחנו לא קונים את השקרים הללו יותר.

mikiarb

New member
צמד המילים " סוס מת " הכי מתאים למצבו של סדריק סימונס .בול

yanivya2

New member
מה שלא היה לי ברור עם מאריץ'

זה שבאותו זמן שפנאן עבד עם סופו על דיאטה ע"מ להחזיר אותו למשקל סביר, למה לא צרפו את מאריץ' לתוכנית ההרזייה?
מאריץ' הרי לא נפצע פציעה משמעותית בקריירה, ואם הוא היה משיל 15 ק"ג מיותרים אולי הוא היה יכול לחזור להיות מאריץ' ההוא שקטל את הסלים בפרטיזן.
אני לא אומר שזה בהכרח היה קורה, אבל אם כבר מאריץ' היה בקבוצה, אז למה לא לנסות להחזיר אותו לכושר?

פולספגן

New member
מה זה יעזור לשבועיים?

הרי חלון העברות נסגר בעוד פחות מיממה וגם אם לא יהיה טוב, לא יוכלו להביא מישהו במקומו.
&nbsp
בנוסף, בשבועיים עדיין אי אפשר להסיק מסקנות.

למעלה