חדש, כמה שאלות

guy65

New member
חדש, כמה שאלות

קודם כל שלום, אני גיא, אני יחסית חדש במשחק (בסביבות ה50 יום של משחק, ואני ממבר) ועוד לא ירדתי לעומקו. דבר ראשון, נסיתי להיות סוכן חשאי כמה פעמים ומשום מה הם לא מקבלים אותי, מישהו יודע למה? דבר שני, במשחק של הצוללת השלב השני, אני לא מוצא את היהלום, לא משנה כמה חיפשתי, יש מישהו שיודע? (וזה המשחק שמרוויחים בו הכי הרבה כסף נכון?) דבר שלישי, איך אני יודע איפה הפין בכל פעם? (יש רמזים או דברים כאלו) יש עוד הרבה דברים שאין לי מושג עליהם ואני רק מחכה לדעת, אשמח אם תעזרו לי ותתנו לי עצות. בתודה רבה מראש, גיאן

תשובות .

אני כמעט שנה בקלאב פינגווין , עוד יום !!! 1. כדי ליהיות סוכן שאי אתה צריך לענות על השאלון נכון . תחפש את התשובות ביו טיוב או באתרי קלאב פינגווין . 2. היהלום תמיד באותו מקום . ( אגב זה פנינה ) את צריך לקחת את האבן ולהחילף ביהלום שיש לצדפה בפה , תזהר שהיא לא תתעורר . 3. אין דרך לדעת , פשוט תחפש , אם אתה מוצא תכתוב פה שכולם ידעו ואם לא תבוא ואולי תראה שמישהו כבר מצא וכתב איפה .

ברוך הבא../images/Emo24.gif

ברוכים הבאים! תשובות: 1.כנראה שלא ענית על כל השאלות נכון... 2.לא יכול לעזור... מצטער... 3.אני כל פעם שיש פין חדש מחפש בכל מקום עד שאני מוצא. מקווה שעזרתי.

חזרתי

הי אני עברתי דירה לא היה לי אינטרנט כמה ימים אבל יש לי עכשיו

edenikXD

New member
הנה התושבות

דבר ראשון, ברוכה הבאה ;) שיהיה לך כיף בק"פ והנה התשובות: 1.כדי להיות סוכן חשאי תכתוב בגוגל קלאב פינגווין ותגיע לאתר כזה שקוראים לו club-p שהוא יכול לעזור לך... תילחץ על "איך להיות סוכן חשאי" ויהיה שם את כל התשובות 2.בנוגע למשחק אתה צריך לחפש את הפנינה.. (והיא נמצאת תמיד באותו מקום..) 3.פינים אתה צריך לחפש בעמצך,לבד,בסוף תמצא.. עצה: על תעזר באחרים כדי למצוא את הפין,מצא אותו בעצמך... יהיה לך יותר כיף... אם אתה לא מצאת את הפין הוא נמצא בביקתה (סקי וילג') איפה הטורס והחנות ספורט,אז בתוך הביקתה ליד האח (המחמם) יש מתנה כזאת... התקרב עליה ואז תיקח אותה.. נ.ב כשאתה סוכן חשאי,יהיה לך טלפון ניד כחול מעל המפה.. ובחנות הספורט בוילון הזה (איפה שמיתלבשים) שנפתח,אם אתה נינכס לשם.. תגיע למפקדה שנקראת HQ אג' קיו

למעלה