בנות, יש לי רעיון מהפכני

amitshilo

New member
../images/Emo32.gif בנות, יש לי רעיון מהפכני../images/Emo3.gif

האמת שכבר מלא זמן אני רוצה להזמין את כולן אליי לסופ"ש... דיברתי על זה אפילו עם חלקכן... ואני חושבת שהחופש זה הזמן האידיאלי לעשות את זה. לא יודעת, השנה האחרונה הייתה עמוסה כזו פתאום, ובקושי היה לי זמן לשבת על המחשב ולדבר, הופעות בכלל... היו חלום רטוב. וחוץ מועידות מטורפות שאנחנו חייבות להחזיר, וחוץ מהופעות פעם בכמה זמן שבטח יהיו עכשיו, בא לי זמן איכות כמו שצריך. חוץ מזה, אני חושבת שרק ענברי, טרגר והילי היו בבית שלי... שזה דבר בעייתי מאוד
, וממילא אף פעם לא תצטרכו לישון אצלי אחרי הופעה או משהו (אלא אם כן הקפה בכפר ישיקו ליין הופעות מטורף
), והצפון מ-מש יפה ולרובכן לא יוצא להיות בו הרבה חוץ מטיולים שנתיים או משו... קיצר! יש לי הרבה סיבות!
אז אם אתן חושבות שבא לכן.. או שאתן אפילו ממש מתלהבות.. אז תגיבו, תדברו איתי, ונארגן את זה... ואם אני סתם נשמעת לכן מטומטמת ומתלהבת, אז לא משנה... וזהו. ויש גם אוף, אז תעשו שטויות ובלאגנים. נשיקות.

../images/Emo126.gifאני לגמרי בעד ../images/Emo99.gif

למרות שאין לי הרבה סופ"שים עד היציאה לש"ש ככה שזה יכול להיות קצת מסובך, אבל אם אני אוכל להגיע- אני הכי שם בעולם. וד"א, בגלל שזה חופש, אפשר לעשות את זה גם באמצ"ש קטן
עמיתי, אני מתה עלייך ואת מדהימה מדהימה, ואני מתגעגעת אלייך בטירוףףף!!!!!!!

amitshilo

New member
אוך כפרה אחת../images/Emo23.gif

גם אני מתגעגעת נורא...
אם יהיו עוד כמה תגובות אני אתחיל לבדוק תאריכים

זה רעיון מעולה.

רק היום אני וענברי דיברנו על זה שיכול להיות ממש מצחיק לעשות מסיבת פיג'מות של כל התפוזניקיות
נספר צ'יזבטים וכאלה
בקיצור אני לגמרי בעד
נראה אם אני יכולה בתאריכים בתציעי.. רק בעיה אחת- אני לא בטוחה שיהיה לי איך להגיע
אני גרה ממש רחוק כמו שאת יודעת וזה.. קיצר נראה כבר מה יהיה.. סתםםםםםםםםם. אני שם. ואני מתגעגעת לכולכן.

amitshilo

New member
קו 12 בייבי../images/Emo8.gif

הקו האגדי.. סתם סתם... (כן כן הילי את שנונה ואני אוהבת אותך.
)

inbarIL

New member
חח באמת אני והילי דיברנו על זה בדיוק../images/Emo3.gif

כמובן שאני אהיה שם

O f r i s h

New member
איזו נשמה!

במידה וזה יסתדר לי אני אשמח:) בכל זאת, יש חופש עמוס קצת יותר מידי אפילו..

amitshilo

New member
אוקיי מגניב! ועכשיו...../images/Emo26.gif

שכל אחת תגיד אם היא מעדיפה יולי או אוגוסט. בואו נעשה שמי שמעדיפה יולי תסמן
ומי שאוגוסט תסמן
ואם גם וגם ורק תלוי באיזה תאריך או משו תשימו את שני האייקונים

inbarIL

New member
חחחחחחחחח הרגת אותי../images/Emo6.gif../images/Emo176.gif

אממ
אבל לא כזה משנה..תלוי בתאריך..

../images/Emo126.gif../images/Emo42.gifיולי../images/Emo42.gifיולי../images/Emo42.gifיולי!!!

אני יוצאת לש"ש ב9.8 [ומי שלא יודעת את זה עד עכשיו אז... חבל!] אם באוגוסט אז בבקשה בבקשה שיהיה לפני

O f r i s h

New member
../images/Emo176.gif בעיקרון..

יולי ממש עמוס לי, ממש.. והאמת שגם אוגוסט עם כל התכנונים זה לגמרייי תלוי בתאריך

amitshilo

New member
אוקיי הגיע השלב הקשה../images/Emo6.gif

למרות שהרוב אמרו אוגוסט, אני רוצה לראות איך כן דוחסים ביולי כדי שטרגר אהובתנו שמתגייסת ממש בקרוב תוכל להגיע... אז... בגלל שהסופ"ש הזה די תלוי בי (בית וזה) אני מורידה את התאריכים שאני לא יכולה.. אז תגידו מתי אתן יכולות (אם בכלל) בין התאריכים 17-22.7. הולך? הלוואי שנצליח למצוא... לדעתי הסופ"ש 17-18 הוא ממש טוב כי גם יש משהו בבית שלי בימים האחרים.. אבל ננסה להתגמש. יאללה דברו:)

למעלה