"תדעי שאני כותב בגלל שאני אוהב..."

amitshilo

New member
"תדעי שאני כותב בגלל שאני אוהב..."../images/Emo168.gif

אז... הקיץ הגיע.. ואני מזמינה אתכם קצת להסתרע ולנוח.. בקרוב אעשה שאלון קיץ.
ועד אז, סכמ"ש.
שיר השבוע, יואב:
שיר השבוע, אחר:
אלבום השבוע:
אמן השבוע:
תמונת השבוע:
הופעת השבוע:
ציטוט השבוע:
מהשבוע הזה אני אשמור:
מהשבוע הזה אני אמחק:
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת:
עמית.

חכמיוש

New member
"..לא שאני עוזב.. אני רק נעלם קצת..."

שיר השבוע, יואב: ה20.04..
שיר השבוע, אחר: וזה קורע - איתן שפירא, לחלום - הראל סקעת
אלבום השבוע: איתן שפירא - קרן שמש
אמן השבוע: איתן שפירא, יואב דגני והראל סקעת
תמונת השבוע: איזה מהממי הוא? :)
הופעת השבוע: אחח כל ה3.. איתן כי היה מדהים וזה השקה, יואב כי היה מדהים וזה חשמלי, סקעת כי היה מדהים והתגעגעתי
ציטוט השבוע: "אנחנו חייבות לשים את עצמנו במקום הראשון.."
מהשבוע הזה אני אשמור: הודעה שמישהו יקר כתב לי.. וההופעות
מהשבוע הזה אני אמחק: את כל אבל כ-ל השאר....
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: קשה

../images/Emo13.gif

שיר השבוע, יואב: עד שהגעתי. שיר השבוע, אחר: אינטואציה,עברנו לצפון,גור חתולים-שלומי שבן, הסיגריה האחרונה[אבל את לאאאאאאא]-אריק ברמן, הבנתי בערך ועדיין לא-נועם פנחסוב,דור דניאל-בין החלומות. אלבום השבוע: האלבום של דגני
אמן השבוע: הדג נחש:] תמונת השבוע: להה.. הופעת השבוע: ההופעה של נועם במוזה. ציטוט השבוע: כל מיני ציטוטים מההופעות. מהשבוע הזה אני אשמור: זכרונות. מהשבוע הזה אני אמחק: אכזבות.. ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: שילוב

../images/Emo126.gif"יותר לא נהיה תלמידים בתיכון האלון...

"זה הזמן.... להגיד שלום"
שיר השבוע, יואב:ימים אחרים
שיר השבוע, אחר: שיר הסיום שלנו, ובעצם כל השירים מהמסיבת סיום!
אלבום השבוע:|
אמן השבוע: מחזור ח'
תמונת השבוע: שיכורה במסיבה
הופעת השבוע: "זהו זה- וקצת אחרת" הצגת הסיום שלנו
ציטוט השבוע: "החיים הם כמו הירח, לפעמים הם מלאים, ולפעמים הם חצי, וכל יום זה משהו אחר" - תובנה מדהימה שהגיעה אלי כשהייתי שיכורה בטירוף.
מהשבוע הזה אני אשמור: וואו. המסיבת סיום, הקפיצה לבריכה, האפטר המטורף, הלילות עם החברים.
מהשבוע הזה אני אמחק: את ההנג אובר שאחרי המסיבה
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: מטורף.

אין חדש תחת השמש.../images/Emo42.gif

שיר השבוע, יואב: 20.4, לא יקרה ביננו, קרן אור, ימים אחרים, קשה לי לוותר.. בקיצור המון. שיר השבוע, אחר: הכל מתפורר, עדיין לא, תראי אותי, לעוף-נועמיקו, שמים לב, באבש"ה-עברי לידר, בין החלומות-דור דניאל אלבום השבוע: דגני מסתבר. אמן השבוע: נועם. ללא ספק.
תמונת השבוע: הופעת השבוע: נועם במוזה, כי היה הכי מדהים שיש. ציטוט השבוע: "עומד על אמצע הגג ביום של חורף, ולא יודע אם כדאי או לא כדאי.."
מהשבוע הזה אני אשמור: את כל ההופעות, והרגעי שפיות. והיה הרבה מהכל. מהשבוע הזה אני אמחק: אותו. ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: בלבול. הודגש באמצעות מדגישומטיק

inbarIL

New member
So tell me were to go from here../images/Emo14.gif

שיר השבוע, יואב:כל מה שיכולתי
שיר השבוע, אחר:unknown, through thies times - Lifehouse ועוד מלא..
אלבום השבוע:
אמן השבוע:לייפהאוס..
תמונת השבוע:
הופעת השבוע:נועם במוזה.
ציטוט השבוע:"מי הוא בעל האמונה הכי גדול בשכבה?" אוי לי..ומליון דברים..יותר מידי..
מהשבוע הזה אני אשמור:את השפיות. הים, החברים, השכבה, המסיבה, ההופעה, הסיום בצפר, הלסיים עם הבגרות בהיסטוריה..הרבה..
מהשבוע הזה אני אמחק:כ"כ הרבה.
ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת:פסיכי.

מסכמ"ש ../images/Emo13.gif

שיר השבוע, יואב: - סיפור עצוב. שיר השבוע, אחר: - Love Your Love The Most של Eric Church , ממליץ עליו בחום !! אלבום השבוע: - האלבום הראשון של Eric Church אמן השבוע: - Eric Church ציטוט השבוע: - "אורנג' שלום מדבר... אוי... המוקד נשרף.. ביי..." ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: - מתיש! שיהיה שבוע מעולה לכולם

O f r i s h

New member
בדיילי קטן..

שיר השבוע, יואב: "כך או כך" שיר השבוע, אחר: "סתיו" - יואב קורן אלבום השבוע: של יואב קורןP: אמן השבוע: ממ.. בואו ננחש?! יואב קורן, ורמי קליינשטיין.. תמונת השבוע: - הופעת השבוע: -
ציטוט השבוע: -
מהשבוע הזה אני אשמור: המ, הטקס קבלת כומתה של אח שלי, אח, כמה מרגש היה! מהשבוע הזה אני אמחק: את כל הלמידה להיסטוריה, שתגמר מחר לכל החייייייים!!! ואם הייתי צריכה לסכם את השבוע במילה אחת: מייאש עוד קצת, עוווווווד קצת ואני רואה את כוווווווולכן!

למעלה