חדשות, שאלות, בקשות...

niviri

New member
קלריטה, החברה של קוקו

ובקאסי היא היתה בעונה השניה, התחלת אותה כבר?

shiran232

New member
לא ידעתי שסנטי ממשיך לשחק מחוץ לתיאטרון

ושמעתי שגם פלור פאדיז'ה משחקת שם..האמת שחשבתי שזאת סדרה לא מוצלחת כי לא שומעים עליה כמעט בארגנטינה

LiaTuSh18

New member
וואלה?

נראה לי שהיא סבבה כי כבר יש חוזה לעונה שנייה..
ואני חושבת שסנטי שיחק שם בתפקיד אורח כי הוא מנחה של דיסני כאילו זה הקישור שאני עשיתי בכל אופן..

niviri

New member
וואלה? יש לה תפקיד קבוע שם?

אולי את לא שומעת עליה מארגנטינה, כי את לא קוראת תוכן לילדים?
&nbsp

shiran232

New member
אממ..לא בטוחה שזה תפקיד קבוע

ויש מצב, אבל נגיד על ויולטה אני כן רואה כל מיני פרסומים..מצד שני, טיני היא היחידה בערך שיוצא לי לראות שם אז לא יודעת..

LiaTuSh18

New member
תודה שירני!

איזה זקן פליפה נראה בתמונה

הסיפור עם המעריצה של לאלי ממשששש ממש העציב אותי
ומה גורם לה גאווה בזה בדיוק? תתני לה עוד כרטיסים לעוד הופעות במקום לספר ולבכות $%%$#
איזה חמודה כריס איך היא תומכת בלאלי וממש משווקת אותה כאילו היא סוכנת שלה חח
הכתבה עם לואיסנה פתאום גרמה לי לחשוב שזה באמת קצת מסובך כל הסיפור הזה של ארגנטינה-קנדה מבחינת הילדים שזהו הם גדלים (כאילו נואה חח) וילכו עוד מעט לגן ולבית ספר ולאמא יש קריירה בארגנטינה בעיקר ולאבא בקנדה ובכל העולם והמשפחות שלהם כל אחת במקום אחר וואו.. כאילו.. בטח הם יתחנכו בחינוך ביתי כי זה לא שאפשר ללכת לבית ספר בכל מדינה מתי שמתחשק.. סיפור!
איזה חמוד נואהההה שר
הזכיר לי משום מה את דריו בקטע הזה חחח וגם אליאס נראה חמוד הלוואי שנראה קצת יותר ממנו !!
&nbsp
מצרפת שני דברים שנתקלתי בהם בזכות הלינקים ששירן שמה..
סרטון שבו כולם מדברים נפלאות על לאלי מצורף מטה
וכתבה על החברות ארוכת השנים בין מרסלה קלוסטרבאואר לאגוסטינה צ'רי והתעלולים שלהן כנערות:
http://www.ciudad.com.ar/espectacul...oer-agustina-cherri-mientras-trabajaban_77203
(נשמע כמו משהו שסיילו מ"אבסורדה" תעשה
)

shiran232

New member
יש מצב שלאלי עשתה את זה

כריס הייתה ממש חמודה
&nbsp
בקשר לילדים - אני גם תוהה איך מלמדים אותם להבדיל בין שתי שפות בגיל כל כך צעיר
&nbsp
אני אוהבת את זה שכולם כל כך אוהבים ומפרגנים ללאלי. כאילו תמיד יש את הקנאיות ואלה שמנסות לקבל תשומת לב, אבל הרוב המוחלט אומר עליה רק דברים טובים.
&nbsp
החברות של מרסלה ואגוסטינה ממש חמודה :)

LiaTuSh18

New member
תהי בטוחה שאם היא הייתה עושה היית יודעת

אם זה לא היה בא ממנה זה היה בא מהיח"צ שלה. אין מתנות חינם ובסתר בשואו ביזנס
לדעתי הילדים בגיל הזה פשוט חושבים שהכל זה שפה אחת..

sparx

New member
דווקא לא..

אחיינית של השותפה שלי גרה בארה"ב, היא בת 4-5 כזה..
יש רגעים שהיא אומרת משפטים מעורבבים.. כי נגיד מילה מסוימת לא באה לה בעברית או באנגלית.. אבל בכללי היא יודעת שאלו 2 שפות נפרדות..
בגן היא מדברת רק אנגלית.. בבית גם וגם.. היא מודעת לזה שיש אנשים מסוימים שיבינו את העברית והרוב לא..

niviri

New member
מה ז"א מה בדיוק גורם לה לגאווה בזה?

כשמישהו מוכן להשקיע ולהתאמץ כ"כ רק בשביל לראות ולשמוע אותך ברור שזה גורם לגאווה!
ואני לא רואה סיבה שלאלי צריכה לממן כרטיס למי שאין לו מספיק כסף...

LiaTuSh18

New member
אם הייתי שומעת שעשו דבר כזה כדי לבוא להופעה שלי

הרגש גאווה לא היה אפילו בטופ 5 שלי. היו שם עצב, צער, רחמים, אמפתיה, רצון לעזור, הכרת תודה שאני לא צריכה לאסוף בקבוקים ושיש לי כסף לקנות כל מה שאני רוצה.
לאלי לא צריכה כלום. פשוט ציפיתי ממנה כבן אדם שתהיה לה החמלה לעשות את זה.

niviri

New member
את בנאדם גדול!

(אבל את יכולה גם להרגיש גאווה לצד כל הדברים האלה, שהיא עושה את זה בשביל הופעה שלך דווקא ולא של מישהו אחר).
&nbsp
הציפיות שלך מלאלי גבוהות מדי. אל תשליכי עליה את טוב הלב המיוחד שלך, לא נראה לי שהרבה היו ממנים כרטיס ואם כן בטח שלא מפרסמים את זה (מה שיגרור עוד אלפי סיפורים כאלה).

LiaTuSh18

New member
בדיוק...

אם זה היה באמת בא לה מהלב היא הייתה עושה מתן בסתר.. שומעת את הסיפור, נותנת לילדה החמודה כרטיס או שניים (תאמיני לי שזה לא מגרד לה את החשבון בנק) ולא מספרת על זה לאף אחד.. לכי תדעי אולי אפילו האמא והבת מובכות מזה שהיא סיפרה? ברור שלא ידועים מי הן אבל עדיין זה שה"סיפור" שלהן ככה מפורסם בכל ארגנטינה זה לא הכי נעים..

niviri

New member
סרט עם אאוחה ופרנצ'לה...

יכול להיות לזה פוטנציאל....
&nbsp
איזה תפקיד עלוב נתנו למיקה, בקושי שמים לב שהיא שם בקליפ

&nbsp
מזל טוב לאיסה שהספיקה להתחתן בינתיים

&nbsp
ו... אנחנו הולכים להתעלם מהתמונה שפלי העלה, עם קמי?

shiran232

New member
אז בקשר לתמונה

הדבר הראשון שחשבתי כשראיתי אותה היה "אעעעעעעעע" והדבר השני - איך זה שהיא נראית כל כך נורמלית??

אגב יש גם את התמונה הזאת שטוענים שהיא חדשה

niviri

New member
פה היא בכלל נראית טוב!

אז אני מרגישה צורך לאזן....

למעלה