EL HILO ROJO - שרשור צפייה

niviri

New member
....

וואו, איזה סרט מבאס! שום גורל ושום מקריות קסומה. בסה"כ 2 אנשים עם מוסר מפוקפק ממש כמו במציאות שבוגדים במשפחות שלהם. אף פעם לא קרה שכל הסרט כ"כ קיוויתי שלא יקרה כלום בין 2 הראשיים.
בנחמין בעצם גילם את עצמו ועשה את זה בצורה בלתי ניתנת להזדהות בעליל. גבר נוראי שרודף בעקשנות אחרי בחורה למרות שהוא נשוי, והבגידה לא מעוררת בו שום רגשי אשמה.
אבריל לפחות ניסתה להתנתק מדי פעם וגם התוודתה מיוזמתה (בגדול, גם ממנה לא הכי הייתי מרוצה, אבל מול מנואל היא יוצאת יותר טוב).
ובלי קשר, אאוחה כ"כ מהממת

&nbsp
והסוף... מה זה הסוף הזה
"היום אני לא יכולה"- מה זה אומר? אם היום לא, אז מחר? בעוד שנה?? מה אני אמורה להבין מזה???
&nbsp

shiran232

New member
תגובתי...

טוב אז כמו שמיטל כתבה, זה סרט על שני אנשים שלא ממש מעניין אותם שיש להם משפחה. נדלקו אחד על השני, וזה הדבר היחיד שמעניין אותם. את המשחק של אבריל בכלל לא הבנתי. שנייה אחת היא רוצה אותו, ופתאום היא מחליטה שלא. גם כשהם כבר התייחסו לזה שלכל אחד מהם יש משפחה, לא נראה שמישהו מהם מרגיש אשם. זה הרגיש יותר כאילו הם מרגישים שהמשפחה היא איזה מכשול בדרך שלהם לאושר. רק בסוף, כשהם דיברו עם בני הזוג שלהם אפשר היה לראות טיפה של אשמה.
&nbsp
בגדול סרט איטי מאוד..אפילו משעמם..אולי לארגנטינאים יותר קל להתחבר לסיפורי אהבה/בגידות כאלה..
+ראינו את ה- MANTA DE NEPAL המפורסמת...
לגבי הסוף - אני אף פעם לא אוהבת סוף פתוח..יותר בגישה של אם באתם לספר לנו סיפור, ספרו אותו עד הסוף. בכל מקרה, הרעיון של הסרט הוא שאי אפשר לברוח מהגורל, וגם הכניסו לנו בסוף את המשפט הזה, אז אני מרשה לעצמי להאמין שהם סיימו יחד למרות הכל...
&nbsp
&nbsp

sparx

New member
מסכימה עם שתיכן

סרט מבאס. איטי וכן.. די משעמם.
&nbsp
דווקא אני מבינה את ההתנהגות של אבריל.. כי כאילו באיזשהו מקום היא עוד התנגדה לזה.. אבל נכנעה בסוף..
&nbsp
בקיצור לא אהבתי את הסרט..
אבל אמאאאא כמה שאאוחה יפה.. וגם ויקוניה לא חסר לו!

shiran232

New member
לי זה נראה כאילו היא זרמה איתו

ואז פתאום כעסה עליו[?] כאילו שלה אין חלק בזה, אח"כ שוב זרמה איתו, שוב כעסה. אבל כן, הוא היה אפילו יותר גרוע ממנה.
&nbsp
אאוחה מדהימה. אין דברים כאלה.
&nbsp

niviri

New member
למיטב הבנתי היא כעסה עליו

רק אחרי שהיא ניסתה לדחות אותו והוא התעקש..

LiaTuSh18

New member
אבללל אני רוצה את אבסורדהההה

זה לא נראה מעניין.. לאור התגובות שלכהן אפילו עוד יותר

LiaTuSh18

New member
יאללה אולי שירן תפתחי שרשור?

שמי שרוצה יגיב לך, לי וליערה כבר יש, את ראית ואולי גם מיטל? בטח גם חן תרצה לראות ואני מאמינה שכולן..או הרוב.. הנושא ממש מעניין

למעלה