** כמה עידכונים (לא הכי עדכניים) **

niviri

New member
** כמה עידכונים (לא הכי עדכניים) **

אז קודם כל, בעיקבות שרשור הקינסה של נדיה, קבלו את כוכבי פינת אור- אז והיום:
https://www.youtube.com/watch?v=yj0KxUTjBEU
https://www.youtube.com/watch?v=QhoT6GliP-o

תמיד נחמד שאתרים בעברית כותבים על שחקני טלנובלות, ועוד יותר כשהפוקוס הוא על יוצאי כריס מורנה, אבל אפילו ממאקו הייתי מצפה לרמה שמזכירה קצת יותר כתבה רצינית וקצת פחות הרהורים אקראיים בבלוג.
http://www.mako.co.il/entertainment-celebs/world-2016/Article-5ff8c8f7d637651006.htm

ויש את זה....
http://www.diarioshow.com/article/d...as-tuve-sexo-con-seis-personas-al-mismo-tiemp
1. למה זה בכלל לגיטימי לשאול דבר כזה??
2. אז זה מה שנעשה מהנסיך שלי
(ועוד הם שמו תמונה שלו קטנצ'יק מתוקי ליד הוידוי! מה זה מתאים)

shiran232

New member
זאת הפעם הראשונה שאני רואה תמונות עדכניות

של אמיר

&nbsp
לא ראיתי רבלדה אבל
כריסטיאן צ'אבס נדפק לגמרי אה?! :|
חחח טוב יש בכתבה הזאת הרבה שטויות, אבל לפחות נזכרו בהם..זה גם משהו..
&nbsp
איווו אגוסטין!
איך אני שונאת שמתגאים בדברים כאלה..הארגנטינאים האלה..
&nbsp
תודה מיטל!

niviri

New member
והיה חסר לך?

אני ממש רציתי לראות תמונות של סבס, ולא מצאתי עליו כלום בשום מקום

&nbsp
אני רוצה להאמין (כלומר , לא בדיוק רוצה, זה הרע במיעוטו) שזה יותר "האגוסטין הזה" ולא כל הארגנטינאים...

shiran232

New member
חחח לא ממש אבל עדיין מעניין

טוב אולי הקטע של האורגיות פחות נפוץ...

סרטונים שכיף לצפות בהם!

פלור פאדיז'ה ולאורה נראות בדיוק אותו דבר 13 שנה אחרי!
&nbsp
אמיר הסוטה אכן נראה סוטה!
&nbsp
דווקא מאוד אהבתי את הכתבה של מאקו(ואני שונאת את מאקו, הם שוביניסטים) כי הם מראים את הצד הפחות זוהר של התעשייה הזו, שמנצלת ילדים רכים שרק רוצים להתפרסם. רומינה לא מתה סתם, היא הייתה הבת של אישה שדחפה אותה לזה מגיל מאוד צעיר והם כולם היו חלק מתעשייה מאוד תובענית עם אידאל מאוד מסוים. חשוב לזכור את זה לצד האהבה הגדולה שלנו לסדרות האלו. הרבה מהם מספרים כמה היה קשה לגדול בתוך זה.
&nbsp
לגבי הכתבה עם אגוסטין-קראתי את הכותרת והספיק לי, לא בשבילי החרא הזה.

niviri

New member
כן, הן לא השתנו!!

אין לי בעיה עם הנושא של הכתבה.(אם נתעלם לרגע שהוא ברור מאליו) ידוע ששחקנים צעירים מנוצלים, מפתחים הרבה תסביכים וכו' אף אחד אף פעם לא חשב אחרת. הבעיה היא עם צורת הכתיבה העקומה, אי הדיוקים, הקשרים בעייתיים... בקושי אפשר לקרוא לזה כתבה.

LiaTuSh18

New member
הכתבה הייתה FAIL לגמרי

בשביל מה זה טוב? והיא כתובה בצורה כל כך לא איכותית.. הכי הפריע לי שהם כתבו כותרת מנופחת כזו על נפילתם של כוכבים ושמו תמונה של לואיסנה אנהי ועוד מישהי מצליחה לא זוכרת מי. כאילו לפחות שימו את מייל ולינדזי לוהאן חח לואיסנה היא הכי דוגמה למישהי שממשיכה להצליח והיא מודל לחיקוי.

niviri

New member
אחרי כל ההקדמות והחפירות

הביאו דוגמאות לכאלו שיצאו טוב בכמות פחות או יותר שווה לאלו שהתרסקו (ואני לא מחשיבה דוגמאות לנפילה כואבת סטייל "לא ידעתי אם מתקרבים אלי רק בגלל שאני מפורסמת, עד כמה שזה נורא)

LiaTuSh18

New member
כריס לא דחפה אותה לכלום...

רומי רצתה להצליח, יותר מזה, היא שמעה שיש אודישנים לקטנטנות והיא הלכה בלי להגיד לכריס תחת שם בדוי והתקבלה ...

אולי היא לא דחפה אותה באופן ישיר

ניתן לה את זה, בסדר. אבל! היא(כריס) מגה מפיקה ורומי הייתה נצר לשושלת של יוצרי תוכן טלוויזיוני ואולי, ואפילו מאוד סביר, שהיא הרגישה צורך ללכת בעקבות המשפחה שלה ולא הבינה את משמעות התעשייה הזו בגיל הצעיר שבו היא התחילה להיכנס אליה. (אל תשכחי שבתחילת קטנטנות היא הייתה רק בת 21, ילדונת לכל הדעות, וחוגטה קון כריס היה עוד לפני, אז היא הייתה ממש צעירה ומה היא כבר ידעה מהחיים שלה? זה מה שסבב אותה מגיל מאוד צעיר אז לזה היא הלכה.)

LiaTuSh18

New member
איןןן לאמיר הזה פשוט יש פרצוף של סוטה!!!

זה לא משתנה עם השנים!!
מה שכן, קלטתן שבסרטון השני יש תמונה שלו מנשק גבר? הוא גיי? אם כן למה הוא הטריד ילדות ולא ילדים? לא היה מודע לעצמו אז?

&nbsp

shiran232

New member
בצפייה ראשונה בכלל לא שמתי לב חח

אולי הוא עוד לא היה בטוח בהעדפות המיניות שלו באותה תקופה

shiran232

New member
התכתב עם מעריצות

התפשט מול המסך וניסה לשכנע אותן לשלוח לו תמונות שלהן בעירום

tamaguchi girl

New member
לרובם הגדול הזמן עשה רק טוב

על אגוסטין גם לא קראתי..בטח הוציאו את הכותרת מפרופורציות אבל זה בכל זאת מעצבן

&nbsp
מה שכתבו על סלסטה סיד נכון?

ועל מה מדובר כאן- "הסכסוך המתוקשר שאספוסיטו מנהלת בימים אלה עם הקולגות לשעבר, טיני סטוסל, אנחלה טורס ונטלי פרס"??
לפי מה שזכור לי גם טיני וגם לאלי אמרו שהן בסדר אחת עם השנייה (תמיד נשאל בהקשר לפיטר אבל בכל זאת..)
&nbsp
&nbsp

shiran232

New member
האמת שנראה שלא ממש הוציאו מפרופורציות

אני לא ממש מכירה את הסיפור של סלסטה אבל הייתה לה בעיית סמים לפני כמה שנים...
&nbsp
עם לאלי הם דיי הגזימו..היא וטיני אמרו בערך מיליון פעם שאין להן בעיה אחת עם השנייה. אנחלה טורס אמרה שהיא ולאלי התרחקו והכניסה לעניין את הרומן עם מריאנו ואת זה שהיא התחברה יותר לנטלי פרס באספרנסה מיה. בכל מקרה, גם אנחלה וגם לאלי טוענות שלא היה איזה ריב גדול והן פשוט לא חברות. נטלי פרס אמרה באיזה ראיון כששאלו אותה על לאלי שהיא לא רוצה לדבר על העניין והדבר היחיד שיש לה להגיד זה "לא לפלייבק" וזה בעיקר הרגיז את המעריצות של לאלי...

למעלה