סכמ"שששש

LiaTuSh18

New member
סכמ"שששש

איך עבר השבוע?
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע:
התחדשות השבוע:
השבוע מ-1 עד 10:
יום השבוע:
סלב/ס השבוע:
שיר השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
סדרת השבוע:
מבחני השבוע:
בילוי השבוע:
תוכניות לשבוע הבא:
מסר לאומה:
ציטוט השבוע:
תמונת השבוע:

LiaTuSh18

New member
מסכמשת

איך עבר השבוע? עסל בסל כזה
משהו טוב שקרה השבוע: התגברתי על כל מיני מכשולים מנטליים :)
משהו רע שקרה השבוע: פיקאצ'ו נגלה אליי והסתובבתי בכל האיזור שהוא אמור להיות בו ועדיין לא מצאתי אותו!!!!
דבר מוזר/מצחיק שקרה השבוע: עשיתי משלוח מהאתר של ביוטיקייר עם מלאאאא מלא דברים שקניתי לאמא שלי ליום הולדת. חשבתי שהפעם נלך על מלא מתנות קטנות באותו תקציב של מתנה אחת גדולה. קיצר, באפשרויות שילוח ביקשתי שהחבילה תגיע למרכז מסירה, אני אוהבת את זה זה ממש נוח. למי שלא מכירה יש כל מיני מקומות ברחבי כל עיר שמקבלים דואר ואז פשוט באים ולוקחים משם, אז בחרתי באיזה מינימרקט בשכונה שלי. עדיף מלחכות בדואר שעות. ויותר זול משליח עד הבית. בקיצור, יום-יומיים אחרי שהזמנתי מצלצל אלי שליח ואומר לי יש לך משלוח איפה את גרה? שזה כבר מוזר אבל אוקיי.. נתתי לו את הכתובת ושאלתי מתי הוא מגיע, אמר בין 12-14. אוקיי..תהיתי אם זה הביוטיקייר אבל ידעתי שזה אמור להגיע למינימרקט ושאין לי שום משלוח אחר אז זה היה לי ממש מוזר. טוב.. אחרי כמה זמן מצלצלת אליי אישה ממספר חסוי ואומרת לי את הזמנת חבילה מביוטיקייר נכון? אמרתי כן..אז היא אומרת לי למה כתוב לך מינימרקט יש שליח עד הבית לא יודעת מה היא אמרה אפילו, לא הייתה סגורה על עצמה בשיט בקיצור. אמרתי לה תקשיבי את רוצה להביא לי שליח עד הבית אז בכיף אבל אני שילמתי על איסוף ממרכז קבלת משלוחים..מה שאת רוצה חח. אז היא אומרת לי טוב אני אבדוק את זה ואחזור אליך. טווווב. אחרי עוד כמה זמן מצלצלת אליי נערה ואומרת לי היי ליאת מדברת מעיין מהמינימרקט הגיעה אלינו חבילה שלך מביוטיקייר רוצה לבוא לקחת אותה? חחח WTF. אז אני אומרת לה תכננתי לבוא בערב עד מתי אתם פתוחים? אז היא עושה לי אממ אני מציעה לך לבוא עכשיו כי אם לא..יש איזה בחור..לא כדאי.. תבואי עכשיו אני פה עד שלוש. אוקייייייייייייייייי. מגיעה לשם הכי מהר שאני יכולה כי לא ברור מה יקרה כשהיא תלך.. ואז היא אומרת לי היי כן תלכי לבחור שם באיזור של החבילות ותגידי לו שיביא לך את החבילה המוזרה מביוטיקייר. חחחח
זהו פה הסיפור המוזר נגמר קיבלתי את החבילה בסוף.
התחדשות השבוע: זהו אז החבילה מביוטיקר ושרשרת מהממתתתת של פילים מהאיביי
השבוע מ-1 עד 10: 5
יום השבוע:
סלב/ס השבוע: יערההה! הנסיכה הזאת קונה לי בושם של ויקטוריהס סיקרט!!! (ברור שאני מחזירה לה את הכסף אל תדאגו חח)
שיר השבוע: voy a amarte- carlos rivera
סרט השבוע:

ספר השבוע: קוראת את המיניאטורות
סדרת השבוע: שבע נשמות (!!), בוורלי הילס 90210- אגב, מנצלת את הבמה כדי להגיע על זה משהו. לא זוכרת מי כאן כתבה שהיא גם רואה את זה ושהיא לא זכרה שלברנדון היו כל כך הרבה חברות- בואנה כמה שזה נכון!!!! זה פשוט מגוחך כבר חחחח כל פרקקקק הוא מכיר מישהי אחרתתת!! וואו! יאללה קלי תמסדי אותו כבר! , המירוץ למליון (ידעתי שלא ידיחו את הצרפתים), the fosters וכמובן האולימפיאדה לפני שהיא נגמרה! זה גם היה שבוע שעבר.
מבחני השבוע: ברוך השם זה מאחוריי.
בילוי השבוע: לא היה משהו מיוחד
תוכניות לשבוע הבא: עבודה ולהמשיך במסע לשיפור עצמי! מייקאובר כולל! (ולאו דווקא חיצוני)
מסר לאומה: תפתחו גם אתם שרשורים בפורום!
ציטוט השבוע: לא ציטוט ספציפי אבל סידרתי את הזיכרון הנייד שלי ומצאתי כל מיני מכתבים שכתבו לי בגיבויים ישנים וזה היה ממש נחמד ועשה לי טוב על הלב :)
תמונת השבוע: מצאתי שם תמונה שלי ושל סבוש כשהייתי ממש קטנה, תמונה חמודה כזו עם נוף מהמם של ירוק ואגם, ומלא מלא אהבה!
&nbsp
שבוע טובבב

אוקיי, מה? הסיפור המוזר שלך באמת ממש מוזר!

לא הבנתי למה התקשרו אלייך מחסוי ומה רצו ממך ואיך בסוף זה הגיע למינימרקט ולא אלייך.. ומה הבחור היה עושה אם לא היית באה לקחת? אני סקרנית ומפוחדת בו זמנית!
&nbsp
לגבי בוורלי הילס- אני הכי ענתיקה בעולם. ביום שזרקתי את האייפון המעאפן שהיה לי לטובת פלאפון טוב יותר, הדבר הראשון שהורדתי היה הtheme song של הסדרה ומאז הוא הצלצול שלי, רק אנשים איכותיים מזהים :)
ותכלס לברנדון היו מלאאאא חברות! אפילו אחת עם תינוק! ברנדה לעומת זאת הייתה 17 שנה עם אותו דביל.. הכי נורמות פטריארכליות!
&nbsp
מהההה הקטע של אנשים עם הפוקימון הזה?! זה לא היה מגניב אפילו כשהסדרה שודרה, אז עכשיו כשיש משחק של זה? ביג נו נו!
&nbsp
שבוע טוב ליאת!

Jolleen

New member
מגניבה את עם הצלצול!

מסכימה כ"כ לגבי פוקימון
ניסיתי גם את האפליקציה, וזה פשוט משעמם וחסר פואנטה

LiaTuSh18

New member
חח יווו אני בשוק שזה הצלצול שלך! ענק!

מי לעזעזל לא מזהה? המנגינה הזו היא אלמותית!
נכוןןןן איך זכרת את ההיא עם התינוק? גם את רואה עכשיו או שיש לך זיכרון מפחיד לאללה?
שמעת שלשאנון דוהרטי יש סרטן? התמונות שלה עם קרחת הורגות אותי היא נראית כל כך אומללה
למרות שהיא הייתה ביצ'ית כל החיים שלה אני לא מאחלת את המחלה הזו לאף אחד..
חחח פוקימון היה מגניב גם כשהסדרה שודרה וגם עם המשחק! האמת שהוא הדבר היחיד שגורם לי לצאת מהבית ולעשות הליכות.. כי עכשיו להליכה שלי יש מטרה אז זה מדרבן אותי..
שבוע טוב קוקי

Jolleen

New member
פיקאצ'ו נגלה אליי

חחחח WTF סיפור ממש מוזר, נראה שהם פשוט ממש מבולגנים שם חח
ולא הבנתי.. המרכז משלוחים הזה... איך את יודעת שמישהו אחר לא לוקח לך את החבילה? זה מתפקד ממש כמו סניף דואר כזה?(שאת צריכה להציג אישור הזמנה או משהו..)
&nbsp
חחחח יערה את סלב!
&nbsp
לא מזמן (לפני איזה שנה) גם אני ראיתי כמה עונות של בברלי הילס 90210, וברנדון הזה פשוט חסר תקנהההההההההה נמאס כבר לראות את כל החברות שלו חח מה נסגר עם הכותבים של הסדרה, הם הבינו שזה יותר מדיי??
חח נראה לי שקלי היא באמת הקשר הכי ארוך שלו
את רואה the fosters?????????? איפה את??? וואו סדרה מדהימה נכון?!
&nbsp
לא הבנתי- כתבו לך מכתבים בנייד?

LiaTuSh18

New member
זה ממש כמו סניף דואר!!

את מקבלת אסמס עם קוד ומראה להם והם מביאים לך את החבילה!
עכשיו התחלתי הפוסטרס!! ראיתי גם שאת ממליצה ועוד אנשים אבל כשידיד שלי שיש לנו בדיוק אותו טעם בסדרות אמר לי "תקשיבי התחלתי הפוסטרס וסיימתי את כל העונה ה1 ביום אני מכור" אז הבנתי שזהו.. הלך עליי. חח
אני רק בפרק 4 של העונה ה1!!
לאאא חחח..נגיד מכתבים שכתבו לי חברות או מורים בתיכון או מכתבים שאני כתבתי לאחרים.. וזה היה בזיכרון הנייד שלי הארד דיסק נייד! ראיתי את זה במחשב

Jolleen

New member
אהההה יפה שהכנסת דברים כאלה לזיכרון נייד חחח

הפוסטרס סדרה מדהימה
אין על קאלי!
תראי גם ג'יין הבתולה! יש לי תחושה שתאהבי (אם לא ראית כבר)
מגניב המרכז משלוחים הזה!

LiaTuSh18

New member
בזכרון נייד מגבים הכל..

כן, קלי בהחלט נראית כמו פוטנציאל לדמות אהובה! מריאנה מעצבנת אששש
לא אהבתי את ג'יין הבתולה.. וממש ניסיתי...

Jolleen

New member
מההההההה איך לא אהבת?!

ולגבי מריאנה, גם אני לא אהבתי אותה בהתחלה אבל עם הזמן התחלתי *ממש* לאהוב אותה.. היא אדירה

LiaTuSh18

New member
אני לא אוהבת שמגזימים עם הלא הגיוני..

אני אוהבת סדרות מציאותיות.. והסדרה הזו הזויה מדי בשבילי.

shiran232

New member
על המשהו הטוב. חשוב!

חחח אני בניגוד לנעה ונעמה חושבת שהמשחק הזה דווקא מגניב, למרות שלא יצא לי לשחק בו כי הפלאפון שלי ישן מדי (והאמת שגם נראה לי מפדח להסתובב ברחוב ולתפוס פוקימונים
)
&nbsp
איזה סיפור הזוי עם החבילה!
נראה כאילו עשו מיקס של שליח ומינימרקט..איכשהו מצליחים לסבך פה כל דבר..העיקר שהחבילה הגיעה בשלום!

&nbsp
איזה חמודה יערה!

&nbsp
יאא גם אני רואה את the fosters אבל רק התחלתי..באיזה עונה את?
&nbsp
שבוע טוב!

Jolleen

New member
אני כבר הגעתי לפרקים שמשודרים בארה"ב

מרוב שזה היה טוב עבר לי ממש מהר..

shiran232

New member
וואלה? אני אוהבת את הסדרה

אבל זה לא כמו בסדרות מתח שאת לא יכולה לעצור ודופקת איזה 5 פרקים ברצף..אחרי פרק אחד אני מרגישה שמיציתי להיום

Jolleen

New member
חחח אני ממש התמכרתי

הזכיר לי קצת את סדרות כריס מורנה האמת חח רק הרבה פחות ילדותי
(ילדי אומנה, ילדים מאומצים וכו')

shiran232

New member
פחות ילדותי, אבל גם פה אפשר לזהות

(לפחות מהפרקים שראיתי עד עכשיו) שהכותבים חייבים שכל סצינה תסתיים עם סוף טוב

למעלה