המורדים- הסוף

niviri

New member
178. סוף.

אז עברו לפחות כמה ימים, אם לא שבוע, ורק עכשיו פבלו נזכר לספר למיה על מנואל?!?!? תודה באמת. העיקר יותר חשוב לבו לדבר איתה על הופעה במסיבת סיום

&nbsp
אני ממש מבינה את מיה שנעלבה ממנואל. אם הוא נזכר בה, זה אמור להיות לו מאוד ברור שהיה לה קשה עם זה שהוא שכח אותה. אז מה יש, הוא לא יכול להרים טלפון לספר לה? לשלוח מייל קצרצר???

&nbsp
במקום שמריצה תבין עד כמה היא היתה לא בסדר, היא עוד מעזה לכעוס על פבלו על שדחה אותה ומשחקת איתו בדווקא
היא כזה בנאדם פגום.
ונכון, אני הכי אוהבת אותה על זה, אבל דווקא כשמסיימים צריך להדגיש ככה את כל הבעיות באישיות שלה

&nbsp
קרע אותי שמריצה הביאה לוחאן את מרקוס ומאורו כאילו הם מוצגים במוזיאון

לוחאן היתה צריכה לבחור את מאורו
אם היא לא יצאה לחפש אותו כשהוא הלך, למה היא יצאה?

&nbsp
אני לא מבינה את כל הדיבורים האלה שפרנקו וסוניה דוחים את ירח הדבש שלהם. יכול להיות שבימים האלו שעברו הם כבר התחתנו ופשוט אף אחד לא חשב שכדאי לציין את זה?

&nbsp
אם פרנקו מחפש עובד שיהיה אדם טוב דווקא לא הייתי ממליצה על ללו. ואני אפילו לא רוצה להגיב על המשך הסצינה הזו.
&nbsp
פבלו וסרחיו.... מאכזב. כ"כ מאכזב. בד"כ עימותים עוצמתיים הם נק' החוזק של הסידרה ופה הם פשוט פישלו בגדול. למה פבלו היה כ"כ המום מהשיחה של סרחיו עם המפלגה, למה הוא ציפה בדיוק? למה סרחיו לא הרביץ לפבלו? מה הקטע המפגר של "אני סרחיו בוסטמנטה"? למה לא נגעו בצורה מרגשת במקשר שלהם במקום חילופי האשמות שטחיים? למה החיזיון התקוע של מריצה באמצע??????
זה קצת השתפר בסוף כשפבלו העז להגיד "אתה גם לא האבא שרציתי" ואיך שהוא תיאר אח"כ כמה הוא סובל מהמצב ולמרות זאת הוא ניצח.
&nbsp
אוקיי, נחמד מצד מריצה לדאוג לפבלו, אבל למה היא זורקת עליו אבנים?

באסה שהם השלימו כ"כ בפשטות. בלי שהיא ביקשה סליחה בכלל.
&nbsp
הסצינה של כל המתנשקים על המדרגות

&nbsp
מותר בכלל למדינה להחליט שהיא הופכת בי"ס פרטי לציבורי

ומה קשור מירנדה לבי"ס החדש ומיהו בכלל להחליט מי יהיה המנהל וסגן מנהל ומאיפה צץ פתאום תפקיד של סגן מנהל?
&nbsp
פרק אחרון בהחלט ורק בדקה 40 מנואל צץ. לא תקין. לא תקין בכלל.
הוא נזכר כבר בהכל?
ממש אהבתי איך שהוא דיבר למיה במיקרופון ואיך שהוא ביקש סליחה גם ספציפית על הבגידה וגם בכללי על הכל (כי באמת הרשימה ארוכה)
אישית, הייתי מוסיפה למונולוג שלו גם התנדבות ללכת לטיפול בסדנה לשליטה בכעסים, אבל נשאיר משהו לעונה הבאה. העיקר שהם חזרו בצורה משביעת רצון
(בניגוד ל...)
כן הייתי שמחה לשיחה שלהם מלבנים את כל העיניים של מה הוא חשב שהוא לא יצר איתה קשר אחרי שנזכר בה, ולמה לעזאזל הוא נזכר בסברינה, אבל אני יודעת כבר שכריס לא אוהבת לעשות דברים כאלה (גם חיכיתי בסוף העונה הקודמת שמיה תספר למנואל שהיא לא יצאה איתו בגלל התערבות. אני עדיין מחכה).
&nbsp
יש עוד כ"כ הרבה דברים שחסרים לי, שהייתי לראות, אני רוצה עונה שלישית!!!!!!!
&nbsp
אגב, פילאר היתה בכלל בפרק? אפילו בסצינה האחרונה כשכל אחד אמר משפט מפגר, היא לא זכורה לי

shiran232

New member
חחח נכון?? למה פבלו לא סיפר למיה כשהוא חזר לבי"ס?!

והוא עוד בא אליה בקטע כזה של "אה שכחתי לספר לך" כאילו זה איזה משהו סתמי..
&nbsp
מיה זכתה להתעללות עד הרגע האחרון. שלא נדבר על מה שקרה בסרט..לא ברור מה יש לכריס נגדה..
&nbsp
מסכן מאורו

&nbsp
נראה לי שפרנקו וסוניה יוצאים לירח דבש לפני החתונה

&nbsp
מצטרפת לשאלות שלך על אליט וואי ומירנדה
&nbsp
אני מקווה שמנואל הסביר למיה את כל מה שאמרת אחרי שהפרק נגמר
&nbsp
פילאר באה לקרוא למריצה לטקס או משהו..אבל היא באמת לא תפסה בכלל זמן מסך..*הלכתי לראות שוב את הסצינה האחרונה כדי לבדוק* - כן, היא הופיעה ואמרה "שאף פעם לא נפסיק לנסות", כשהיא מחובקת לתומס.

niviri

New member
מיה הדמות הכי טרגית שם!

אולי זה מסורת בארגנטינה ירח דבש פרו-חתונה?

&nbsp
נכון באמת היתה לה חצי שניה שהיא קראה למריצה ולוחאן! ואני אאמין למילה שלך גם על המשפט בסוף. אבל הגיע לה הרבה יותר

shiran232

New member
אולי עפים על עצמם ועושים ירח דבש לפני ואחרי

או שזאת רק סוניה ריי.
&nbsp
מגיע לפילאר יותר

shiran232

New member
179 ואחרון

איזה יפים כולם היו בשיחה עם מירנדה

פרנסיסקו ואגוסטינה ללא ספק זוכים בתואר הזוג הכי לא קשור. לפחות לגידו ולאורה בנו כמה סצינות. הם פשוט באו משום מקום.

איזה קטע מגעיל מריצה עשתה עם מרקוס ומאורו

אהבתי את הפלאשבקים במהלך הפרק

אי אפשר לתאר את הפיגור שסוניה גרמה לפרנקו. אין לו טיפת מודעות למה שקורה לבת שלו! איך הוא חשב שאחרי כל מה שקרה היא תשמח לטוס למקסיקו לפגוש את מנואל?

בית ספר צבאי בדרום אפריקה??

הסצינה של פבלו וסרחיו בבית שלהם הייתה קשה
מסכן פבלו..לראות את אבא שלו במצב כזה..ועוד הייתה לו תקווה שזה יוביל למשהו טוב (שזה קצת מוזר כי הוא דיי הסגיר אותו למשטרה, אבל עדיין...)

טוב שסוניה ופרנקו לא לוקחים איתם את כל אליט וואי לחופשה...

יכלו בכיף לוותר על הדרמטיות עם קבלת החלטת השופט בטקס

ומה הקשר בין העסקים של סרחיו לכל השינויים (הרעים לדעתי) שהחליטו לעשות בבי"ס? וההכרזה על המנהל, סגן מנהל וכו' כאילו זאת תחרות מלכת היופי הייתה כל כך מיותרת

למיה מגיע סוף טוב, גם אם אין ברירה וזה חייב לכלול את מנואל

מעניין אם הדמעות בסוף היו אמיתיות..כי בסדרה כולה נגמרה שנה, אבל הם עדיין לא סיימו תיכון, אז זה לא אמור להיות כזה מרגש..

אם מוציאים את כל השטויות מסביב, היה סוף יפה. אפילו מרגש.

niviri

New member
אה כן 179
אופסי

התיאוריה שלי היא שפרנסיסקו היה אמור לסיים עם לאורה. ואז דייגו ומריאנה התחילו לצאת, וכריס עם השריטה שלה היתה חייבת לחבר אותם גם בסדרה, כי מה לעשות, זה חזק ממנה, ופרן נדפק אז נתנו לו את אגוסטינה כפרס ניחומים. רק לא ברור למה נזכרו בה דווקא כשיש עוד בנות בכיתה שלו....

תחרות מלכת היופי

באמת עשו שינויים רעים, למה לבטל את הפנימייה?? לחצי שם אין בית!

ברור שהדמעות היו אמיתיות!!!!!!

את מדברת על הסוף הכללי או הסצינה האחרונה? (כי יש לי השגות על שניהם.. ויש לי סוף אלטרנטיבי שהייתי רוצה יותר
)

shiran232

New member
מרוב התרגשות התבלבלת במספר

תיאוריה מעניינת. יש מצב. חבל כי זאת הייתה יכולה להיות סגירת מעגל יפה אם פרנסיסקו היה מסיים עם לאורה בסוף, אפילו ששניהם מעצבנים.
&nbsp
אין להם בית, אין להם הורים שידאגו להם, וכל קשרי החברות ביניהם נוצרו בגלל שהם היו תקועים ביחד כל היום.
&nbsp
טוב אז אני איתך - הדמעות אמיתיות!
&nbsp
דיברתי על הסוף הכללי, אבל אני אשמח לשמוע על ההשגות שלך ועל הסוף האלטרנטיבי

niviri

New member
לא מרוב התרגשות, מרוב שלא רציתי לסיים

אז לגבי הסוף:
בכללי לא אוהבת סיומים גרנדיוזים כאלה ואובר דרמטים, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בסדרה כמו המורדים שגדלותה בפשטותה.
(וספציפית לגבי הסצינה האחרונה, הם כבר עשו את זה בברילוצ'ה! אולי אפילו הטקסט זהה והם בנו על זה שאף אחד לא זוכר
אני אבדוק את זה ב"נ).
מה שהייתי רוצה לראות בסוף זה שהם חזרו לחיים הנורמלים שלהם. זה הכל. הייתי שמחה לסצינה של היום הראשון ללימודים בשנה הבאה, כולם נכנסים לכיתה, מישהו מאחר וכרמן שולחת אותו לקבל אזהרות, משהו כזה שמשדר "עסקים כרגיל".

shiran232

New member
טוב אני לא נגד סיומים גרנדיוזים

אבל כן הייתי מורידה את הקטעים הילדותיים שהיו בטקס (החלטת השופט, השטויות של מירנדה..)
&nbsp
חחח אם הטקסט בשתי הסצינות דומה זה יהיה ענק

גם לי הפריע שכבר עשו את זה בברילוצ'ה, אבל אם כבר הייתי מוותרת על הסצינה ההיא ולא על זאת של הפרק האחרון.
&nbsp
דווקא רעיון נחמד להראות את החזרה לשגרה, לא הייתי מתנגדת

niviri

New member
בדקתי, הם לא אומרים אותם הדברים.

והטקסט של הסיום יותר מושקע.

למעלה