המורדים- הסוף

niviri

New member
קרה הרבה בפרק 178 ועל כן מגילה בהתאם

נתחיל מההתחלה:

פבלו אומר, ובצדק, שהוא לא רוצה להרוס לאבא שלו את החיים. כל מה שהוא רצה זה לעזור לחברים שלו, לא לחסל את סרחיו.
מירנדה, מצידו, עושה לו שטיפת מוח אגרסיבית עד שהוא משכנע ילד בן 16 לרגל אחרי אבא שלו ולהכניס אותו לכלא. יופי, מירנדה, מאוד הגון מצידך. לא מאמינה שזה אשכרה יוצא ממני, אבל אנדרדה כבר היה עדיף.

רגע, אז מריצה כועסת כי היא מאבדת את מנואל בתור חבר או כי ארוואי מתפרקת? ובכלל, מה זה קשור אליו, גם ככה פבלו עזב עוד קודם, לא?

בכל מקרה, מה נסגר איתה שהיא מבלבלת את המוח למיה על הלהקה??? אם למריצה לא אכפת ממנואל אישית (?) למיה בטוח כן, הדבר האחרון שמעניין אותה עכשיו זה העתיד של ארוואי
קצת רגישות!

הפרידה ממנואל היתה מאוד עצובה, כל מי שנפרד ממנו ריגש אותי (ומריצה המעצבנת לא טרחה להיפרד ממנו בכלל, כשאולי זאת פעם אחרונה שהם מתראים
).
אם הבנתי נכון, מיה חלמה בהקיץ שמנואל נזכר בה רגע לפני שהוא הולך.
אח"כ, בשדה התעופה, מנו באמת נזכר בה, כשיש לו פלאשבאק לחלום של מיה ממקודם

החבר *הכי טוב* שלו ממקסיקו מבולבל כי אין לו מושג מי זו מיה, ומנו מסביר על הקשר ביניהם. מעניין שבמשך שנתיים הוא לא מצא לנכון לספר לחבר הכי טוב שלו על הדבר הכי משמעותי שקרה לו. עוד יותר מעניין, שכשמיה באה עם מנואל למקסיקו, הוא לא חשב להכיר ביניהם

כאילו אין מספיק במה להתעסק בסיום, עוד פעם סוניה חופרת על הקינאה והחוסר ביטחון שלה כלפי פרנקו. לא ביזבזנו על זה מספיק זמן כל העונה?!
פרנקו לא מקבל אותה כפי שהיא. בסדר. הוא לא קיבל אותה בעבר והוא ימשיך לא לקבל אותה בעתיד, גם בלי שנראה את זה.
מה שכן, ההצעת נישואין היתה מאוד יפה
(אבל למה סוניה צריכה לנהל שיחות עם תמונות לפני שהיא מופיעה?)

מסכנה סול
לא מספיק ההשפלה בעיתון? היא סבלה מהבנות בבי"ס במשך השנה הרבה יותר מאשר מה שהיא עשתה להן. חבל לי עליה ועל הסיום שנתנו לה.

פרנסיסקו ואגוס מגוחכים כמעט כמו גידו ולאורה

אינס מסבירה שהחליטה לחזור למיגל (אה, אז ככה קוראים לו?) כדי להיות קרובה לחביאר. איך קרה שחביאר עבר לאחריותו בכלל??? והיא באמת הולכת לחיות עם מישהו שהיא לא אוהבת רק בגלל זה?! גם ככה עוד איזה שנה חביאר בוגר...

לאקשן של הפרק- מלחמת הטובים ברעים:
התלמידים מחליטים להתבצר בבי"ס כדי להכריח את ההנהלה להחזיר את פלי. עד כאן הגיוני. מיליון עם הם עשו דברים מפגרים כאלה למען הצדק שלהם, ותמיד זה עבד מדהים.
כשסרחיו מאיים שמי שלא יפרוש יפסיד את השנה, אנחנו רואים שגידו ותומאס מחליטים להישאר לאחר לבטים וספקות, כאילו שבכלל היה להם סיכוי לעבור כיתה בלי קשר.
בינתיים, מירנדה עף על עצמו קצת יותר מדי ושולח לפבלו אנשים מסתוריים שמביאים אותו לפרלמנט ההזוי שמירנדה כינס. ומפה זה רק הולך ומידרדר.

פבלו שולח לפרלמנט את שאר התלמידים, שמצידם בכלל החליטו קודם לצאת להפסקה מהמאבק שלהם. הם מספרים לחברי הפרלמנט על התיכנון להשתלט על בי"ס ומשום מה כולם- אנשים מבוגרים, כן? חלקם אפילו הפגינו הגיון בריא עד היום- חושבים שזה רעיון נפלא.
אז מה זה אומר להשתלט על בי"ס? הו! זה אומר להקים אוהל קטן ולשבת בחצר. מאוד משמעותי. זה משבש את כל הפעילות בבי"ס. לא, זה באמת משבש! כי איכשהו זה גורם לתיקשורת לבוא לצלם ולדווח ברצינות על COLEGIO TOMADO

בנחה שוב עשה עבודה טובה בעימות מול סרחיו, הוא צעק בקול רועד והיה נראה שכל שניה הוא עומד לבכות.

ולסיום, מריצה מבינה שטעתה לגבי פבלו ופשוט באה אליו בהתלהבות כמו כלום. בלי התנצלות, בלי לברר מה דעתו, כאילו ברגע שהיא ממצמצת לעברו הוא חייב לקפוץ ולקשקש בזנב. ממש הרגיזה אותי הפרק.

shiran232

New member
חחח טוב אז התגובות שלנו דומות

לפחות בחלק מהמקרים

&nbsp
הבחירה בין מירנדה לאנדרדה קשה מאוד:|
&nbsp
חחח הקטע של מנואל עם הפלאשבק לחלום של מיה דומה ל"זכרונות" שלו מההופעות של ארוואי כשהוא עם שיער קצוץ..אולי צריך שוב להניח שהוא מבולבל ובונה לעצמו סצינות של חצי זיכרון חצי דימיון..?
לקטע עם החבר הכי טוב אין לי הסבר

&nbsp
גם אני חושבת שהיחס לסול היה לא הוגן.
&nbsp
הזיווג הזה של הרגע האחרון לכל הדמויות שאין מה לעשות איתן לא קשור לחיים..
&nbsp
גם כל הסיפור עם חביאר ואינס יצא להם דפוק לגמרי.
&nbsp
פרלמנט

לא יכלו לעשות משהו שיהיה פחות ילדותי?? הם איבדו את זה לגמרי לקראת הסוף...
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
אני החלטתי להסביר ככה:

בדיוק לפני שמנואל חזר למקסיקו לחופש, החבר שלו יצא לאיזו שליחות במקום ללא תיקשורת. הוא חזר אחרי שמנואל כבר נפרד ממיה, ועל כן הוא לא ראה נכון לספר לו על זה בעידכונים הקצרים שלהם פעם ב.
&nbsp
&nbsp

חברות, יש לי וידוי..

ההורים הפסיקו לי את הכבלים בתחילת-אמצע עונה 2 של המורדים(או רק את הוט? איפה שידרו את המורדים עונה שנייה?) והפסקתי לצפות..
רק בשני הפרקים האחרונים אחותי ואני ראינו ואז זה היה כזה-מנואל כמעט מת, עושים אמבוש על אבא של פבלו, בלאגנים עניינים-
סוף טוב!
אז אני לא באמת יודעת מה קרה חוץ מזה שמנואל בגד במיה עם הנודניקית הזו שהיא נודניקית בכל סדרה.. זה היה טראגי ממש.

לגמרי! פשוט יש כל כך הרבה דברים לראות קודם

למשל האנטומיה מההתחלה(וזה לא שהתחלתי לראות כשהסדרה יצאה, לפני 11 שנים ואז אני צריכה לרענן, התחלתי בערך באוקטובר האחרון!) וכל מיני סדרות ישנות וחדשות. המורדים ממש לא בעדיפות אצלי.. המשחק מוגזם ושנים לא ראיתי משהו בספרדית, צריכה שתמליצו לי על משהו שווה במיוחד לקראת הטיסה לארגנטינה, גם להשחיז את הספרדית שלי וגם להיות בעניינים עם מה שאוהבים שם.

shiran232

New member
להתחיל סדרה של 11 עונות

הטלנובלה האחרונה שראיתי ולא קשורה לכריס הייתה BOTINERAS והיא הייתה דיי מוצלחת, אז זאת ההמלצה שלי אם את לא רוצה לצפות מחדש בטלנובלות של כריס..אבל גם היא מלפני כמה שנים..

אני לא אובייקטיבית לגבי האנטומיה

אני פשוט מכורה ברמות קשות. בחיים לא הצלחתי להדביק ככה סדרה של כל כך הרבה עונות בלי להתייאש ולהמשיך להיות מאוהבת בה.
היא אמנם הידרדרה עם השנים ועכשיו כשאני צופה בה מההתחלה אני כל כך מתגעגעת לעונות הראשונות ולכמה שהיא הייתה מעולה אז, לפני מסע הרצח ששונדה ריימס עשתה.
אבל אני כל כך אוהבת אותה שאני לא יכולה להפסיק. אפילו שבמהלך השנה הזו היו כמה פעמים שרציתי להפסיק, בעיקר כשידעתי שדמויות שאני מאוד אוהבת עומדות לעזוב(בדרך כלל במוות, אבל יש יוצאות מן הכלל), לא הייתי מסוגלת לעזוב.

shiran232

New member
לי קשה להתחיל סדרות בפיגור כזה גדול

אבל אני מניחה שאם הייתי מתחילה לצפות בכל זאת, הייתי ממשיכה למרות הקושי

niviri

New member
לא הייתי ממליצה על שום דבר שאוהבים שם

אבל אם לא מעניין אותך להשלים המורדים, בכל מקרה כנראה לא היית אוהבת שום דבר שהייתי ממליצה עליו.

shiran232

New member
178 אחד הדרמטיים

דיי אכזרי מצד מירנדה לשכנע את פבלו להרוס את החיים של אבא שלו...
אני לא יודעת איך, אבל פעם כנראה לא שמתי לב לכל הדברים הנוראיים והמוזרים שהוא עושה והוא היה זכור לי בתור המורה הכי טוב אחרי סנטיאגו של העונה הראשונה

&nbsp
מנואל עוזב ומריצה דואגת לחלום הלהקה שלהם?
היא באמת התכוונה לזה או שזה היה התירוץ האגואיסטי הכי טוב שהיה לה באותו רגע?
&nbsp
האם ראיתי את פרננדה ובלן מחובקות ובוכות בגלל הפרידה ממנואל??
&nbsp
השיחה של מנואל ופבלו לפני הטיסה הייתה קצת דביקה מדי..ואני שמחה שלא בחרו בתסריט היותר מידי קיטשי ושמנואל בחר לטוס בכל זאת למקסיקו ולא לרוץ לאהבת חייו...
&nbsp
כמה צעקותתתת

&nbsp
איך השוטרים נכנסו לאליט וואי..כאילו יש שם מחבל או משהו
מעניין אם כל הדרמה מסביב לסיפור הזה הפריעה לי פעם כמו שהיא מפריעה לי עכשיו
לרגע היה נדמה לי שאני בפרק של קטנטנות וכולם נלחמים במנהלת המרושעת...
&nbsp
המופע של סוניה
אנשים באמת באים לראות דברים כאלה??
&nbsp
תומס לא מבין למה פבלו מעביר לו מידע..כמה מפתיע..
&nbsp
האמת? מגיע למריצה שפבלו לא רוצה שהם יחזרו (גם אם זה ימשך רק פרק אחד). היא הרסה את הקשר ביניהם בגלל התסביכים שלה, עכשיו שתתמודד עם התוצאות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
ייאיי באמת הגבנו הרבה אותו דבר!!

באמת זכרת אותו בתור מורה טוב?:-O
אצלי היה הפוך. זכרתי שהוא היה מזעזע וכשהוא הגיע עכשיו והיה נראה קשוח ונורמלי (שהוציא את פבלו ומריצה מהשיעור) לא הבנתי מה היה לי פעם נגדו. אבל כמובן שאחרי כמה פרקים כבר הבנתי...
&nbsp
אני כן יכולה להאמין שפר בכתה בגלל מנואל. בלן בטח חשבה בכלל על סול.
&nbsp
האמת, לא כזה אהבתי שמנואל טס למרות שנזכר. בהתחשב בכך שברור שהוא ממילט יצטרך לחזור, זו בחירה ממש לא פרקטית וכלכלית. לא חבל לטוס למקסיקו ואז בחזרה?!
הרבה יותר הגיוני היה לעזוב את השדה תעופה , לדבר עם מיה, ואח"כ לחזור, להגיד שפיספס את הטיסה ולקבל טיסה חדשה (גם ככה הוא בקושי נכנס ולא נרשם בשום מקום שהם יכולים לדעת שהגיע).
&nbsp
וואי באמת מזכיר את קטנטנות!! נוראי. איזו הידרדרות בסיום

&nbsp
ארגנטינאים הזויים באמת באים לראות דברים כאלה

shiran232

New member
לא יודעת איך זה קרה..גם מיצ'י הייתה זכורה לי

לטובה..המצב שלי כנראה היה ממש קשה בצפיות הקודמות..
&nbsp
מה יש לפרננדה עם מנואל?

&nbsp
אני בכלל לא בטוחה שבמקום מנואל הייתי חוזרת אי פעם..המשפחה יותר חשובה מהחברים..אבל אם נכנסים לראש שלו - הוא לא בטוח שהוא יחזור. הוא לא זוכר אף אחד ולמרות שהוא נזכר במיה שנייה לפני שהוא אמור לטוס, הוא יודע שהיא לא רוצה אותו..אז אולי הוא מעדיף לחזור למשפחה שלו ואח"כ להחליט מה הוא עושה עם עצמו..
&nbsp
&nbsp

niviri

New member
לא יודעת מה יש לה איתו

אבל מאז שהוא חולה נורא איכפת לה ממנו, היא גפ בכתה עליו כמה פעמים וגם ביקרה אותו בבי"ח...
&nbsp
למה לחזור ואז להחליט מה לעשות עם עצמו? זה לא סתם נסיעה, זו טיסה! יותר הגיוני שייקח כמה רגעים לעצמו, ידבר עם מיה, ואז יחליט. במקסימום הוא חוזר הביתה כמה שעות אחרי התיכנון, לא הפסיד כלום.

shiran232

New member
אולי הזכרונות האלה לא החזירו לו

את כל מה שהוא הרגיש כלפיה, אולי השיחה איתה לא כזאת משמעותית בשבילו, והוא מעדיף להיות עם המשפחה שלו. אבל באמת היו נותנים לו לטוס בלי בעיות אם הוא פספס את הטיסה?

niviri

New member
יש מקומות שאם מפספסים טיסה מקבלים טיסה הבאה

על בסיס מקום פנוי. החלטתי להניח שרירותית שככה זה בארגנטינה

למעלה